Šta je novo?

LG G2

kako se rootuje ovaj novi 80220h,kazu da towelroot ne radi,moze pomoc u nekoliko koraka,a auto rec ostaje za twrp
 
Video sam na xda da postoje neki stock romovu u .zip formatu koji se samo instaliraju preko twrp i ne gubis ni root ni twrp,da li je to bezbedno i da li je neko tako probao

hvala cvejk
 
Poslednja izmena:
Jedan prodavac mi reče da je mana G2 ta što ako pukne staklo, da se menja sve i da to košta 122e, a da je kod S4 30-ak evra.
P.S: Samo prenosim informaciju.
 
То од 30 евра је кинеско...
 
Ako neko moze da preporuci pouzdanu radnju gde ima da se uzme ovaj mob. neka posalje PM.
Bitna je garancija i fiskalni.

Unapred hvala.
 
Video sam na xda da postoje neki stock romovu u .zip formatu koji se samo instaliraju preko twrp i ne gubis ni root ni twrp,da li je to bezbedno i da li je neko tako probao

hvala cvejk
Ja sam tako radio vise puta. Od 20D pa na dalje do 20G:)
Nikakvih problema nije bilo. Inace uvek flash-uj SuperSU (v2.23 je dobra) ako stavljas stock rom iz zip-a zato sto nema u sebi ugradjen root. TWRP ne gubis. Jedino ako flashujes kdz
 
Evo flashao build za d801 i stavio d802 kernel, rucno upalio doubletap to wake :)

moj novi daily driver. Sad flasham d802 build da vidim jel isto radi kao i ovo.
 
bender_007 javi kako radi[emoji4] planiram....ili da cekam stabilniju ver
 
Ne smijes "neprobati" :)

E da

1. wipe sve osim internal
2. flasaj rom
3. flasaj gapps
4. flasaj superSU

5. kad boota, ugasis u display ono lift to unlock ili kako vec.
6. u terminal emulatoru kucas ovo

su (enter)
echo "1" > /sys/devices/virtual/input/lge_touch/touch_gesture (enter)
echo "1" > /sys/devices/virtual/input/lge_touch/firmware (enter)

Iako ima opcija u advanced (u display) za paljenje knockON'aa, ne radi bas kako treba.

Za reboot imas: moj alatic

Njega kao widget stavis :)
 
A u čemu je razlika, jer bih uskoro kupio?

Nisam citirao, koja je razila između kineskog i originalnog ekrana. Puklo mi je staklo...
 
Poslednja izmena:
Па није оригинал, нећеш добити LG IPS него неко кинеско *****.
 
Kakva su vam iskustva sa zastitnim folima, staklima. Kad sam ga kupio dobio sam uz njega neku slim silikonsku oblogu, ali ne i zastitu. Imate neku posebnu za preporuku?
 
ebay za spigen i foliju ...
Samo pazi mnogo je lakše kupiti nego dobro nalepiti tu zaštitu za displej :D
Možda je bolja opcija da platiš 200-300 dinara da ti to odrade u radnji nego da se cimaš ...
 
Ma lepio sam 15 ak folija u zivotu, od toga sam 5 zeznuo, 5 savrseno, i 5 onako :D Te spigen kod nas pretpostavljam da nema?
 
Iskreno nemam pojma, možda i ima, mada nije sigurno jeftinije kod nas.
 
Samo lepljenje nije problem, nego sprečiti da ona leteća gov....a ulete ispod dok lepiš. Samo sam jednom uspeo od desetak puta i to na mom g2. Ima raznih načina, a treba imati i malo sreće. Hehe.
 
Jel moze root bez upotrebu racunara? Crkla maticna! Hocu lizalicu[emoji4]
Rom stock 20h
 
Poslednja izmena:
838946710bccf85bbb65cb5235e735b4.jpg
8a233ea8886c00bbf200a26c7b6e0f5e.jpg
ma nema :)
 
Nazad
Vrh Dno