Šta je novo?

Kućna multimedija LG C1 ili Sony A80J

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Gulftown

Čuven
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruke
7,605
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
R9 5900X EK Magnitude - R5 3600 LC CC 120
Matična ploča
ROG Crosshair VIII Hero X570 WI-FI - Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM
32GB G.Skill DDR4 Trident Z Royal 4000Mhz CL15 - ADATA 3200MHz
GPU
RX 6900 XT XTREME WATERFORCE WB 16G - GT 1030
Storage
2x 1TB Samsung 970 Evo Plus, 250GB Samsung 870 Evo - 8TB WD Purple, 12TB WD Red, 250GB Samsung 870 Evo
PSU
Cooler Master V1200 - Cooler Master 500W
Kućište
Lian Li Dynamic 011 White - Fractal Design Node 304 White
Monitor
ASUS ROG Strix XG43VQ
Miš & tastatura
HyperX Alloy Elite RGB, MX Master 3
Laptop
ASUS G73JH
Mobilni telefon
S23, S20 SD
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pomoć ljudi. Dvoumim se izmedju ova dva TV-a. Zabrinuo me je podatak zbog nedoatatka DTS-a. Mada ja bih uglavnom preko Plexa puštao filmove, pa ne znam da li bih sretao taj problem ili je prisutan i na Plexu.
Razlika u ceni izmedju modela iste dijagonale mi je 200e. Sada više naginjem ka Sony modelu, a i ortaku treba za PS5 sa preporučim koji da uzme (pritom on bi samo sa usba gledao filmove skoro, kao i Netflix)
Hvala
 
Uzmi jeftiniji.

ubr, ne znam da li se nešto promenilo, ali prošle godine je uz Sony dolazio daljinski kao da su ga pokupili iz 95te. Mene je to odbilo u startu.
 
Meni je samo zbog tog DTS-a, inače mi je manje više svejedno. Prednost mi kod Sony što ima Android, navikao nekako na Mi Box na drugom TVu.
 
Сваки од наведених има неку ману, односно нешто боље у односу на други, види шта ти је најбитније и које мане су ти подношљиве, ако ти новац није проблем а DTS пресудан, онда и није дилема, иди на Sony.
 
Još kada bi nekao mogao da mi kaže ima li problema sa DTS-om kada puštam sadržaj sa PC-a. Preko Plexa transcoduje, to je ok. Sa USB-a neće raditi, to mi je jasno.
Razlika je oko 200e izmedju modela iste dijagonale, pa razmišljam. Mada PS5 će verovatno biti nakačen nakon nekog vremena na TV, pa je i za to bitno da li će zezati zvuk.
 
za DTS
 
Razmotriću o toj ponudi. Meni se ide na ovogodišnji model, dopale su mi se recenzije baš. Taman ono što meni treba ima.
 
Mislio sam da postoji A8J bas, a to je ustvari taj koji ja gledam baš. A80J. Hvala za info!

UPDATE: Poručen TV :) Hvala!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno