Šta je novo?

LG G Pro 2

Licence za 1800 su placene i svi oprateri krecu april,maj.Cim se zavrsi digitalizacija u junu ide konkurs za 800 mhz.Ako sad kupim nov telefon, minimum 2 do 3 godine ima da ga teglim i bice mi dizaster situacija ako ne mogu da koristim 800 mhz koji ima mnogo bolje prodiranje signala od 1800.
Kad smo tolike godine cekali na 4g,bio bi red da se koristi u punom kapacitetu.Sad sam izgleda prinudjen da da idem na G3 zbog toga sto je ovde nemoguce naci pro 2 evropsku verziju.Ako neko zna gde ima evropske verzije neka javi.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=02&dd=19&nav_id=959831
 
Poslednja izmena:
Sve je to ok, kazem da neku normalnu primenu tj da se lte nalazi svuda neces moci koristiti brzo i da ce se posebno naplacivati
Ako ti je to toliko bitno kupi 837 ako uspes da ga nadjes
 
Neka prvo srede 3g da radi kako treba, pa cemo tek onda razmisljati o 4g.
 
Ako ste na mt:s-u kao ja onda vam 4G i nije bitan,posto im i 3G nije ni za racku. Nesrecno sam vezan za njih zbog box-a,dobri su mi za razgovore i poruke. Da bih koristio net kao covek uzeo sam telenorov mi-fi,koji inace razbija. Jeste da moram da nosim i punim jos jedan uredjaj, ali mi nije tesko. Na poslu nemam wifi a radim po 12 sati dan-noc. A igra se wot.
Kao sto rece korisnik @treci, neka srede makar 3G.
Posle malo duzeg koriscenja lolipopa da kazem da radi jako stabilno,bez bagova,zalio sam se na bateriju ali tu je negde kao i na kitkatu.
 
Da 3g je uzas kod mts mreze uglavnom
4g nema sanse u skorijoj buducnisti da bude primaran kao 3g i bice skuplji, sto ce takodje odvracati ljude od njega
Koliko sam citao po netu neke stvari ce se promeniti kod lizalice sledecim apdejtom a kod LG verovatno vec sa narednim apdejtom neke druge 5.0.1 verzije tj verzije za neke druge delove sveta, kod LG je to tako ali ce biti ispravki sigurno, izacice uskoro pa cemo flesovati i videti jesu li popravili nesto
 
I da,sto se tice 3G usluge,ja je placam dodatno 120 dinara,nebuloza,mt:s je naplacuje,mogu samo da mislim koliko ce naplacivati 4G :whip:
 
Spomenuta je cifra od oko 400-500 dinara, sto je po meni nebuloza i epotrebna stvar, narocito posmatrajuci jacinu signala 3g mreze
 
Jel može neki izvor za to da će se plaćati pretplata na 4g?
 
Legendo negde sam procitao ali veze nemam gde, ali se secam cifre da je ta spomenuta
 
I da,sto se tice 3G usluge,ja je placam dodatno 120 dinara,nebuloza,mt:s je naplacuje,mogu samo da mislim koliko ce naplacivati 4G :whip:

Nema potrebe da placas 3g, jedino ako ne koristis video pozive i jos one njihove dodatne zahebancije. Duzan si da placas 3g uslugu samo ako si uzeo tel kod njih. To nema veze sa mobilnim internetom. Nadam se da ce tako biti i sa 4g, da ce biti brzi net i signal kvalitetniji, a da ce njihov smece od usluga biti posebna stavka kao sada 3g za 120 kinti. Tako nekako kontam da ce biti. Ali dok 4g dodje i dok zazivi kako treba nadam se da cu do tada promeniti tel.
 
Pa moguce je da je ta varijanata, ali ne sumnjam da ce cena biti drugacija za lte opciju
 
Slazem se 100% sa clanom kvaka22.Trenutno 3g mreza je uzas nad uzasima.Ja imam MTS mrezu i zivim u NS i verovali ili ne u prigradskim mestima radi bolje 3g nego u vecem delu grada.Slazem se da je MTS najgori medjutim ni Telenor i VIP nisu sjajni.Uopste se ne treba opterecivati sa 4g mrezom.Ja bi bio srecan da srede bar 3g mrezu.Kod nas je najveci problem sto umesto da se sredi 3g mreza mi sad bacamo pare na 4g mrezu....Al to me i ne cudi kad Telekom vode polupismeni ljudi.U proslim postovima sam procitao da je Lollipop za sad izasao samo za TWN verziju.Ja imam HKG verziju.Jel ima neko informaciju kad mozemo da ocekujemo Lollipop?
 
Jel nabacio neko Lollipop, kako vam se cini s njim? Jel moguce da sve radi super na ovom telefonu pa je tema zamrla? Niko da se zali, trazi pomoc. :D
 
Ja sam ga uzeo pre dve nedelje sa lizalicom na njemu i stvarno sve radi perfektno,nisam primetio nikakve probleme.
 
Za sada samo here navigacija malo zeza.Ostalo sve sljaka bas dobro.Mada kazu da i za here ima leka ali mora fon da se rutuje pa onda instalira neki fix.
 
Kad vec pominjete 4g i LTE, imam TWN verziju lollipopa i uopste nemam izbor u network meniju da izaberem LTE, ima samo wcdma/gsm.
 
Verovatno bi trebalo da se ubaci 4g kartica, ali nisam siguran, nemoj me drzati za rec.

Stigao apdejt OTA tezak 650MB v20a. Nemam vremena da se zezam sad sa tel, kad odradim apdejt javljam utiske.
 
Stigao i kod mene, mada za sada ništa ne diram jer sve radi kako treba
 
Stigao i kod mene. Radi odlično. Za sada... :beer:
 
Prvi utisak je da radi mnogo fluidnije. Pri slikanju brze okida i brze sacuvava sliku. Bateriju jos ne mogu da ocenim, posto je cackan, a bio je i dosta zakacen za komp. Meni je dosta ruznije nego kitkat.
Koliko sam primetio izbacili su slide aside.
I da, animacija vremenske prognoze iz nekog razloga ne radi na lock screen-u.
 
Poslednja izmena:
Desava li se kome na lolipop-u da se mobilni internet stalno gubi? Radi par minuta, onda par minuta ne radi i stalno tako.
Izgleda da se meni smesi povratak na kitkat.
 
Cim je pokrivenost mrezom dobra, radi internet. Kad se ode van grada i u prigradskim delovima pocinje da zeza.
Cime flesnem kitkat rom?
 
Proradilo samo od sebe, a taman resio da flesujem kitkat. Jedino sto ne radi je animacija vremena na lock screen-u.
Baterija nema razlike u odnosu na kitkat. Potpuno isto koriscenje i ima mnogo vise slobodnog rama (od 500-900MB), a potpuno iste aplikacije instalirane.
 
Pricali smo skoro o 4G signalu,danas citam u novinama da je mts pustio u rad u par gradova medju kojima i Pancevo. Za sad nisam nigde uhvatio 4G. Kazu da se nece dodatno naplacivati ova usluga,sto me je iznenadilo.
 
Sad trazim Memo aplikaciju i nadjoh je medju zaustavljenim i ne mogu nikako da je pokrenem. Ako neko zna u cemu je fazon neka pomaze.
 
Nazad
Vrh Dno