Šta je novo?

Leadtek winfast expert mute problem

Sovica

Slavan
Učlanjen(a)
11.05.2005
Poruke
608
Poena
319
Imam pomenutu Leadtek winfast 2000xp expert tv karticu i soundblaster live! 24-bit. Imam problem pri menjanju kanala automatski mi se svaki sledeci kanal mute-uje. Skinuo sam najnovije drivere za tv kartu i ne pomaze, primetim u sound mixeru da svaki put kad promenim kanal, stavi mi line-in na mute a kad ga kad mu skinem mute i dalje ne uspevam da dobijem zvuk.
Jedini nacin da dobijem zvuk posle menjanja kanala jeste da na primer promenim input source (svsc,pal...) ili da upotrebim time shift ili da prckam malo po configure opciji oko podesavanja za zvuk. Da napomenem da sam prikljucio interno tv i zvucnu karticu kablicem.

Pomagajte ako znate!
 
Nazalost, nema pomoci, ja tako menjam source godinu dana :(
Ista kombinacija, isti problemi.
 
Krs... Probacu da ga stavim na integrisanu zvucnu pa da vidim sta ce da bude, mada steta... :(
 
Na integrisanoj radi, probao.
Nije do Leadteka no do Live 24 karte.
Ne bih znao reci koji joj je .....
Pomirio se sa sudbinom.....
 
U pravu si probao i ja i radi na integrisanoj ali mi djavo ne da mira da mi liverica bleji dok radi realtek.
Videcu da odradim neku zamenu i uzmem Audigy keca ili dvojku, nadam se da sa njima nema takvih problema.
Hvala na pomoci.
 
Ajde ko ima Audigy i Experta da podeli iskustva sa nama, da ne bacamo pare.
I ja sam razmisljao o takvoj zameni, imam i kupca za L24, ali nisam siguran da to radi pa cekam....
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno