Šta je novo?

Lagane igre koje se igraju jednom rukom? :)

marepbc

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2006
Poruke
227
Poena
320
Peporucite mi neku laganu malu igru... Sit sam se naubijao u raznim igrama, doslo mi malo da se ne opterecujem :)
Upravo prelazim "swords and soldiers" i dopala mi se igra, moze nesto i nalik na to. Bilo bi pozeljno da se igra samo sa misem. :)
Dajte predloge... :)
 
strimko
 
Pada mi samo jedna na pamet, ali nije za ovaj forum :D
 
Game House Collection(preko 100 logickih igrica),a od novijih Soccer Bashi(isto kao DX ball samo pikas sa fudbalom)
 
Preferans, sah...:)
 
Poslednja izmena:
moje omiljene:
world of goo
osmos
galcon fusion
mozda braid (nije bas jedna ruka)
machinarium
 
ova igra uopste nije losa. stvarno kada je skontate kako funkcijonise postaje pravi izazov. eto ja sam stao na desetoj i ne mogu da je predjem.

Ako nisi presao desetku cilj ti je da pokupis sto pre sve sa desne strane. Kompjuter za to vreme nece stici da uzme ovu najvecu, a kad budes imao sve ove desno zajednickim snagama pokupis najvecu :)
 
Nadjoh i drugi deo Tentacle wars OVDE. Bas je zarazna :) Drugi deo je malo tezi...
 
Tentacle Wars je stvarno ekstra, samo su oba dela jako kratka. Kad bi napravili i multiplayer...
 
Travian lol :D

(al' bez zezanja, 2. marta je pusten ts4 server, a ako se potrudis, ubacicu te u savez (prvi smo na serveru) :) )
 
Ima li na flash igrama, odnosno na flash playeru, mogucnost da se ode u full screen mode? Neka komanda ili nesto u opcijama da se podesi?
 
Nije los tentacle wars. Phage wars je laksi nekako, manje za razmiljsanje :)
Obrnuo sam u medjuvremenu my kingdom for the princess. Gotivna je igrica, klikces i gledas cikice kako rade po putevima. :D Probao i puzzle quest, ali mi je naporan. Mnogo mora da se bulji.

Probacu neku od ovih igara iz opisa za laptop. 4 igrice odatle sam obrnuo ranije i bile su bas dobre. Krecem po redu :d

@barakuda111: Ja znam za 2 nacina.
1) Otvoris stranu gde je igrica i pustis browser da je ucita. npr ova. Ako imas firefox po redu u tools-> page info -> media, na spisku pronadjes swf link tipa primer. Copy paste u novi prozor, na f11 fullscreen i to je to :p
2) Skines neko programce koje cupa swf sadrzaj, downloadujes swf i igras :)
Verovatno ima jos neki nacin.
 
Nazad
Vrh Dno