Šta je novo?

LG G2

Mnogo bi bio zahvalan onome koji bi mi na PP posla Igo navigaciju sa tacnom rezolucijom (rezolucija koja prekriva soft dugmice)

Nekoliko strana u nazad je bilo reči o tome sa postavljenim linkovima...
 
Moraš iz tog ZIP fajla da obrišeš LGsetupwizard i LGsetupwizard.odex. Samo otvoriš ZIP selektujes oba fajla pa desni klik remove i to je to. Onda opet flešneš sistem i neće ti se pojavljivati setupwizard.

Znam i ja da moram ,ali kako kad imam samo Recovery TWRP i stockmod rom koji vec ima u sebi LGsetupwizard.odex na telefonu ,kontas? :)
 
pa može i da se sideloaduje bilo koji drugi zip, pa i taj editovan na kompu
google: adb sideload
 
Ne verujem da radi adb. I ja sam tako bio seznuo stvar. Pokušao sam adb, ali ništa nisam uspeo.
 
Da li ima neko koji slučajem apk GoLauncer 3D ... kod nas ga ne daju oca im u v'r...!!!
 
Moze da se flesuje zip iz twrp,samo ubodi flesku sa zipom preko otg kabla.
 
uploadfromtaptalk1390830764610.jpg


Da li je normalno da android povuce ovoliko ili je to neki bag ?
 
Uvek stoji prvi i kod mene.To je neki lg bug u toj statistici za bateriju.
 
Znam da uvek stoji prvi ali da li stoji sa ovolikim procentom.. 45
 
Kod mene je 32 posto teenutno.
Ako ti baterija traje ok nema brige onda.
 
takodje i kod mene stoji cesto na prvom mestu.
evo jutros sam imao 49h koriscenja, 7h SOT i ostalo mi je 18% baterije - prvi je bio Android sa 2x%, drugi Display sa 1-2% manje i onda ostale stavke.
 
Modovi, oprostite pls samo jedan mali of topić. :(

Pokrenuo sam igo, našao sam mapu Serbia_TomTom_2013.06_131017 a planiram da dodam po potrebi neke Evropske od ovih: Europe Navteq 2013 Q2

Jel to to ili ima nešto novije, svežije, bolje?

Hvala na razumevanju. :)
 
treba mi hitno pomoc kako se vraca stock recovery na ovom mobu ?? hvala.a aaaaa

There is no Stock Recovery, you will need to flash your entire image for your carrier. Look through the link below, this should do it for you to bring you back to Stock.

toliko o androidu i g2 :D a da flesnem stock image treba mi pola dana,plus sanse da nesto zastane su 50 posto,makar sam tako procenio citajuci temu na xda
 
Poslednja izmena:
Modovi, oprostite pls samo jedan mali of topić. :(

Pokrenuo sam igo, našao sam mapu Serbia_TomTom_2013.06_131017 a planiram da dodam po potrebi neke Evropske od ovih: Europe Navteq 2013 Q2

Jel to to ili ima nešto novije, svežije, bolje?

Hvala na razumevanju. :)

contrast mapu srbije traži, gde nađe taj tomtom
navteq je ok za zapadnu evropu, za istočnu gledaj local providers odnosno topmap
 
Nije bas da svaki dan gradimo puteve pa je bitno da je najnovija mapa.
Meni sluzi i neka iz 2010. jer nam je putna infrakstruktura ista kao i sada.
 
Jel moze nekako na igo primo da se namesti da mapa stalno bude orijentisana ka severu a ne da se okrece kada god skrenem? Ili jel ima neki skin za 1920x1080 za igo 8?
 
^Crveno bela dupla strelica (igla kompasa) pri vrhu mape.

Kako se isključuju sistemski zvuci obaveštenja, konkretno USSD kodova? Zvuk - sistem - zvuk obaveštenja nema podešavanje za nečujno.
 
Poslednja izmena:
Nije bas da svaki dan gradimo puteve pa je bitno da je najnovija mapa.
Meni sluzi i neka iz 2010. jer nam je putna infrakstruktura ista kao i sada.

Kad loznicu nisu izbacili zbog n5, valjda neće i nas za ovaj off, hehe. Contrast - najbolje mape za Srbiju, ali čini mi se poslednje 07 2011. Lokalno su još uvek ok, ali recimo autoput od Subotice do Beograda, nove petlje na ulazu u NS, obilaznica BG, itd, toga sve nema u njima i kad recimo krenete za Grčku, noću i još lije kiša, a vaša strelica se izgubila u prostoru, onda proklinjete što nemate novu mapu.
 
roknuo sam gravitybox i super fore ima.... a kad hoću da smanjim navbar na recimo 60% nesto mi pobrlja izmedju samog navbara i ikonica nema onog prelaza one senke nego je tu svetlije.... u cemu je fora. inache ima predobrih fora...

To sam i ja zapazio. Uvek možeš da flešneš veličinu koju hoćeš preko TWRP. Imaš te modove na xda. Doduše preko g2 xposed sve izgleda savršeno :)
 
za modove znam, probao sam..... a G2 xposed se placa kolko znam.... ja sam uspeo sada sa G2 TweaksBox 1.6 , i tu se dosta toga placa, al navbar moze da se smanji postoje tri velicine, i meni je na small extra.... bas je ok.
nego sad me druga stvar brine/muci... porbao sam mnoge tastature i najvise mi leži ova LG-jeva... samo me nervira SPACE u pi*ku m*terinu... kako da ga povecam , dal postoji neko resenje za to....
 
imas hacker tastaturu ,besplatna a milion opcija
ja je koristim ,jer na lg tastaturi non stop bodem tacku
 
^ Smart keyboard pro tastatura je za mene najbolja,a i cini mi se da ima podesavanja koja tebi trebaju,kao i gomilu dodatna
 
Kad loznicu nisu izbacili zbog n5, valjda neće i nas za ovaj off, hehe. Contrast - najbolje mape za Srbiju, ali čini mi se poslednje 07 2011. Lokalno su još uvek ok, ali recimo autoput od Subotice do Beograda, nove petlje na ulazu u NS, obilaznica BG, itd, toga sve nema u njima i kad recimo krenete za Grčku, noću i još lije kiša, a vaša strelica se izgubila u prostoru, onda proklinjete što nemate novu mapu.

On prica o Loznici :p

Ne znam sto ste zapeli toliko za iGO, meni je navigon mnogo bolja
 
Ja bo™ zarez :)
 
Vojkane,isto sam to pokusavao i sredio ga ali si ti napisao da bas moze preko toga :) ...Chobby ,nisam pokusavao to,ali verujem da moze..hvala na pomoci momci,sredio sam ga preko adb sideload.. :)
 
E pa drugari od sutra ova tema ima jos jednog korisnika :cigar:
Dvoumio sam se između ovog telefona i Nexus 5 ali je izbor pao na G2 prvenstveno zbog baterije, kamere i zvuka mada moram priznati da me je čist android i update kod Nexusa mnogo vukao.


Sad treba da se uzme microSIM i neki screen protector pa me zanima da li neko ima savet u vezi ovoga.
Konkretno da li je išao neko u MTS da menja karticu ili je sekao kući što i nije neko cimanje.
Folija me više brine, jer sam jednom sam stavljao i nisam se baš proslavio, pa bi neka preporuka u vezi ovoga dobro došla.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno