Šta je novo?

Laptop 35-40k na rate

djokosrb

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruke
2,690
Poena
240
Uzima se za novopecenog srednjoskolca, za skolu naravno:d LOL usput.

Neki vasi predlog?
 
R3 2200U ima Vega 3 grafiku, koja i nije baš nešto. Jeste bolja od intela tog cenovnog ranga, ali to je to. A nisam kod nas viđao R3 2300U modele. Oni ne samo da imaju Vega 6, već su i sva 4 jezgra aktivna. Ali i ako ih ima, sigurno su preko 40.000. Tako da to što je predloženo je to. Posebno što ima prostora za nadogradnju memorije (bar Acer, ne znam za HP) i SSD-a za kasnije. Tj. poslužiće i za početak studija :) Što se kvaliteta izrade tiče, ja samo sa Asusom imam loše iskustvo. Čak i sa premium modelima, dok sa HP-om i Lenovom imam dobra, čak i na ovakvim modelima. Za Acer stvarno ne znam ništa. Vidim da HP ima FHD ekran, što znači dosta ako se radi uglavnom bez eksternog monitora. Ne znam šta ima Acer
 
Poslednja izmena:
Da to je to, hvala za odgovore. I ja sam nanisanio ili Ryzen ili i3(u) + neka entry level grafa.
Bice verovatno ovaj HP. Za LoL i potrebe u skoli dosta, za taj novac ne moze bolje.
 
Poslednja izmena:
Bratanac igra LoL na raspalom N procesoru i njegovoj integrisanoj i ne zali se.
 
Videcu vec sa njima, oni nemaju mogucnost da odu do Beograda i lepo sve dogovore sa cekovima, zbog posla. Tako da ako ne moze nikako drugacije da se resi, onda ce biti ovaj Acer u Emmi, jer ima emmi u Cacku.
 
Kod njih su cene iste i na rate i za kes.
 
Videcu vec sa njima, oni nemaju mogucnost da odu do Beograda i lepo sve dogovore sa cekovima, zbog posla. Tako da ako ne moze nikako drugacije da se resi, onda ce biti ovaj Acer u Emmi, jer ima emmi u Cacku.

Samo neka ih kontaktiraju i objasne da zele na cekove, poslace im oni dokument kako da popune cekove. Kada kurir donese robu samo mu predaju ispunjene cekove i kraj. Dva puta sam tako uzimao robu iz emmija i nije bilo problema.

edit: ako se ovo odnosi na ovu drugu firmu onda ne znam kakva je kod njih procedura......
 
Poslednja izmena:
Samo neka ih kontaktiraju i objasne da zele na cekove, poslace im oni dokument kako da popune cekove. Kada kurir donese robu samo mu predaju ispunjene cekove i kraj. Dva puta sam tako uzimao robu iz emmija i nije bilo problema.

edit: ako se ovo odnosi na ovu drugu firmu onda ne znam kakva je kod njih procedura......

E super. Hvala za info, provericemo, ali cenim da je identicna procedura.
Definitivno ce se uzeti ovaj HP, na njega cu da stavim win 10 home oem, moze da se nafje za 1000-1500 dinara, i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno