Šta je novo?

LapTop do 36.000 din

AMD Gamer

Cenjen
Učlanjen(a)
03.06.2013
Poruke
428
Poena
169
Moze li neka preporuka, laptop ce se koristiti za office, youtube, neki film, prezentaciju.. dakle za jednog studenta, kome je samo bitno da je nije nesto preterano spor.
Znam da za ove pare i nema neki izbor ali ako bi neko mogao da da neku preporuku ili ono na sta treba da obratim paznju pri kupovini :) :wave:
Hvala :)
 
IHyYRMJ.png
 
Editovao sam poruku.
Može i neki od tih, pisano je već ... Neko reče da Toshiba ima bolji kvalitet izrade i displej, tako da ono, ako nije problem da dodaš do 40k verovatno ne bi pogrešio.
 
Ako imas priliku idi u Tehnomaniju u Savskoj ulici, imas oba izlozena modela (Toshiba je beli, moze crni da se poruci).
Uglavnom meni je taj HP toliko lose cucnuo da je ova Toshiba naspram njega avion.

Toshiba uz to ima i NMW garanciju u prvoj godini, a ukupno 3 godine garancije.
 
Sestra uzela ovaj hp za 36k, samo joj poslali beli umesto crvenog tako da sad cekam da isprave gresku strucnjaci pa cu tek onda moci da iznesem impresije.
 
Taj HP (broadwell 3825u) je u sustini odlicna kupovina, procesorski je oko 10% jaci od Toshibe (haswell 4005u). PassMark, koliko se secam, 2700 vs 2450.
 
Ako mozes da testiras bateriju koliko traje kada se koristi internet i standardne office aplikacije? Kakav je kvalitet kucista? Da li je cvrsta plastika? Unapred hvala na odgovoru.
 
Ako mozes da testiras bateriju koliko traje kada se koristi internet i standardne office aplikacije? Kakav je kvalitet kucista? Da li je cvrsta plastika? Unapred hvala na odgovoru.

Nisam testirao nesto puno laptop, ali evo nekoh mojih zapazanja:
Kvalitet izrade je po mom misljenu odlican, sve je glatko i precizno uradjeno, nista ne skripi, ne krcka... Baterija je ok, traje otprilike 5-6 sati office, youtube, neki film itd.
Eto ako te jos nesto zanima slobodno pitaj, mogu i neku sliku da bacim ako ti odgovara :)
 
Nisam testirao nesto puno laptop, ali evo nekoh mojih zapazanja:
Kvalitet izrade je po mom misljenu odlican, sve je glatko i precizno uradjeno, nista ne skripi, ne krcka... Baterija je ok, traje otprilike 5-6 sati office, youtube, neki film itd.
Eto ako te jos nesto zanima slobodno pitaj, mogu i neku sliku da bacim ako ti odgovara :)

Hvala ti na informacijama. Uglavnom me to zanimalo. Hoce moj prijatelj da kupi laptop pa je u uzi izbor usla ta Toshiba i jos jedan model Acer-a koji ima isti hardware ali je po meni Toshiba mnogo lepsa (bar sto sam uspeo po slikama zakljuciti). Ako te ne mrzi okaci koju sliku :).
 
Pozdrav,da ne otvaram novu temu jel mozda probao neko laptop sa ovim intelom N3700? Kakav je u odnosu na i3 4005u i 3825U? Planiram da uzmem toshiba-u c55.
 
Nije lose,steta sto mi se taj ideapad 100 ne svidja zbog onih podignutih sarki.Pre sam za belu toshibu c55-c-1ku
 
Nazad
Vrh Dno