Šta je novo?

Legend: Hand of God

Ovo moram probati posto sam odigrao uzduz i popreko Diablo 2, Titan Quest, Dungeon Siege, Sacred serijale.
 
Instalirao sam Ageia driver koji stize sa igrom, ali mi igra prijavljuje da nemam instaliran ageia driver. U cemu je fora?
 
Evo nasao sam!

Treba da se obrise PhysXCore.dll iz glavnog foldera. Neki se zale da se igra blokira kad se obrise ovo. Neznam, videcu vec. Za sad radi.
 
Poslednja izmena:
ali ja na jednom lapu sa vistom i atijem ne mogu ni da instaliram PhysX drajvere!

stalno javlja
noobscj1.jpg
 
Što se toliko cimate, kao da nešto propuštate...
 
evo ga :) Ocekivao sam mnogo kraci reply od filipenka, kad ono, igra je zasluzila cak 8 reci ! :zgran:

Pa dobro Filipe, za po sat-dva dnevno, dok ne izadje CLear SKy, FC2 i jos neke igre, dobra je i ova. Hack&Slash je ko poker ili ajnc, izlizano ali se uvek moze odigrati :)
 
Pa ne vidim šta tu specijalno ima da se igra. Malo finija grafika za igru ovog žanra i to je to, krš pričica, dosadi posle vrlo kratkog perioda. Zašto bih igrao svaki H&S, zašto bih igrao išta između CLear SKy i FC2? U krajnjoj liniji, zar nećemo dobiti mnogo bolju igru za "popunu vremena" između pomenutih naslova, upravo u ovom žanru? Mnogo više očekujem od Space Siege-a u svakom pogledu.
 
krastavac engl verzija igre kasni godinu dana, uzevsi to u obzir sasvim je solidna za ovaj period kada nemas vremena da se posvetish necem ozbiljnijem...


space siege ce biti sigurno krsh nad krshevima, u rangu hellgate london
 
Igra mi je mnogo bolja i od Titan Questa i od Sacreda, mada generalno ne volim hack und slash. Ovo cu malo da igram....valjda.

P.S. i daleko je bolja od krsa zvanog Loki.

Hellgate London nisam igrao, kanim se da probam....
 
HGL dođe kao single-player WoW, nije toliko loš, samo treba patchovati na najnoviju verziju (1.2 za singleplayer).
 
Evo picim drugi prolaz, prebaci lika od pocetka da se pocne, digne diff. na HEROIC, mnogo je teze i zbog toga i dosta drugacije, zadrzavate iteme, level, magije i sve ostalo, monsteri su tu negde po par levela iznad vas (vrana skine 1/15 od healtha :D ), idu jaci itemi, protivnici koriste magije i drain-ove isl.
evo
par filmica sa mojim paladinom, obratite paznju na health bar (heatha imam oko 1000 kad je aktivan boost), znaci mora da se pazi inace se rikne.

http://www.youtube.com/watch?v=2pi8H_lTPyY
http://www.youtube.com/watch?v=ML4KdQxZZfo

Interesantna stvar, onaj trader koji vam cuva stvari, sacuva vam stvari iz prethodne partije. Sad mu guram neke stvari da kad kasnije budem poceo sa battlemage-om odma imam neke iteme kad dodjem do njega :)

sve u svemu veoma dobra igrica, nije preterano dugacka, pretpostavljam bas zato da bi se obrnula par puta. Iskreno, nije ni dosadno drugi put !
:wave:
 
predjoh juce igru i sta da kazem,nije losa igra,malo vecja zamerka je sto kada te napadne vise kripova(4-5)oni ti prekinu napad[interuptuju te] tako da sam u nekim situacijama hteo da pojedem tastaturu od muke,prica jeste malo glupa,pogotovo sam kraj igre kada ti u levom uglu odbrojava 17 sekundi do outro-a WTF??!!!da li je moglo da bude debilnije,i za moj ukus je jako kratka,grafika je jako dobra i posebno mi se svidja ona forica sa vilom kada njom osvetljavas put u pecjinama,kolicina itema je uzasna,svi traderi imaju iste iteme,koji su u 90% slucajeva nikakvi ...to je to sto sam imao da kazem onako s'brda s'dola napisano :)
 
Pa posle "outroa" se igra nastavlja, ostaju ti itemi koje si pokupio, ukljucujuci i "Demon Lord-a". Drugi prolaz je daleko interesatniji i itemi su bolji, naravno kod traddera su i dalje krsh ali naleti po nesto (sto ne mozes da nosish :D )
 
meni se ovo pojavljuje:Error String: Cannot Copy File:C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Legend - Hand of God\CollisionInfo.map

znali ko o cemu se radi
 
Imam problem kada instaliram igru.Instaliram ageia driver i nece da pokrene igru.Dobijem poruku da nisam instalirao driver a jesam.
 
deinstaliraj ageia softver, udjesh u registry ocistish sve sto ima u nazivu ageia, instaliras ili to sa diska ili najnoviju verziju sa neta i to je to...
 
Da li provaljujete da strelica na mapi ne znaci nista odnosno da UVEK pokazuje na gore nezavisno od toga koji ste quest izabrali!?
 
meni se nije nista cudno desavalo sa igrom. Krenuo sam treci put da je obrcem ali je mnogo tesko, a i dosadilo mi pomalo...Mozda su ti svi kvestovi na severu ?
 
Ja sam probao igru i ne svidja mi se uopste , nista novo nije ubaceno , sve vec vidjeno osim dela gde nemas standardni inventori vec "bacas" na lika , inace nista posebno , titan je 10 u glavu za njega, a i ima bolju pricu .
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno