Šta je novo?

KVM switch

klarica

Slavan
Učlanjen(a)
21.10.2008
Poruke
62
Poena
309
Da li neko zna kakvi su Aten KVM switchevi? Vode se kao najpoznatiji. Digitus mi je bio bolji od Dlink koji unosi refleksije u sliku, brlja je pa dzaba sto fino deluje. Linksysa vise nema a cini mi se da je on zapravo Aten u OEM obliku, isti je dizajn i konektori kao kod modela CS62 (AT-CS62Z) samo druga nalepnica. Zanima me ako je neko cuo i kakav je Intellinet KVM ili je Aten najbolji izbor?
 
Aten kod mene radi ok:d , nije pravio problema nikada.
 
Kakav je Planet, Roline i Digitus u poredjenju sa Aten?
 
Heh, pa tesko ces dobiti odgovor na to pitanje jer mozda poneko ima neku sitnu komponentu ot tih firmi.Vec sam ti rekao za Roline napojne jedinice, a znam i da drug nije nikakav problem imao sa Aten switchevima..Ove ostale marke ne poznajem.
 
Edimax EKPS2C KVM Switch 2/1 PS2, w/integrated cables koristim vec 2 god, radi perfektno. Cena oko 23€.
 
LCD koristiš? Koja rezolucija je podržana i kakva je slika?
 
ATEN

je od svih na ansem trzistu najbolji. Nije ni skup. Linksys ima identican ATEN model (OEM) samo malo stariji ASIC. DIgitus je OK. Probao sam jos D-link koji deluje najozbiljnije a najlosije radi. Svaki primerak je unosio refleksiju i duhove u sliku a kosta koliko i Linksys. Digitus daje solidnu sliku i radi dobro. Aten je kvalitentije izradjen a dodatna preporuka je sto je jedini home/office KVM koji je potpisao Linksys pod imenom ProConnect zapravo ATEN KVM. Moj Aten radi do 2048x1536 a koristim ga na 1680x1050 i kao da ga nema sto se tice slike, bistra i ostra
 
Poslednja izmena:
tko uvozi/zastupa/prodaje aten kvm switch-eve ???
 
Nazad
Vrh Dno