Šta je novo?

Laptop do 120k preporuke

ShaX_91

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poruke
445
Poena
320
Trebao bi drugaru laptop do 120k dinara, bitno mu je da ima i7, 8gb rama i neki ssd za sistem. Nije ogranicen po pitanju proizvodjaca i velicine, jedino apple ne dolazi u obzir, ali mu je bitan i kvalitet izrade i pouzdanost.
 
Hvala, video sam i ranije taj model, ali sam odustao jer je mali ssd. Ako se covek ne razume, instalirace sve na ssd i javljace da nema prostora sto ce po njemu da znaci da sam uzeo krs :D , a i isao bih na 15.6".
Cuo sam se sa likom iz microsystems, kaze javice mi u ponedeljak da li moze da se ssd ubaci pored ovog ili mora da se rotiraju da bi na ssd mogao da instaliram win ili samo mogu da ubacim ssd i izbacim obican hard. Takodje da se raspita da li i oni mogu da mi zamene hard ili mora u zvanicnom asus servisu da ne bih izgubio garanciju.
 
Opet mi isteklo vreme za edit

Edit: Najverovatnije uzimam taj obican bez ubacivanja ssd-a tako da ako liku ne odgovara moze da zameni za drugi ili uzme novac i kupi nesto drugo. Ako zakomplikujem sa ssd-om pitanje je da li moze tek tako da se vrati.
Nemam nista protiv ako jos neko ima predlog za masinu do oko 1200e.
 
Jos nisam uzeo laptop, nesto mi iskrslo, ali danas i sutra bi trebalo da odlucim sta cu. Jel nesto bolje izaslo od onda? Mogao bih sada da idem do jedno 1200e.

Ne znam da li si odlucio koju masinu uzimas. Ne verujem da postoji nesto bolje od ThinkPad T serije. Izbaceni su pojedini modeli mimo nje. Licno jos uvek cekam izbacivanje T450p.
Ukoliko ne promene dizajn jer vidim da su krenuli sa eksperimentisanjima i anketama oko reinkarnacije dizajna.

Nisam siguran kakve su njihove ostale serije, ali za ovu provereno znam da dominira.

Ukoliko nije hitna i presudna sada kupovina savetujem jos malo strpljenja.
Za mene je ThinkPad T u business segmentu pocetak i kraj, alfa i omega s obzirom na tastaturu i sam dizajn, izradu.
 
Nazad
Vrh Dno