Šta je novo?

Kvalitet SBB-ovog Interneta u Kruševcu

Play

Slavan
Učlanjen(a)
03.09.2005
Poruke
22
Poena
305
Ono sto me zanima je da li na forumu ima korisnika SBB interneta u Krusevcu (konkretno, FLATHOME paketi 2048/256 ili 3072/384) i kakva su im iskustva?

Dakle, da li ima prekida, kakav je ping, ima li variranja u brzini i tako to...
Ozbiljno razmisljam da raskinem ugovor sa Telekomom i da predjem kod njih jer mi se ne ceka da se gospoda smisle oko povecanja brzina. Ono sto me ipak brine je sadasnji kvalitet SBB-ove usluge u KS-u jer do skoro to nije bilo bas najbolje.

Unapred hvala na odgovorima :)
Play
 
Ovo najbolje možeš proveriti na SBB-ovom forumu u podforumu Internet-->Problemi u radu-->Kruševac. Ako neko već ima problema,najverovatnije je da će se tamo žaliti.
 
Poslednja izmena:
Uvodjenje neta je free sada, probaj ... pa ako nevalja ostavi.
 
@ Staronsky : Da, znam.Trenutno nema postova sa problemima, ali je pitanje koliko uopste korisnika ima sa ovim paketima. Verovatno jako malo ;)

@ sstanko78 : Danas sam saznao da se setup (navodno) ne naplacuje, pa planiram da ih kontaktiram sledece nedelje za uvodjenje. Ako nista, bicu prvi koji ce preneti iskustva ovde :D
 
ae, pa napisi kako ti radi
ja jos uvek imam njihov modem.....negde u stanu x)
 
Ja nemam SBB net,ali moj drug koji zivi u Kosancicevoj koristi njihov 1024/128 kbs,to je valjda taj Flat Home paket.
On je za sad prezadovoljan,iako mi je rekao da je pre par dana bilo problema sa konekcijom,mozda si na to mislio.
 
Ja bas danas pitao drugara koji takodje zivi u Kosancicevoj, i kaze da su prekidi svakodnevni. Najsmesnije je to sto je bukvalno 50-ak metara daleko od SBB prostorija :p
 
Ja bas danas pitao drugara koji takodje zivi u Kosancicevoj, i kaze da su prekidi svakodnevni. Najsmesnije je to sto je bukvalno 50-ak metara daleko od SBB prostorija :p

Pobaj i vidi, ako ne valja , zahvalis im se na saradnji...
 
Ja bas danas pitao drugara koji takodje zivi u Kosancicevoj, i kaze da su prekidi svakodnevni. Najsmesnije je to sto je bukvalno 50-ak metara daleko od SBB prostorija :p

Bas sam danas razgovarao sa drugom o tvom problemu (koji inace zivi na 50 metara od SBB-a,mozda misllimo na istog :) ),prekidi su u zadnjih 7 dana konstantni,tako da je on popizdeo.
E sad,da li je to privremena stvar,da li ima veze sa delom grada,stvarno ne znam.Pitaj nekog u tvom komsiluku ko ima SBB net kakva je situacija.
 
Nazad
Vrh Dno