Šta je novo?

Lajkuj-fotkaj-ChaChaCha!

Bishop

Slavan
Učlanjen(a)
11.07.2007
Poruke
1,129
Poena
350
Osvoji HTC ChaCha ili LG Optimus 3D

poziv1.jpg

poziv2.jpg


LINK

:wave:
 
Toliko o ozbiljnosti naših kompanija :d Baš čitaju pravilnik FB-a.

Ali sve jedno, ja sam samo postavio obaveštenje, nemam nikakve koristi od njihovih like-ova.
 
Znam, nego sam neki dan naišao na taj link pa reko da podelim :D
 
Povrh svega akcija je diskriminatorska prema korisnicima VIP mreže a koji nisu građani Niša, Beograda ili Novog Sada. Dakle Srbija se svela na Beograd, Novi Sad i Niš ostatak populacije živi u nekoj drugoj državi!

Mada je to za VIP odavno evidentno! Kod njih u unutrašnjosti Srbije možeš videti i isprobati samo "sirotinjske" telefone, one iz više ili visoke klase čak i nemaju na lageru nego kad sklopiš ugovor za neki skuplji telefon čekaš da se smiliju da pošalju telefon u poslovnicu kako bi preuzeo svoj telefon!
 
Poslednja izmena:
Ne vidim kakav pozitivan efekat u korist VIP-a moze imati ova lose zamisljena akcija :smash:
 
Povrh svega akcija je diskriminatorska prema korisnicima VIP mreže a koji nisu građani Niša, Beograda ili Novog Sada. Dakle Srbija se svela na Beograd, Novi Sad i Niš ostatak populacije živi u nekoj drugoj državi!

Mada je to za VIP odavno evidentno! Kod njih u unutrašnjosti Srbije možeš videti i isprobati samo "sirotinjske" telefone, one iz više ili visoke klase čak i nemaju na lageru nego kad sklopiš ugovor za neki skuplji telefon čekaš da se smiliju da pošalju telefon u poslovnicu kako bi preuzeo svoj telefon!

Pa u tim gradovima im se najviše isplati da drže skupe telefone. Ajde realno, koliko će ljudi u KŠ ili kod mene u PA kupiti neki sluplji telefon, a koliko u NS ili BG. Pa Kruševac i Pančevo zajedno imaju duplo manje stanovnika nego Niš :S:

Mada nije da branim VIP, boli me uvo za njih, ali generalno sve velike kompanije prave neke promocije u ova 3 grada, a većina ih pravi samo u BG-u.
 
Ajde realno, koliko će ljudi u KŠ ili kod mene u PA kupiti neki sluplji telefon, a koliko u NS ili BG. Pa Kruševac i Pančevo zajedno imaju duplo manje stanovnika nego Niš :S:
Bez obzira na broj stanovnika ljudi u Pancevu su puni kesha (ne znam samo odakle ). Ja na primer nisam znao da je Maxi u Pancevu najprometniji u Srbiji, sva roba koja je pred istekom salje se u Pancevo da se rasproda. Mesara Matijevic na primer ima najvece pazare u Pancevu. Aviv park je izgradjen u blizini jedne od najprometnijih raskrsnica u Srbiji itd.
 
Bez obzira na broj stanovnika ljudi u Pancevu su puni kesha (ne znam samo odakle ). Ja na primer nisam znao da je Maxi u Pancevu najprometniji u Srbiji, sva roba koja je pred istekom salje se u Pancevo da se rasproda. Mesara Matijevic na primer ima najvece pazare u Pancevu. Aviv park je izgradjen u blizini jedne od najprometnijih raskrsnica u Srbiji itd.

Onda ja druže ne živim u Pančevu :d
 
Nazad
Vrh Dno