Šta je novo?

Laptop preporuka

Nenad22

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2002
Poruke
1,245
Poena
715
Moja oprema  
Laptop
Macbook Pro 13" M2
Mobilni telefon
iPhone 13 mini
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Treba da izaberem laptop za nekih ~550E, a slabo sam upucen proizvodjace i trenutnu ponudu, pa mi treba pomoc. Koristice se za radi u xp-u (word, winamp, dvix, dvd i neke druge uobicajne nezahtevne stvari). Tako da mi je bitno da radi komotno(1GB rama za xp mislim da je dosta), da je kvalitetan i sto pregledniji, tj da ima sto veci ekran. Znaci uzmete u obzir velicinu ekrana i kvalitet, jer mislim da ce svaki procesor i graficka zadovoljiti ovo... Hvala unapred
 
HP 530 GU333AA će zadovoljiti tvoje potrebe čak i na Visti. MSI-jevi modeli koje je Aostol predložio a imaju Sempron procesore se dosta greju, dok VR610 ne toliko i najbolji je izbor prema realnom radu od MSI modela. Dell bih izbegao zbog katastrofalne podrške kod nas. Acer proizvodi laptopove sa dobrim odnosom cena - kvalitet, ali za tvoje office i home basic poslove 14,1" je nekako ne komotan.
Znači HP 530 GU333AA ili MSI VR610 017EU će ti pružiti kvalitet i zadovoljiti tvoje potrebe, jedino što bi možda prevagnulo na stranu MSi je godinu dana duža garancija dok na tas pomenutog HP-a ide bolji procesor (sad sam navukao bes pola foruma ili makar onih "zelenih", ali činjenica je da je CD bolji od T 64 X2). Vista može, a i nemora biti + mada mislim da je u ovom slučaju +, jer treba imati legalan softver.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno