Šta je novo?

LCD TV LG LH2000/LH3000/LH4000/LF2510 (uključivanje DivX podrške)

Ja sam odgledao sve izložene primerke LG-ova koji su dostupni kod nas, dok sam prethodnih dana kupovao TV (najviše ih ima u CT-u u Ušću) i nisam bio zadovoljan slikom u odnosu na ovo što sam kupio.

...a kupio si?
 
To si procitao na nekom forumu, ili si se licno uverio? zezam se malo...
licno mislim da je ova odstupanja akademska i uocljiva samo kod onih sto 'traze dlaku u jajetu' i 'nose cebe kad idu u kupovinu, da bi u mraku zagledali svaku tacku na ekranu'

dubina crne se moze namestiti i naknadnim podesavanjima za kontrast/brightness/gama.....

24p... oh, jako bitna stvar bez koje se ne moze ziveti... to je softwerski problem, za to sluzi firmware

los ugao gledanja?? 178/178 lose? hoces da kazes da lazu? ili ti gledas TV iz WC-a onako sa strane pa primecujes (minimalna) odstupanja..

zvuk dosta los??? neka ti kazu ljudi koji su kupili LG, koliko je zvuk los?
uostalom koga briga za zvuk, ako mislis na zvucnike, i tako cu prikljuciti televizor na eksternu 5+1 liniju.

izvinite na ovome, nisam izdrzao

p.s.
zaboravih ono glavno... ovi LG svi odreda imaju integrisani multimedijalni player!

Slusaj ti kupi LG ako ti se svidja, ja nikoga u zivotu nisam terao nikog da kupi odredjenu marku , uvek sam samo davao savet na osnovu informacija koje sam prikupio koliko se bavim ovim hobijem...

Black levels i jeste uradjen posle kalibracije tv-a i dalje je duplo manji od konkurencije.

24p judder nisu do sada ispravljali firmwerom, a i mrzi ih ocigledno.

Zvuk nije presudan naravno, ali ima ljudi koji nece kaciti tv na drugi set zvucnika kao ti.
 
Imate jeftinije varijante 42" plazmi: LG 42PQ2000/3000/6000 koji pustaju mp3, jpg a kad se malo cacka servisni meni i divx (SD). Javicu vam ovih dana kako to radi kad pazarim 42PQ3000.
 
plazme me nisu nesto posebno interesovali ni inache...
a ako se sve svodi na obichne divx bez mkv/x264/720p/1080p.. nije mi interesantno
:)

ali svejedno, javi utiske, a napisi i cenu :)
 
IronSerb, sta ima novo?
si ga podigao na 3.37 firmware?
sta kaze?
ima li boljitka
:)
 
Kako ne obrazloze, uvek kad se pomene LG se zna i zasto ga treba izbegavati.

-Veoma losa dubina crnih u odnosu na konkurenciju i kod plasme i kod lcd-a, i u tamnim scenama crna ima plavkasto-siv izgled.
-Vecina modela ima problem sa 24p judderom
-Veoma los ugao gledanja
-Zvuk je dosta los.

Konkretno LG vs samsung nema nijednu stavku u kojoj je bolji LG, dubina crne,tacnost boja, image processing, ugao gledanja...

Pa sad koliko se ta dubina crne primeti normalnim ljudskim okom u normalnoj prostoriji,znaci ne savrseni uslovi potpunog mraka koje verovatno niko od nas ne moze da postigne kada gleda tv?
A i koliko vidim LG po istoj ceni na papiru daje mnogo bolji kontrast,odziv i ostale opcije...samo mogu oni da napisu sta hoce...zato me zanima da li neko moze da potvrdi iz licnog iskustva te mane LG tv-ova? Da li vlasnici LG lcd-ova primecuju da je crna plavkasto-siva?
Zanima me posto nikada nisam bio u prilici da direktno pogledam Samsung i LG jedan pored drugoga vec su u prodavnicama uvek razdvojeni pa je malo tesko direktno uporediti :S:
Koliko vidim dosta njih se zali na seckanje pri odredjenim scenama na Samsung televizorima,jel to podrazumeva problem sa 24p judderom? Posto ako je to onda nije LG jedini koji ima taj problem :S:
Da se razumemo ne napadam,vec zelim samo da mi neke stvari budu jasnije,ipak valja se dobro opremiti znanjem pre nego sto se daju neke velike pare :)
 
Poslednja izmena:
Pa sad koliko se ta dubina crne primeti normalnim ljudskim okom u normalnoj prostoriji,znaci ne savrseni uslovi potpunog mraka koje verovatno niko od nas ne moze da postigne kada gleda tv?
A i koliko vidim LG po istoj ceni na papiru daje mnogo bolji kontrast,odziv i ostale opcije...samo mogu oni da napisu sta hoce...zato me zanima da li neko moze da potvrdi iz licnog iskustva te mane LG tv-ova? Da li vlasnici LG lcd-ova primecuju da je crna plavkasto-siva?
Zanima me posto nikada nisam bio u prilici da direktno pogledam Samsung i LG jedan pored drugoga vec su u prodavnicama uvek razdvojeni pa je malo tesko direktno uporediti :S:
Koliko vidim dosta njih se zali na seckanje pri odredjenim scenama na Samsung televizorima,jel to podrazumeva problem sa 24p judderom? Posto ako je to onda nije LG jedini koji ima taj problem :S:
Da se razumemo ne napadam,vec zelim samo da mi neke stvari budu jasnije,ipak valja se dobro opremiti znanjem pre nego sto se daju neke velike pare :)

Vise se primecuje u tamnijim sobama naravno, i sto je soba svetlija to je manje uocljivo. Te velike cifre su dinamicki kontrast ratio i svaki proizvodjac ih meri drugacije, tako da ne mozete da uporedjujete brojke i nije ni blizu bitan kao staticni kontrast ratio. Sto se tice plavkasto-sive crne to ne mogu da ti potvrdim, jer uvek kad sam gledao LG televizore po raznim radnjama isao je promo materijal koji je bio dosta sarenolik, ali evo sta sam nasao po raznim reviews, koji sluze kao neka smernica ali ne da se slepo prate.

LH4000:

-Just as we were beginning to think that the 32LH4000 might be the answer to a TV buyer's dreams, we are brought back down to earth with a mediocre black level response. While the better flat panel TV's demonstrate rich natural blacks across darker scenes, the LG displays that blue grey tinge which somewhat mars the viewing experience - not to the degree the viewing experience is compromised but just enough to dull our initial excitement.

-For while black levels are deep and punchy enough to play a part in the picture's extreme dynamism I talked about earlier, when tested more severely by a dark film or TV scene there's no ignoring the blue-grey mist that hangs over everything. What's more, the darkest parts of the picture tend to look a bit hollow thanks to the set's inability to render shadow details as fulsomely as the best LCDs.


It doesn't help the 32LH4000's black level situation, either, that contrast drops off dramatically if you're forced to watch the picture from any sort of angle whatsoever.

The slight black level issues mean one or two colour tones during dark scenes slide slightly off key too - something that's all the more noticeable against the impressively natural tones evident during bright scenes.

--I'm also planning to get a TV from this series pretty soon, probably the 42" but maybe even the 47" if I'm feeling adventurous.

However I've recently read a review which was hardly overwhelmingly positive.

While the first part of the review is very positive, they then raise a couple of quite concerning issues, and indeed the final rating is fairly mediocre.

It's not enough to put me off, and at the end of the day it's the opinion of someone who probably has far higher expectations than the average consumer such as myself, but maybe if someone who owns the TV could give their view on the points they've raised?

Basically there seems to be concern that:-

* Dark scenes are mired by a blue-grey mist
* Contrast drops dramatically if viewed from an angle
* Sound sync problems while watching 1080p/24 Blu-ray sources via HDMI

LG6000:

The contrast range of a TV provides information about the degree of difference between black and white picture elements. The higher the display's contrast range is, the more three-dimensional and spatial the picture appears. Even poorly illuminated internal shots are rendered with depth and with perceivable outlining. A low contrast range, by comparison, is responsible for a picture that appears pale and flat.

With its maximum 1,100:1 contrast ratio within a picture, the LG, as far as contrast is concerned, is average. Other televisions in the same price category, such as the Sony KDL-46 W 4000, for example, achieve double the LG's maximum contrast. Particularly in a darkened environment, space scenes on the LG lose their perception of depth; this is due mainly to the very obvious blue-colored residual illumination.

In addition, the contrast range is lessened even further when viewing the set at an angle. The LG, as with most LCD flat-panel televisions, reproduces well those images of a football game, for example, which is composed of large bright areas with a few darker spots. Because of its high brightness, the picture appears full and brilliant.

-Black level performance is another area that demonstrates the advances LG have made with their flat panel technology. Darker scenes on the 42LG6000 are not perfect but they demonstrate a subtlety across slight graduations on darker scenes that we have not seen on an LG up until now.

