Šta je novo?

LG G2

Nema šanse, zato i pitam, recimo baš imam ime Žuža, umesto imena pronađe sve sa brojevima 9898, ali mi ne pokazuje imena sa kvačicama. Dok imena bez kvačica pronalazi kako i treba.
 
Poslednja izmena:
koliko ja vidim cena je ista na oglasima kao i s4.. mozda postoji 10e razlike max. sorry za off

I LG za metalnim kucistem nece da drzi jacu cenu od ostalih flagship, kao sto nije ni do sad.
Jedino ako izgrade brend za to vreme, jer ga trenutno nemaju.
Moja istorija sa LG je prilicno neslavna, jedno vreme nista njihovo nisam hteo da kupim iz principa, a sad imam televizor.
 
EEvvo najzad stigao novi ukućanin :D

Prvi utisak je sasvim dobar,mogu reći da mi se ekran u kompletu više sviđa u odnosu na S3 i S4 koji mi stoje ispred.Nekako mi je udobnije za oko :) a i sad kad bolje pogledam moožda i nije problem 16Gb prostora...obzirom na 50gb na Box-u i 50Gb na Dropbox-u :) za korišćenje po gradu i Srbiji uz ovaj Telenor brzi internet je sasvim ok za prvu pomoć.
 
brikovao sam fon,tako sto sam bio na stock modu i skinem update degen....i sad ne znam sta da radim,pokusavam da nadjem resenje na xda...
 
ma nisam ,nego sam ga kupio ovako preko oglasa...ma ja sam kriv jer sam degenerik...
 
a ja jos hteo par posta iznad tvog da se usudim na flesovanje i modifikaciju kamere :trust:
 
imas TWRP? Nisi ga brikovao, samo ako nisi dalje cackao, imas resenje par stranica unazad, pisao sam o tome, pogledaj moje postove. Kada bi citali koliko off-ujete, ne bi bilo ovakvih problema :d
 
Neka, neka za nauk je to. Sledeci put ce se citati :)
 
ako sam dobro razumeo radio si nesto oko firmwarea, rj nije bio fabricki, pa si onda radio update?
 
Ma LG je jako žilav po pitanju ubijanja, jedino može da se zezne ako pokušaš da menjaš veličinu particija ili neku sličnu egzibiciju. Sve ostalo može da se sredi preko fastboota.

Kolega sa drugog foruma je fleshovo pogrešan sistem, umesto kernela recovery a recoverya kernel i nista mu nije bilo. Obriso sve, pa nanovo.
 
Poslednja izmena:
jedan mali off. za screenshoot telefona odete u quickmemo i snimite ga. dobijate screen shoot bez kombinacije tastera...
 
Cek kako si brikovao?
Na stock romu si povukao update i telefon ti se zakovao?
 
Stock mod i stock rom nije isto, ne zbunjujte ljude, jos ce ispasti sa telefon ne moze da se updatuje
 
Stock mod jeste stock based, ali ima root i custom recovery i debloat-ovan je.

Fazon je ako imate root i custom recovery i odradite OTA iako ste na stock romu = cao

Pisano je dva puta o tome, ali ljudi ne citaju.
 
Ma LG je jako žilav po pitanju ubijanja, jedino može da se zezne ako pokušaš da menjaš veličinu particija ili neku sličnu egzibiciju. Sve ostalo može da se sredi preko fastboota.

Kolega sa drugog foruma je fleshovo pogrešan sistem, umesto kernela recovery a recoverya kernel i nista mu nije bilo. Obriso sve, pa nanovo.

+1
 
Da se i ja pohvalim, uzeo sam telefon u vip-u pre nedelju dana. Nakon dve godine koriscenja lg optimus 3d prvi moji utisci o ovom telefonu su brzina, baterija, ekran, lep izgled i dosta je laksi u ruci. Nakon instaliranja LG PC Suite ponudjena mi je nova verzija softvera V10E koju sam instalirao. Interesuje me zna li neko koja je razlika V10A->V10E sta je poboljsano u novoj verziji? Uzeo sam i Nillkin Fresh S View Leather Flip Cover Case u kojoj telefon lepo izgleda.
2013-12-21-20-00-24.png
 
Poslednja izmena:
preko 600mb.. pa sta su natrpali u njega.. :)
 
preko 600mb.. pa sta su natrpali u njega.. :)

Jesi nekad koristio ti android koji nije stock aosp? E moj loznice blage veze nemaš :)

Toliko je uvek ota koji nije stock aosp. Barem ono što sam video Sammy i HTC. Verovatno i za Sony...

1.92 gb je ceo ROM.

Za note 3 je 2 zarez nešto :D još nisu najgori ovi u LG-u :d
 
Ma samo nek dodje. Lako ću se ja rešiti tih stvari. 800mb ja sasecem u stock ROM-u :D neki idu i više, ali koristim par ovih LG stvari, pa mi trebaju.
 
brikovao sam fon,tako sto sam bio na stock modu i skinem update degen....i sad ne znam sta da radim,pokusavam da nadjem resenje na xda...

Ma nisi ga brickovao vec samo provukao off update kroz twrp . Imas onaj kod sto se ukuca i sve bude ok. Ja sam moj brickovao, ne moze mu niko nista, cestitaju mi svi redom :D 10 dana vec je u ovlascenom servisu, ne javljaju nista.
 
Nazad
Vrh Dno