Šta je novo?

LG G2

Sve mogu da oprostim, ali da n5 ima bolju kameru, tu je mnogo preterao. Stock kamera šije n5 a tek modovana da i ne pričam.
 
Pa šta bockaju bez veze...ko od nas troluje po N5 temi????
 
Bilo je jace od mene :d

Ima li N5 pravo iz kutije sve sto treba poslovnom i ozbiljnom korisniku?
Ima li neki office, guest mode, bar code translator, ir, ima li sta?
 
Ostavi korisniku da bira sta hoce.. ali makar ne treba da ceka 5sec da mu mob loaduje hangouts.
 
Masis poentu fkl, jasno sam napisao za koga je koji fon...

Sigurno neces videti iole ozbiljnijeg korisnika kojima su prioritet pozivi, baterija, aplikacije za sve sto treba pravo iz kutije sa N5.

Mozemo do sutra ovako, ja ne znam sto lepo ne koristis taj G2 i ne uzivas u telefonu. Osim ako ne zelis daflesuejs nesto svakih 3h i pitas se po forumu baguje li jos kome Franco ili Hell's :d
 
Ostavi korisniku da bira sta hoce.. ali makar ne treba da ceka 5sec da mu mob loaduje hangouts.

Za ovo po meni treba okriviti google.
Hangouts se brzo loaduje jedino na n4 i n5,na ostalim telefonima mu treba bas dugo a tesko da je hardver los ili aplikacija prezahtevna,jednostavno je truba odradjena s tehnicke strane.
 
Ne znam koliko treba da udje u hangouts, ali ja znam da na s4 sa sve i jednim romom udje instant u app, i sve belo i cekam da on ucita valjda dopisivanja sa g+ i sms-ove, a to ne da li me nervira. Treba mu duze da ucita to nego stock tw sms app i dialer zajedno.
 
Za ovo po meni treba okriviti google.
Hangouts se brzo loaduje jedino na n4 i n5,na ostalim telefonima mu treba bas dugo a tesko da je hardver los ili aplikacija prezahtevna,jednostavno je truba odradjena s tehnicke strane.

veoma moguce.. nego,da li mogu da stavim neki drugi lancer a da mi radi dabl tap za paljenje i gasenje ekrana ? ovaj lg lancer je nesto najruznije i najgore sto sam skoro video..
 
Mozes ali ce biti jos gore ako stavis novu na primer.
Lg je napravio glupu animaciju da iskacu od dole soft keys kad otkljucavas telefon i to radi ok na lg launcheru,ali na novi kad iskoce soft keys pocne da se resize-uje ceo home screen pa bas bode oci.
probaj u svakom slucaju pa ces videti o cemu pricam :)
 
Mozes ali ce biti jos gore ako stavis novu na primer.
Lg je napravio glupu animaciju da iskacu od dole soft keys kad otkljucavas telefon i to radi ok na lg launcheru,ali na novi kad iskoce soft keys pocne da se resize-uje ceo home screen pa bas bode oci.
probaj u svakom slucaju pa ces videti o cemu pricam :)

Cu da probam.. ali kako na novi da namestim da dupli klik pali ekran ? Ima opcija u samoj apk ili nekako g2 podrzava tu funkciju na novi?
 
Pa kakve veze ima paljenje ekrana sa launcherom :)
A gašenje namestiš preko app i nova gesture
 
Pa znam pitao sam za paljenje i gasenje... sta ce mi jedno od ta dva,nisam ni ja pola coveka nego ceo ;)
 
Al više od pola mozga ne pališ izgleda... :D
Paljenje radi nevezano od launchera.
Gašenje možeš da namestiš u novi.
Jasnije? :)
 
Možeš da skineš screen Off i da ga dodeliš u nova launcheru za Double tap.
 
radi paljenje a gasenje namesti sa screen off aplikacijom.
 
To mi reci.. sada je telefon leti,ko da sam vec dobio 4.4 ;) hvala svima
 
A ovo sa iskakanjem soft keys nisi skontao?
 
Naravno da jesam.. ali sve je bolje od lg-ovog resenja... ne mogu nekako da stavim status bar da bude crn a ne ovako ogavno siv ?
 
jel zna neko neku foru kako da preskocim LGSETUPWIZARD...uzeo i wipe telefon ceo zatim upalio i pojavio se wizard setup i tu pukne,,kaze unfurtenately LGSETUPWIZARD has stopped..i dalje ne moze nista..da li postoji neka fora da se preskoci ili moram da idem back to stock? hteo sam neke slike da sacuvam posto mi je to bitno..
 
Moraš iz tog ZIP fajla da obrišeš LGsetupwizard i LGsetupwizard.odex. Samo otvoriš ZIP selektujes oba fajla pa desni klik remove i to je to. Onda opet flešneš sistem i neće ti se pojavljivati setupwizard.
 
Mnogo bi bio zahvalan onome koji bi mi na PP posla Igo navigaciju sa tacnom rezolucijom (rezolucija koja prekriva soft dugmice)
 
Nazad
Vrh Dno