Šta je novo?

LAptop do 500 evra...

Moca

Slavan
Učlanjen(a)
06.04.2008
Poruke
1,065
Poena
375
Burazer hoce da kupi laptop do 500 eura.Namena ce mu biti internet ,muzika i filmovi igre ga ne interesuju pa ako moze neki predlog.
 
Tu jedino moze da gadja FSC, MSI i slicno. Posto nikome tu izrada bas ne briljira, mozda je VR610x dobro resenje, ako misli da moze da se navikne na tastaturu.
 
Poslednja izmena:
a zasto bi bio problem da se navikne na tastaturu kod vr610x? Raspored tastera je vrlo slican, klasicnoj tastaturi. Jedina stvar koja je meni smetala (imam ex600x tastatura je ista), je po mojoj logici, zamenjena pozicija levog ctrl i Fn tastera. Nekako sam navikao da mi je ctrl ``u cosku``
 
Gledao sam po netu i nasao interesantan model od ACER-a

Acer Extensa 5620Z-4A2G12Mi Intel-CoreDuo

Proizvođač : Acer
Model : Extensa 5620Z-4A2G12Mi Intel-CoreDuo 1.86GHz 2048MB 120GB DVDRW 15.4'' WXGA WinVHP
Osnova
Tip : PC
Masa : 2.8 kg
Operativni sistem : Windows Vista Home Premium
Procesor : Intel Core Duo
Takt procesora : 1.86GHz
Dijagonala ekrana : 15.4 "
Rezolucija ekrana : 1280×800 px
Grafička karta : Intel GMA X3100
RAM memorija : 2GB
Kapacitet hard diska : 120 GB
Brzina rotacije hard diska : 5400 obrt./min.
Optički uređaj : DVD±R/RW
Baterija : Li-Ion 6 cells

cena 525 e
Sta mislite?
 
Da li ima nesto sto se njemu svidja? Mozda prvo da pogleda par modela u prodavnici i proba ih, skoro je covek trazio lap za devojku, dobio je gomilu predloga i na kraju uzeo nesto sasvim deseto.
 
Cela tastatura je pretrpela zbog Num dela i ako se ne varam, znatno su uzi. Ako ima malo vece prste, ti milimetri ce mu puno znaciti.
 
Pogledaj ovaj i ovaj laptop.

Ja imam HP510 koji je fizički skoro identičan HP530, i mogu reći da je kvalitet izrade odličan. Nigde ništa ne krcka, tastatura se ne ugiba, jako je dobra, ima odličan ekran.
 
HP 6735s је мој предлог

HP 6735s FU372ES

HP 6735s је на бази најновије АМД Пума платформе. На папиру је заиста добар за тај новац, али не знам какав је квалитет израде јер нисам имао прилике (још) да га испробам.
 
HP 6735s FU372ES

HP 6735s је на бази најновије АМД Пума платформе. На папиру је заиста добар за тај новац, али не знам какав је квалитет израде јер нисам имао прилике (још) да га испробам.


Probaj pa javljaj utiske. Zanima me autonomija rada...
Koji je to CPU? X2 mobilna Kuma? :d
 
Odluka je pala kupice taj lap sto je bio i na testu u benchu.On je kod mene vec bio u uzem izboru tako da je to dodatno prevagnulo na njegovu stranu.Hvala svima na pomoci i predlozima.
 
Nazad
Vrh Dno