Šta je novo?

LG G2

Moze li da se Cloudy 2.1 rom samo pregazi preko 2.0, mrzi me da sve ponovo radim?
 
Instalirao sve i sta sad, opet ne radi, mislim radio wake up ali screen off nece
 
Poslednja izmena:
Sad sam na liquid v3.2, ovde imate tastaturu sa liquida v4.0. uradio sam replace fajlova. .so fajl u system/lib a .apk u system/app, pokrenuo instalaciju replace-ovanog apka i dobio finu tastaturu na verziji 3.2 (morao sam odraditi soft restart posto mi se nije video input field u porukama, tasatura je bila preko njega, nakon restarta je ok) :)

Screenshot_2014-11-29-12-35-07.pngScreenshot_2014-11-29-12-35-13.png

P.S. Je li probao neko i ART i Dalvik na v3.2, ima li neke primetne razlike?
 
Izvalio sam paljenje i gasenje ekrana bez kucanja tih komanda na LS 3.2 Mileston paljenje dupli tap radi normalno a gasenje ne moze na sred ekrana vec samo u centar iznad google pretrage dupli tap... Radi i posle restarta

Ne mora tacno na centar, radi bilo gde na status baru.
 
Imam problem sa gps lokacijom fotografija.
Naime,kad mi je upaljen gps stiklirao sam da sve fotografije budu geotagovane i lokaciju mogu da vidim na telefonu u detaljima fotografije,ali kad prebacim fotografiju na PC onda uopste nema zabelezenih gps podataka.
Dal jos neko ima ovaj problemcic?Inace sam na Cloudy G3 2.0
 
Da li neko ima problem sa whatsapp verifikacijom.. Trenutno sam na liquidsmooth v4.0..
 
Hvala na odg evo i meni je sad uspelo, nije hteo da mi posalje kod dobrih sat vremena, vec sam se bio iznervirao :)
 
Ljudi, je l' treba neka podešenja da se ubace za net ili ne? Ja sam u VIPu i tamo imaju podešenja za net za neke praistorijske modele.
 
Ne, nisam ništa dirao. Kupio sam fon u prodavnici i ubacio VIP karticu, ali kad uključim data transfer, ne pojabvljuje se ništa.
 
Nazad
Vrh Dno