Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok to, ali mu ovo neće previše pomoći osim da malo smanji promet.
 
Najviše bi mu se isplatilo da plati da mu obrišu jedno 1000 ocena :) Bez šale. On već ima stalne kupce.
 
Da, u pravu ste. Promenio je kp nalog i više nije prvi na listi kp izloga. Malo se spustio ispod radara.
 
Poslednja izmena:
Prodajem retko, a već drugi put mi se dešava da mi ljudi kažu u smislu "pretpostavio da je sve u redu, čim sam video taj stari broj telefona u oglasu" (broj je šestocifreni sa 2 na početku...)
 
MPX220 je koristio ubogi WinMobile... kakav crni Android i šta je to Word 7 OS?
 
Ako se izmeni malo, dobiće se ono što je htela da kaže "jedan od retkih modela tečefona koji nije na tac" :) (jer ipak je android = mobilni) :D
Word 7 OS jeste misterija...
 
Sad sam nazvao gospodju :D

Kaze baterija mora da se menja jer kad se napuni ne izdrzi dugo, telefon je Android kao mali kompjutercic samo nema tac, radi internet i dosta instaliranih programa na njemu. A na pitanje kako onda operativni sistem Word 7 kad je android rece da je na androidu instaliran taj operativni sistem i da je dosta podataka o njemu nasla na netu pa je zato i stavila u oglas.

Inace cena je fiksna tako da se ne zamarajte sa nizim ponudama za ovaj fantastican kompjutercic :D hahahahahhahaha
 
Стварно немате шта да радите па се играте огласима. ;) Зашто би госпоја морала да зна шта је андроид и шта је word 7 ако није зрела за ону тему ... Ishrana, trening, fitnes (borba protiv sedenja za ljude iz IT-a)? Распитајте се мало међу онима који нису из вашег друштва које се бави компјутерчићима па ћете да се изненадите колико мало знају и колико им то ништа не значи али и не смета у животу и послу.
 
Naisao sam na par korisnika bez ocena koji otkupljuju LG telefone, svi mi izgledaju isto, imaju ostavljene brojeve telefona u user name...Ima li neko iskustva sa njima?
Svi su za licno preuzimanje u Beogradu.
 
sto se kockas,ponudi lepu cenu i proci ce brzo ako je hitno,ti i da nisu lopovi/prevaranti ce ti dati tipa 30 do najvise 50 posto cene.
 
Ne mora da zna, ali onda ako ne zna onda lepo napise prodajem telefon taj i taj u takvom stanju i nista vise a ne da nas koji po nesto znamo pravi retardima :)
 
MoZda je njon neko prodao tel kao android pa ona prodaje iatu pricu ne znajuci da tel. Nema veze sa androidom. Na krajo ko zna da li je i ona, a ne on. Veci om rakve telefone prosaju cigani na buvljaku.
 
Tako sam ja skoro pitao u kakvom je stanju jedan eksterni HDD, kakav je health i performance i lik mi je poslao fotografiju na kojoj se vidi "properties" tog harda i odgovor "radi super"... To su sve macke u dzaku kada se kupuje od ljudi koji ne znaju sta prodaju
 
Ne verujem da likovi prodaju telefone za 300+eur, garancija je: "radna garancija dobavljaca, 5 radnih dana."
Samo što umesto reči "dobavljača" treba da stoji "švercera" :)
 
krastavac to su sve telefoni iz uvoza... Drugar radi za takvu "firmu", sebi je navukao LG V10 sa fabričkom greškom, i sada ga drndaju mesec dana sa garancijom u Nemačkoj... Zbog toga se oni ograničavaju od garancije jer se dugo čeka, a mušterije to ne vole. :)
Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
 
Razumem ja to, ali je onda pošteno napisati da telefon nema garanciju (što i jeste tako), pa ko kako hoće.
Ovako stoji da ima garancije, a u stvari je nema.
 
Razumem ja to, ali je onda pošteno napisati da telefon nema garanciju (što i jeste tako), pa ko kako hoće.
Ovako stoji da ima garancije, a u stvari je nema.

kako bre da bude bez garancije telefon, da bi prodo telefon strogo tvoj telefon mora da ima "Garanciju, Papire, Kutija, Futrola, Oprema (el podizace, koza, klima) ko ga je kupio gde ga je kupio zasto ga je kupio, krvna grupa i broj spermatozoida, slika vlasnika kad je bio mali i slika kao odrasli covek. Samo u Srbiji
 
kako bre da bude bez garancije telefon, da bi prodo telefon strogo tvoj telefon mora da ima "Garanciju, Papire, Kutija, Futrola, Oprema (el podizace, koza, klima) ko ga je kupio gde ga je kupio zasto ga je kupio, krvna grupa i broj spermatozoida, slika vlasnika kad je bio mali i slika kao odrasli covek. Samo u Srbiji
Malo preterujes sad . Slazem se da ne treba da pisu u oglasima da ima garanciju ako je ta garancija 7 ili 10 dana jer iako ke mozda stvarno u pitanju nova stvar , svedoci smo da se dosta novih stvari pokvari brzo ili ima fabricku gresku ili neku falinku .
 
naravno da treba da ima garanciju i fiskalni račun kao dokaz o kupovini, kutiju i kompletnu opremu. u svakom normalnom društvu je tako, samo ne u srbiji. taj ko nema sve to neka bude spreman da mu niko normalan ne da više od polovine tržišne cene. sasvim je moguće da je telefon dignut i da će da ti pokuca policija na vrata jednog dana, nije uopšte nerealan scenario.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno