Šta je novo?

KZ2 downloadable content

ZmagO_93

Slavan
Učlanjen(a)
05.03.2009
Poruke
123
Poena
319
Jel ce biti neki free downloadable content za KZ2.....Guerilla Games su najavili Nemackom sajtu ownage.nl??????
Jel ce biti besplatno????
 
Ne zna se??????????????????????????
 
kakav trip topic!!!????!!!?????!!!!!!???? :D
btw ownage.nl mozhe biti samo holandski sajt(shto je i zemlja odakle GG potiche) :p
 
Kako nl nije nemacka??????????????????????????????????????????????????????????????
 
.de je njemacka!

BTW ovo pitanje je slobodno moglo da ide u KZ2 temu nije, cini mi se, bilo potrebe za otvaranje nove teme!
 
Poslednja izmena:
Nemoguce?????????????????????????????????????????????????????? :D
 
Ja gledo po netu...trebalo bi da se nadje na policama PS store mozda za jedno 1-2 meseca.......kazu da ce sadrzati neke opcije vidjene na trailer-u KZ2 iz E3 sajma 2005......
 
Poslednja izmena:
Ako su free, moze... da placam za nesto mesec dana nakon izlaska igre, nikako.
 
PSFocus.nl su otisli u Guerrilla Games kompaniju u Amsterdamu i mogu da potvrde da ce sigurno biti extra content-a za Killzone 2.Jos se ne zna dal su u pitanju nove mape....modovi ili oruzja.......krastavac
 
Poslednja izmena:
Skandalozna je ta nova DLC politika. Nema vise postovanja prema musteriji koja je kupila tvoj proizvod pre svega.. Mada, taj DLC kao GOW kostim za LBP, novi kostimi za SFIV, to je ok kad razmislis, jer je svrha toga cisto da se izdvajas, ako je free, onda svi imaju. Dakle, niko te ne tera da ga kupis, kupis ga samo ako hoces da se lozis kako si drugaciji, sto je ok...
Problem je kad naplacuju nesto sto svima treba (nivoi) i sto svima koristi...
Mape za KZ2 cu jedino platiti kad izadju posle godinu dana minimum, a ne ovako ako su ih drzali u steku i namerno rezervisane za DLC.
 
Skandalozna je ta nova DLC politika. Nema vise postovanja prema musteriji koja je kupila tvoj proizvod pre svega.. Mada, taj DLC kao GOW kostim za LBP, novi kostimi za SFIV, to je ok kad razmislis, jer je svrha toga cisto da se izdvajas, ako je free, onda svi imaju. Dakle, niko te ne tera da ga kupis, kupis ga samo ako hoces da se lozis kako si drugaciji, sto je ok...
Problem je kad naplacuju nesto sto svima treba (nivoi) i sto svima koristi...
Mape za KZ2 cu jedino platiti kad izadju posle godinu dana minimum, a ne ovako ako su ih drzali u steku i namerno rezervisane za DLC.

Mudro receno!
 
Ako KZ2 ne dobije bar 10 topika posvecenih njemu dzaba su ga pravili.:)
 
Koliko ja znam, radice remake multiplayer mapa iz prvog Killzonea????????????????????????????????
 
Prvo mi na pamet pade NFS :),

Razlikujmo pc deo od konzolnog.:d
GeOW2 nema 15 deo postova kao Ressistance a bolja je igra od njega za 50%.

Ni Uncharted nema strana kao ove nove exluzive a on je mnogo dobar.:)

Trpa Boris sa ovim gifovima,pa popali ljude da pisu.,)
 
Jbt, ko da samo fps postoji na Ps3, ja to igram na pc-u, mada respect za KZ2 ;)
Jeste Tekken 2 bio najbolji mada SF4 stvarno lepo odradjen. Bas me kopka kako ce da ga urade za PC.
 
pa nema zato sto vlasnici ps3 (bar vecina) priznaje da je geow2 dobra igra, dok u suprotnom svi vlasnici one druge konzole pljuju resistance2, pa kad se pocne rasprava postovi se lako nakupe :)

Ma ja nisam video da iko pljuje Ressistance 2 a pogotovo ne ja koji sam se navukao na Uncharted.:D
 
Ja ću da pljujem Resistance iako sam vlasnik PS3, ako treba :) Krš je, mada je tačno da je GeoW2 bolji od njega za 50% :D

Mislim, taj fps je na dobrom broju sajtova odneo nagradu za fps godine ili konzolni fps godine :wall:
 
Ma de, to isto ko Tomb Raider i ostalih 270 igara :d

Uncharted na ps3-ci je ono sto je RE4 bio za Game cube i wii.Pokupili su najbolje stvari iz 5 zanrova i sve zapakovao u jednu igru.Istina napucavanje nije bas kao u Gearsim-a ali je sjajno odradjeno za jednu akcijsku avanturu.Jedna od boljih next gen igara mada nije bilo momenata gde me igra kvalitetom baca na zadnjicu,mada odise konstantnom zanimljivoscu i nije je uopste problem igrati.
 
U prevodu, najbolja igra u svom zanru, "by far" ;)

Od 2/3 igra postaje 50% bolja,uvodjenjem horor elemenata i priznajem jednom sam se strecnuo.Ali mora se priznati da ta druga polovina igre dosta podseca na Resident Evil 4 a skakanje podseca na Assasins Creed,a pucanje i cover na Gears of War a kad zagines i ona riba ti vice Nejt zvuci kao u MGS 3-ci kad povice Snejk,Snejk Snejkkkkkkk...al dobro lepo je to upakovano.:)

Da li je najbolja u zanru pa ne znam koji je ovo zanr uopste ali ja ne vidim uopste konkurenciji,Gears-i su slicni donekle i u nekim aspektima bolji ali u njima ne mozes da se pentras i skaces i da resavas zagonetke dok Tomb Raider ima lose pucanje skroz.

Nego,jel izasao neki KZ2 downloadable content?:D
 
Poslednja izmena:
Tema owoga je DLC za KZ2 a owi prichaju o Ressistance-u i Uncharted-u....gde je owaj swet otisho............:D
 
Mada, taj DLC kao GOW kostim za LBP, novi kostimi za SFIV, to je ok kad razmislis, jer je svrha toga cisto da se izdvajas, ako je free, onda svi imaju. Dakle, niko te ne tera da ga kupis, kupis ga samo ako hoces da se lozis kako si drugaciji, sto je ok...

Nije u redu ako se DLC pojavi 10 dana posle izlaska igre, i ceo sadrzaj se vec nalazi na disku i otkljucava se kada platis harac. Nekada su se ovakve stvari otkljucavale u SP delu, a sada za istu stvar moras da platis.
Naravno, niko me tera da kupim taj DLC, ali, znas kakvi smo mi Srbi, proradi inat, pa onda ni igru bez DLC neces da kupis, vec vijas torrent/cekas da izadje za PC :).
 
Vrh Dno