Šta je novo?

Lenovo Vibe P1

Vibe P1 ili ZUK Z1?Šta po vašem mišljenju više vredi kupiti?Nisam našao temu za Lenovo ZUK Z1
 
Sta znam,manje-vise su slicni. Zuk je mozda malo bolji po specifikaciji,ali nekako mi nije poznata marka. Naravno to danas nesto ne znaci puno,moze te i on super sluziti,ali eto,to ti je vise ona varijatna,ako si avanturista i volis rizikovati malo ;)
 
^ xD ... ZUK je takodje Lenovo [Serija ili Podmarka, nisam siguran]
 
Samo sto je zuk podbrend kao huawei i honor.
 
Ne.. Nego kao sto sam napisao

Honor i huawei su fakticki kao dve razlicite firme. Drugaciji kanali prodaje,drugaciji ceo ,drugaciji marketing i politika. Samo su pod istim kisobranom u krajnjoj liniji.. Mozda nesto kao maybach i mercedes

Zuk je predstavljen kao neka kopija honor brenda.
 
Poslednja izmena:
Vibe P1 u telenoru tek krajem meseca,ali ni to nije sigurno.
Cena bez popusta 29k
 
Za ovakav hardver, bateriju mislim da je cena skroz OK, samo da je ne podignu kad dodje
 
Vibe P1 u telenoru tek krajem meseca,ali ni to nije sigurno.
Cena bez popusta 29k

Telefon mora stici pre 01.12. posto su okacili cene i za njega i da i na njemu ide ovo aktuelno snizenje,a ono traje do 30.11.,e sad cisto sumnjam da ce ga bas izbaciti zadnji dan tj.,da ce ga kaciti samo dan,dva ovog snizenja.
Ja cenim da ce stici do ~25.11.
 
zvali su me danas,ne mogu da menjam uslove ugovora i da uzmem telefon uz popust pa sam ih usput pitao da li će ga dobijati.
Rekoše mi 26-27. , dobavljač je obećao ali nije sigurno
 
zvali su me danas,ne mogu da menjam uslove ugovora i da uzmem telefon uz popust pa sam ih usput pitao da li će ga dobijati.
Rekoše mi 26-27. , dobavljač je obećao ali nije sigurno

Upravo tako i na Lenovo sajtu pise da se ocekuje u ponudi pred kraj novembra
 
Nova info,za mene malo razocaravajuca. Poslao sam mejl Lenovu i pitao kad se ocekuje P1 u telenoru,oni odgovaraju da u telenor stize P1m :(
 
Pa da,zato je i toliko jeftin

Glupost
 
[youtube]xwGsuNWVUXo[/youtube]

I pored 5000mah lenovo u romu ubija brightness.. Mora da se ode u setings i da se ukljuci super brightness mod :)
 
[youtube]xwGsuNWVUXo[/youtube]

I pored 5000mah lenovo u romu ubija brightness.. Mora da se ode u setings i da se ukljuci super brightness mod :)

Aj malo pojasni ovo. Ne valja klasicno osvetljenje i ako je na max,vec mora i neko super osvetljenje da se aktivira,jel? ;) Sta kazu i videu generalno jel ima mana mob?

Inace poslao i Telenor fb poruku i napisao sta mi je Lenovo odgovorili i Telenor mi vratio poruku i rekao da je u pitanju Vibe P1,ali da ne znaju kad ce tacno stici.
Ako je stvarno P1 onda super ;)
 
Poslednja izmena:
Pa auto osvetljenje mu je krs.. Plus ako ga nabudzis na max svetli nikad jadnije. Kada ukljucis taj mod onda je normalno ali prvom prilikom kada stavis auto osvetljenje on ga vrati na staro bedno. Znaci mora upaljen mod plus manuelno pomeranje slajdera.
To je po indusu najveca mana,to i skener za otisak koji losije radi od drugih mobova.

Kamera je prosecna.
 
Pa auto osvetljenje mu je krs.. Plus ako ga nabudzis na max svetli nikad jadnije. Kada ukljucis taj mod onda je normalno ali prvom prilikom kada stavis auto osvetljenje on ga vrati na staro bedno. Znaci mora upaljen mod plus manuelno pomeranje slajdera.
To je po indusu najveca mana,to i skener za otisak koji losije radi od drugih mobova.

Kamera je prosecna.

Aaaa ma to je za mene nikakva mana,posto auto osvetljenje nikad ne koristim ;) A za skener ja procitah da dobro radi,kao i za kameru da je skroz ok. E,sad mozda ovaj kad je snimao nije dobio ispravke,do sad cini mi se da su pustili bar dve,ako ne i 3 ispravke,od cega jedna preko 200 mb,a druga oko 35...i verovatno je u tome sve popravljeno
 
Sad vise ne znam ni da li da ga uzimam.Dosta ljudi citam pisu da zeza zvucnik,onda da je ton tih nakon ona 2 azuriranja i sl.,a do pre neki dan ga hvalili
 
Lenovo P1m sad vidim najave u nekim domacim retail lancima po ceni od 25990, tako da sam skoro siguran da je ovo u Telenoru Lenovo P1.
 
Lenovo P1m sad vidim najave u nekim domacim retail lancima po ceni od 25990, tako da sam skoro siguran da je ovo u Telenoru Lenovo P1.

Pa bas upravo ta cena odgovara ovoj u Telenoru jer kod njih uz najmanji paket kosta oko 21000,znaci bez ugovora kod njih bi bio taman toliko ili oko 30000,posto mu oni nabiju cenu. Ali se iskreno nadan da je P1
 
Pozdrav narode,
Ovo je provjerena info- u CG će telefon stići početkom decembra, po maloprodajnoj cijeni od 359 eura (u prodavnicama, ne kod operatea). Tako da možda možete imati neki uvid kolika će biti cijena u Srbiji. Inače, u Slovačkoj je telefon u maloprodaji 309 eura, a kod njih su Lenovo proizvodi uvijek najjeftiniji.
 
Lenovo P1m sad vidim najave u nekim domacim retail lancima po ceni od 25990, tako da sam skoro siguran da je ovo u Telenoru Lenovo P1.

I definitivno je izgleda P1m. Poslao sam mejl telenoru i odgovorili mi da su proverili i da je ipak P1m,bilo mi je i sumnjivo da je tako povoljan P1...nista onda,izgleda da cekami dalje ;)
 
Vidim da se pojavio P1m po radnjama po meni se cini dobroj ceni.Da li ga je neko pazario.
 
Moj ortak ga je dobio kao poslovni fon. Drndao sam ga par minuta i sta znam,nije nista posebno. Deluje bas onoliko koliko i vredi :)

Naravno baterija je sigurno brutalna..
 
Drago mi je što su se opametili što se tiče baterija...proizvođači, mislim. Velike baterije se opet vraćaju u modu nakon diktature što tanjih telefona sa baterijama od 2000-2200 mAh, hvala Bogu...
 
Pa i nije bas da se vracaju. Flagshipovi imaju ocajne baterije ove godine.
 
Nazad
Vrh Dno