Šta je novo?

Laptop za 500e

mifapfc

Cenjen
Učlanjen(a)
27.04.2009
Poruke
19
Poena
154
Molim vas da mi pomognete u izboru Laptop racunara,Budzet je 500e.
To bi trebalo da bude prvenstveno poslovni racunar pa mi je bitno da ima wireless,bluetooth,web camericu,i tako te zezancije...A konfiguracija bi voleo da mi bude:Core2Duo,najmanje 2gb RAM-a,i ako moze da ima neintegrisanu graficku karticu,ili moze i integrisana neka bolja ali da u tom slugaju ima malo vise rama...
Molim vas da mi preporucite ako znate neki dobar laptop za te pare!!!I to do Subote mora biti kupljeno,jer tada putujem van zemlje...Hvala unapred.Pozz:banana::smash::cigar:
 
Odmah da ti kazem za 500 evra c2d sa 2gb ili vise ram-a i diskretnom grafikom nema ni u ludilu. Najvise sto mozes da ocekujes je core duo ili x2 sa 2gb ram-a i nekom 4500hd grafikom u najboljem slucaju.
 
Ja sam taj Asus u WW hteo da uzme i u Altiju u Cacku ih je bilo 8 na stanju (u cetvrtak ili petak).
 
slazem se , 'pobednik' je nesto daleko najbolje sto moze da se kupi za te , a i prilicno vece pare .
 
bas taj . vidis da ti bas i ne fali pameti sto se tice laptopova.
 
7000 manje, AMD varijanta:
http://www.laptopcentar.co.rs/product/ACER-Aspire-5536G-653G25Mn-03200911

Inace, iako trenutno imam ACERa vrlo sam nezadovoljan cinjenicom da Srbija ne postoji na zvanicnom sajtu acera (za msi, hp, toshibu, asus postoji), pa samim tim nema ni jednog zvanicnog servisa. Kad sam registrovao moj laptop iskocilo je da je prodat u hrvatskoj, znaci da ih uvoznik efektivno svercuje u sr.
Takodje sto se servisa tice, moj je pod nekim opozivom zbog loseg kabla za mikrofon. E pa da bi mi sredili to (sto mi deluje kao lepljenje jedne izolir trake ko sto je zalepljena na usb kabl), treba da platim post express, da cekam cca mesec dana (8 radnih dana da pocnu i 15 da urade) i da se nadam da ce racunar doci nazad u komadu. Uglavnom posto HP ima 10+ zvanicnih servisa, ASUS, MSI i FSC imaju pickup and return varijante, nekako mislim da ne bih skoro opet uzimao ACER.
Vrhunac radosti je sto ima nalepnicu preko harddiska i sad ce biti vrlo zabavno ugraditi SSD, bez da ponistim garanciju (3 god=1acer+2winwin).

Plus je sto se acer puno popravio po kvalitetu izrade upravo na aspire modelima. Kad sam prosli put kupovao laptop aceri su se svi uzasno ugibali, pa cak i oni od 800+ e. Sad to vec vrlo pristojno izgleda. Takodje, mislim da trenutno napakuje najvise za svoju cenu i na sajtu uredno imaju sve drivere, cak i za xp (bar ono sto sam ja trazio), a uglavnom daju i cd.
 
Da ja mislim da sam kompetentan da obabrem pobednika nebi ni postavljao temu,stoga ne pametuj nego daj neku preporuku blizi mi se subota,Ja sam sam pronasao ovo
http://www.laptopcentar.co.rs/product/ACER-Aspire-5738ZG-434G50Mn-02200911
valja li to nesto?

Pa ako si slep pored sopstvenih očiju onda ti ja tu ne mogu pomoći.
Ja ne pametujem :smackbum:, a dao sam ti link da pročitaš sam ko je "pobednik" i šta je BEST BUY za te pare, a ti kupi šta god hoćeš ;)
 
ma jok. mozda misli na biograd , koji je inace u hrvatskoj :p .
 
Vrh Dno