LH7000:

The black test pattern shows how much so-called residual illumination the TV produces when trying to display pure black; technicians refers to this value as the "black level". Ideally, a black picture should appear perfectly black, but almost all TVs allow a small amount of light to leak through.

Several factors affect the way the viewer perceives this residual illumination: for example, how strongly the ambient illumination brightens up the TV screen (only slightly for LCDs, but rather strongly for plasmas), how high the TV's contrast ratio is, how light it is in the room, and how strongly the intensity of the residual illumination depends on the picture content.

A completely black image still shows a significant amount of light on the LG. In the "Movie" preset, the black level measures 0.22 candelas per square meter (cd/m2). If you activate the OPC function, which reduces the lamp output in black pictures, the black level drops to 0.15 cd/m2.

The LG produces its best subjective picture impression in rooms with a bit of ambient lighting, which should ideally come from behind the TV, since this makes the poor black-representation less obvious.

For comparison: Modern plasma TVs, such as the Panasonic TX-P 42 GW 10 achieve a black level of just 0.04 cd/m2 - in dark surroundings, you see only minimal residual illumination.

- It came as a slight disappointment that the black level abilities of the 37LG7000 could not quite match the standard of performance in other areas. With a hint of greyness, the screen lacks the rich deep blacks we have been used to seeing on plasma TV's for a while and which have started to appear on the best LCD's. Ultimately, you have to look carefully to spot the shortcomings in black level performance and they are not serious enough to detract too much from the viewing experience.
 
bla bla bla bla
ljudi koji ovo pisu su uglavnom i upravo oni kojima se smejemo kad odu u radnju sa televizorima sa cebetom, pa zagledaju svaki televizor ponaosob, i to sa sve cebetom na glavi, da bi eliminisali ambijentalno svetlo...

ne kazem da nisu u pravu, ali sumnjam da bi ijedan prosecan (pa i nadprosecan) korisnik primetio bilo sta od ovoga, bez da mu je pre toga receno, pa je samim tim stvorio predubedjenje...
 
Hvala Gizmor na trudu.
Ima istine i u recima xWolf-a,zato bih i zeleo da se javi neko ko ima LG-a i iznese utiske o ovim pitanjima,a i da ubaci neke slike ako je u mogucnosti :wave:
 
ma baš, da je LG stvarno toliko loš kao što se tvrdi pa niko ga ne bi kupovao.
to su fanboy priče. ja u životu nisam video da na bilo kojem LG-u slika nije dobra, čak mi je uvek bila lepša nego na bilo kom samsungu. e a zašto nisam uzeo onda LG, pa zato što je ova toshiba koštala 20k manje a imala je približno dobru sliku kao LG3000 koji sam pikirao. a koštao je toliko više samo zato što je u srbiji, jer inače u švabiji su imali istu cenu.

treba gledati malo na modele sa realnim cenama a ne na A600 ili B500/600 seriju. pa ti su televizori nedostižni 99% ljudi koji uopšte uzimaju LCD. a ti koji uopšte uzimaju LCD čine možda 8-9%(možda sam i preterao) ukupnog stanovništva. u metrou svi sline na 46B7000, kad vide cenu treba im uslikati facu. ako je tv 200k ja očekujem da mi kuva ručak(ima one recepte u meniju), kaže kakvo je vreme napolju (vidžeti) i on to i radi. ali mi se čini da će taj još dugo tamo stajati.
 
ma baš, da je LG stvarno toliko loš kao što se tvrdi pa niko ga ne bi kupovao.
to su fanboy priče. ja u životu nisam video da na bilo kojem LG-u slika nije dobra, čak mi je uvek bila lepša nego na bilo kom samsungu. e a zašto nisam uzeo onda LG, pa zato što je ova toshiba koštala 20k manje a imala je približno dobru sliku kao LG3000 koji sam pikirao. a koštao je toliko više samo zato što je u srbiji, jer inače u švabiji su imali istu cenu.

treba gledati malo na modele sa realnim cenama a ne na A600 ili B500/600 seriju. pa ti su televizori nedostižni 99% ljudi koji uopšte uzimaju LCD. a ti koji uopšte uzimaju LCD čine možda 8-9%(možda sam i preterao) ukupnog stanovništva. u metrou svi sline na 46B7000, kad vide cenu treba im uslikati facu. ako je tv 200k ja očekujem da mi kuva ručak(ima one recepte u meniju), kaže kakvo je vreme napolju (vidžeti) i on to i radi. ali mi se čini da će taj još dugo tamo stajati.

Nisu fanboy price, vec ljudi koji pisu reviews. Jedino ako su oni fanboys nekih drugih marki, ali gde je tu onda objektivnost. LG za svoje pare nije los, ali cinjenica je da ima te mane koje ima, i zbog toga je na losem glasu. Tebi slika na LG moze da izgleda lepse od samsunga, ne branim ti ja to, ali ne mozes na primer da kazes da je LG bolji od samsunga, bolja kupovina da, po price/value ali bolji kao bolji nije.

Nedostizni jesu za vecinu, ali ako neko razmatra te modele i ako misli da moze da ih priusti zasto da ne, skupi jesu ali zato pravdaju svoj kvalitet.Mozda su cene malo preterane, ali to je zbog toga sto zivimo u srbiji, pogledajte koliko su jeftiniji televizori preko. Ja da sudim nekome zato sto je dao 120k za tv a imao je za 60k u istoj dijagonali necu, svako zna sta radi sa svojim parama.

Inace ne citaju svi forume i reviews i gledaju specifikacije u detalj kada kupuju novi televizor kao mi. Ljudi u svetu lepo odu u radnju svidi im se televizor i njegova cena i kupe ga. Sada to sto je ovaj tv bolji od onog za toliko i toliko u kontrastu, dubini crne i bojama im nije bitno, jer se ne razumeju u to. Pomenuo si da je LG toliko los ne bi se prodavao, upravo ti o ovome pricam, LG je jeftiniji, ljudi odu vide i kupe ga. Tako je i sa ostalim markama, neko nema dovoljno dubok dzep za Samsung, Sony i Sharp,pa ide na jeftinije varijante i ja nemam problema sa tim, ali kad neko dodje na forum i kaze hocu da potrosim toliko i toliko za tv, ja mu predlozim najbolju opciju u njegovom budzetu. Ne moram ja uvek da budem u pravu, zato i sluzi forum da dodje neko drugi i da predlozi drugu opciju, pa da diskutujemo sta je bolje za te pare.
 
onda smo u žešćem off-u, jer je ovo vezano sve za divx player u LG televizorima :)
 
Poslednja izmena:
pa taj divx u lg televizorima je do sada isprobao, aktivirao jedino ironsrb, i onda je nestao...
ja ocekujem da dodje i ispricha nam kakva su iskustva sa 3.37 firmware, kako radi 720p/1080p mkv/x264 na istom... i tako to.. ili da to isto uradi neko drugi...

meni u petak stize moj primerak lg 42lh3000, pa cu javiti utiske

samo bih dodao, da ne bi neko fantazirao previse, ne mogu svi lg televizori da se budze ovom forom, vec samo oni koji imaju USB za koji je u specifikacijama naznaceno da je "service only" (malo sutra!), oni koji imaju USB na kome je oficijelno ukljucen storage device/multimedijalni plejer nemaju sta ni da chitaju ovde, jer i nema sta da hakuju. njima radi samom kupovinom.

opet, ne radi svima koji imaju 'service only' usb, vec samo na modelima koji su naznaceni u topicu (I SAMO NA NJIMA!)
 
pa taj divx u lg televizorima je do sada isprobao, aktivirao jedino ironsrb, i onda je nestao...
ja ocekujem da dodje i ispricha nam kakva su iskustva sa 3.37 firmware, kako radi 720p/1080p mkv/x264 na istom... i tako to.. ili da to isto uradi neko drugi...

meni u petak stize moj primerak lg 42lh3000, pa cu javiti utiske

samo bih dodao, da ne bi neko fantazirao previse, ne mogu svi lg televizori da se budze ovom forom, vec samo oni koji imaju USB za koji je u specifikacijama naznaceno da je "service only" (malo sutra!), oni koji imaju USB na kome je oficijelno ukljucen storage device/multimedijalni plejer nemaju sta ni da chitaju ovde, jer i nema sta da hakuju. njima radi samom kupovinom.

opet, ne radi svima koji imaju 'service only' usb, vec samo na modelima koji su naznaceni u topicu (I SAMO NA NJIMA!)

Nisam nestao , samo nisam jos sve istestirao. Ovako , preko hdmi pusten je blue ray film, slika je fenomenalna, mislim to za crna plava ne znam , ja to ne primecujem , a obicno primetim svakakve pojedinosti. A i ima opcija koja dosta dobro menja sliku onaj picture wiz, gde se bira sta je , game,movie bla bla , koje jos dodatno poboljsa izgled slike. Sve u svemu ja sam prezadovoljan.

Novi firm se jos ne usudjujem da probam , tj sam da namestam, ako se usudim , javljam.

USB cekam da dobijem eksterni hdd da pustim isti blue ray film i preko njega.
Eto za sada toliko.
 
znači uzmeš npr 32LF2510 koji je brutalno jeftin i može bez problema da se otključa mkv podrška.
drug uzima tv pa da mu preporučim, a traži što jeftinije ali da je marka. ne one krševe weg, vivax, grundig itd.
 
Znam da nije LH3000/5000/7000 ali se tice divx podrske. Dobih danas 42PQ3000 i odmah sam ukljucio divx podrsku i pustio par serija. Radi savrseno ali su bili SD materijal. Zvuk je neverovatan, pustao muziku i igrao se sa podesavanjima i mogu reci da sve radi kao svajcarac. :D Slike nisu bas nesto (ne mogu da ih razvucem na ceo ekran koje god rezolucije slike bile), muzika je odlicna kao i avi fajlovi. Sutra probam wmv, mkv itd pa cete znati kako (da li) to radi.
 
odmah da ti kazem
sumnjam da ce wmv/wma raditi
jer microsoft za to trazi licencu (lovu) ako se koristi u komercijalne svrhe...
uostalom i firmware je linux based... sta mislis zasto nije windows based? :)
 
Sigurno ne radi wmv
 
mozda je malo off ali se tice lg-a.postao sam fan lg marke od pre 4 godine kada sam kupio njihov mobilni(u8360) koji i danas radi bez greske.kasnije dolaze dvd recorder i lcd.lcd,37', evo posle dve i po godine maltretiranja radi kao prvog dana.napominjem da se vecinom gleda hd(satelitski) i jedina mana mu je sto je mali.danas ne bih kupio nista manje od 50'.ah da,naravno da nema usb ali mkv hd i sve ostale zive i nezive kodeke pustam preko az boxa;)
 
znači uzmeš npr 32LF2510 koji je brutalno jeftin i može bez problema da se otključa mkv podrška.
drug uzima tv pa da mu preporučim, a traži što jeftinije ali da je marka. ne one krševe weg, vivax, grundig itd.

Koliko ja znam, jedino na LH4000 moze sa sigurnoscu da se otkljuca mkv podrska, kod drugih se dobija samo divx podrska... a mozda i gresim?
 
ma mogu svi iz te lhxxxx i lf2500/lf2510 linije (zadnja dva su ustvari lh3000)
zato sto dele istu maticnu plocu, sa svim chipovima na njoj, isti firmware, i generalno razlikuju se u periferijama, tj panelu, dodacima (bluetoth...)..
Naravno LG nije predvideo da svi dobiju sve u svim cenovnim klasama (pa su zato pojedine opcije softwerski iskljucili u servisnom meniju, ali... HEHEHEHE)

da kazem i ja koju, posto sam juche (konacno) dobio moj lh3000, prikljucio ga i (malo) isprobao...
svi modeli koji su proizvedeni od avgusta 2009. godine imaju (imace) firmware 3.24 i jachi (trenutno je najnoviji 3.37). Iz ugla korisnika to i nije tako lose, ali ko hoce da otkljucava podrsku za avi/mkv/mp3/jpg... morace da uradi mali trik.. jer kombinacija OK+OK (5 sekundi) vise ne radi.
Uradite downgrade na 3.15 firmware (zadnji u kojem gornja kombinacija RADI).. pa u njemu ukljucite usb. nakon toga upgradujte na 3.37 i to je to... USB podrska ostaje ukljucena (provereno!) samo sto vise ne mozete uci u servisni meni (nije ni potrebno)...
Prica je jasna. Dakle:
manuelni up/down grade se radi tako sto pozovete MENU i pozicionirate se na "OPTIONS" ali ne ulazite unutra, vec 7 puta pritisnete taster "FAV". pojavice se isti/slican meni kao pri automatskom upgrade-u (kada ubacite usb flasku za novijim firmwareom od trenutnog)...

sto se tiche servisnog menija... pazite na to da se on postize sa OK+OK (daljinac+televizor), a NIKAKO MENU+MENU. mnogi su se zeznuli pa uradili ovo drugo i dobili drugi servisni meni. Kad udjete u servisni meni (otkucate lozinku 0000) VODITE RACHUNA da NISTA drugo ne promenite osim opcija u 2. tool option 3. navodite se strelicama, levo desno menjate status, izlazite iz servisnog menija pritiskom na 'return' dugme. treba promeniti stavku 'divx' u HD (za mkv i sve ostalo) i stavku mp3/jpg u '1'....
zeznete li nesto sa ostalim opcijama, moze se desiti da televizor pocne cudno da se ponasa ili izgubi neku od funkcija (npr. zvuk), ili jednostavno se zamrzne i nece da upali.... ali ako sve radite kako treba, to se nece desiti.
 
nadjoh i ovo u upustvo koje sam dobio uz televizor

Napomena o softveru sa otvorenim izvorom
Sledeći GPL mašinski programi i LGPL/MPL datoteke sa izvornim kodom koji se upotrebljavaju u
ovom proizvodu su predmet GPL2.0/LGPL2.1/MPL1.1 Sporazumi o licenci:
GBL mašinski programi:
• Linux kernel 2.6
• busybox
• lzo
LGPL DATOTEKE SA IZVORNIM KODOM:
• uClibc
MPL DATOTEKE SA IZVORNIM KODOM:
• Nanox
LG Electronics nudi pružanje izvornog koda na CD-ROM u zamenu za troškove koje pokrivaju
izvršavanju ovakve distribucije, kao što su troškovi medija, prevoz i rukovanje usled zahteva
preko e-pošte na LG Electronics na:
[email protected]
Ova ponuda važi za period od tri (3) godine od dana distribucije ovog proizvoda od strane LG
Electronics.
Kopije licenci GPL, LGPL, MPL možete dobiti sa sajta http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html,
http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/lgpl-2.1.html, http://www.mozilla.org/MPL/MPL-1.1.html.
Takođe možete preuzeti prevod GPL, LGPL licence na http://www.gnu.org/licenses/old-
licenses/gpl-2.0-translations.html, http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/lgpl-2.1-
translations.html.
Ovaj softver se delimično zasniva na radu Independent JPEG Group copyright © 1991 – 1998, Thomas G. Lane.
Ovaj proizvod sadrži
• libpng biblioteka : copyright © 2004 Glenn Randers-Pehrson
• Zlib komprimovana biblioteka: Copyright © 1995-2002 Jean-loup Gailly and Mark Adler.
• Tinyxml biblioteka : copyright (c) 2000-2006 Lee Thomason

Nisam uspeo da nadjem nista na netu, ali bas me zanima, da li je neko pokusao da hakuje firmware za ove televizore, da menja i dodaje opcije (kako bi legla DTS podrska za mkv, joooj!)??
 
Odakle mogu da skinem novi firmware za LG tv? Tj. gde mogu da proverim da li ga ima!? Nisam nasao na oficionalnom sajtu LG.
 
imas linkova na onom avforumu sto sam ga pominjao ovde...

ako bas ne mozes da se snadjes, pitaj mene pa cemo nesto smisliti..
ja imam 3.15 firmware (za ulazak u service meni) i najnoviji 3.37 (jos kad bih znao sta su dodali/ispravili u istom, bilo bi super)

pazi samo koji televizor imas.. ovo nije univerzalno resenje.. mozda sam dosadan sto se stalno ponavljam, ali ako ti televizor nije jedan sa ovih sa spiska i ako nesto zeznes, mozes da se pozdravis sa istim
 
Pogledacu danas koji imam fw pa cu videti sta dalje hvala ti na brzom odgovoru. :D
 
Znam da nije LH3000/5000/7000 ali se tice divx podrske. Dobih danas 42PQ3000 i odmah sam ukljucio divx podrsku i pustio par serija. Radi savrseno ali su bili SD materijal. Zvuk je neverovatan, pustao muziku i igrao se sa podesavanjima i mogu reci da sve radi kao svajcarac. :D Slike nisu bas nesto (ne mogu da ih razvucem na ceo ekran koje god rezolucije slike bile), muzika je odlicna kao i avi fajlovi. Sutra probam wmv, mkv itd pa cete znati kako (da li) to radi.

Mali offtopic, ali gde si pazario PQ3000 i po kojoj ceni? Kolika je garancija?
 
Stavljao sam bio link u plasma vs lcd temi, ali ne skodi sto ima na dva mesta valjda. Ono sto mi je nejasno iz te teme, da li je moguce isto uraditi i na B530, posto su to slicni televizori.

mislim da sam negde pročitao da je B530 sličniji B620 modelu nego B550. jedino sigurno je da na B4xx ne radi.
 
Nazad
Vrh Dno