Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Odličan je BS3.5. Što se tiče problema sa kamerom, nisam od pomoći. Očigledno tj bar tamo kažu da novi EUI pravi problem jer instalira novi firmver neki koji na Nougatu pravu problem sa kamerom. Kako je poslednji EUI koji sam stavio bio neki tipa 021 ako ne i stariji neki mene to nije zakačilo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel primećuje neko lag pri skrolovanju kad se promeni akt profil? Pre nekog vremena sam promenio, i lag se odmah pojavio. Rekoh da sačekam par dana da se sve slegne, opet isto. Vratim na profil koji je bio pre primene, opet lag. Radi se o zadržavanju pri skrolovanju, najviše se vidi na pixel launcheru u meniju, kada se skroluje Facebook. Koristim RR i BS 3.5.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koji akt profil si postavio? Ja zaista do sada nijesam nasao za shodno da mijenjam akt profil...
 
Bio je na x.a.n.a balanced, sad sam ga vratio na stock opet, čini mi se da je lag tu najmanji. Pre te promene pre nekih desetak dana, nisam uopšte primećivao bilo kakav lag. Sad je najvidljiviji pri skrolu na pixel launcher-u.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel si restartovao telefon nakon vraćanja na default?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jesam, više puta. Ništa se ne menja. Ne bih da radim factory reset, ne znam da li će mi senzor otiska prsta prestati da radi. :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Flashuj samo kernel i magisk.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I to sam uradio. :) Izgleda nema nade za mene. :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ništa onda wipe sve sem data particije pa ponovo :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Skinuću prvo 2406, njega treba da instaliram pa tek onda ovo sto si postavio. Trenutno sam na RR 6.0.1. Probaću pa javljam. Hvala u svakom slučaju Darko

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Skinuo, instalirao, i posle restarta zaglavio na boot-u ... Vidim da još neki imaju isti problem...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Mislim da si morao wipe, ja bih u tvom slucaju isao na clean install jer ipak ides sa MM na N (ako sam dobro pohvatao)...

Ako sada mozes uci u Recovery, odradi wipe cache, dalvik, system i data i instaliraj...
 
Mislim da si morao wipe, ja bih u tvom slucaju isao na clean install jer ipak ides sa MM na N (ako sam dobro pohvatao)...

Ako sada mozes uci u Recovery, odradi wipe cache, dalvik, system i data i instaliraj...
Hoćeš da kažeš izbrišem sve pa onda instaliram kernel a posle toga instaliram Rom?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ne, ne mislio sam ROM jer bez wipe-e mislim da nije moglo biti uspjesno posto si isao sa MM roma na N rom...
 
Ljudi idalje ne mogu da ustanovim u cemu je problem, telefon se random restartuje i samo jedan period od 5 dana se desilo da se nije restartovao. To je bilo nako update-a svih aplikacija preko google play stora tako da moguce da je do neke aplikacije koja pravi probleme. Medjutim, nisam vrsio update nakon toga i ponovo je pocelo random rebootovanje potpune nasumicno. Probao sam preko catlog-a da pratim sta se desava ali nikako da se restartuje dok gledam logove u realnom vremenu, a ne znam kako da ih zapamti posle restarta da bih video sta se dogadja. Jel zna neko resenje za pamcenje logova i nakon restarta?

Slika govori vise od hiljadu reci, 3 puta se nasumicno restartovao u periodu od mozda 15min:

Prilikom gledanja videa na youtube-u:
[video]https://www.dropbox.com/s/1vecglz4161yndk/restart%201%20LeTV%20Leecco%20le%20max%202.mp4?dl= 0[/video]
na 1:49 telefon se restartuje


Prilikom surfovanja po netu:
[video]https://www.dropbox.com/s/23cj8kqucwo4xku/restart%202%20LeTV%20Leecco%20le%20max%202.mp4?dl= 0[/video]


Prilikom gledanja batery opcija:
[video]https://www.dropbox.com/s/q0dj8put15dkzut/restart%203%20LeTV%20Leecco%20le%20max%202.mp4?dl= 0[/video]
oko 20e sekunde

Do sada sam probao ciscenje cache-a, drugu verziju ROM-a (3 verzije cuoco92 roma), posto je dual sim: sa jednom, sa dve i bez sim kartice. Factory reset je jedna stvar o kojoj sad razmisljam ali me strah da ga ne brickujem (do sad se nikad nije restartovao u recovery-u ali ko zna mozda je neki kontakt sa baterijom mada ne verujem da bi se onako soft restartovao da je hardware u pitanju - ispravite me ako gresim).
Sta bi ste uradili da ste na mom mestu?
 
Imaš uputstvo kako preko adb drajvera da ubaciš twrp , pa zatim ubaciš rom u zip formatu u telefonu i u twrp uradi wipe cache,data i devilk pa instaliraš rom.Imaš i taj cuoco u .zip formatu te možeš i njega ili stock .

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pre nego skineš idi tamo na Blackscreen kernel temu, imaš još novijih verzija...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Uh, ko sad udje u trag BSi kernelu, svaka mu cast... :) Mislim, super da se developer trudi ali imaju barem 3 razlicite verzije 3.5i kernela... Samo da na kraju zaokruzi svoj doprinos...
Ovo je moj licni utisak...
 
Samo da se javim, radi kamera - kombinacija 2406 i BS 0309 sa linka odozgo.
 
Bitno da je rešeno. :)

Ja sam inače prešao na Omni. Ima manje opcija(ali su tu sve koje meni trebaju). Radi OTA + baterija je na nivou 2406 sa svim mogućim restrikcijama uključenim. Ovde je to out of the box maltene tj blokirao sam otprilike samo gplay services.

Ko voli da proba, Omni je skroz ok, preporuka.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sam trenutno presrećan što mi sve radi.. tako da neko vreme neću ništa dirati :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel si skinuo poslednju verziju tog test kernela? Tj jel ti radi zvuk na YT? Na toj prvoj, koju sam ti okačio ovde nije radio pa je izbacio novu verziju kasnije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Skinuo sam poslednju, inače ja koristim OG YT - sve radi, možda je do njega.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno