Šta je novo?

Kupovina Soundbara izlozenog u radnji

Nenad_85

Poštovan
Učlanjen(a)
23.05.2022
Poruke
136
Poena
65
U jednoj radnji filipsa ima samo taj jedan izlozen Soundbar koji mi je zapao za oko.Ne moze da se nabavi fabricki zapakovan.Da li kupiti izlozben primerak?Predpostavljam,da je tu izlozen ko zna od kada.
 
Ako je na popustu što da ne.
Generalno, sve stvari koje su izložene treba da imaju neki popust u odnosu na primerke koji su fabrički zapakovani
 
Ne. Iz principa. To sto je izlozeno u prodavnici ne menja cinjenicu da je polovno i arceno ko zna kako i koliko.
 
30% je neki minumum na koji bih pristao
 
Pa sad kad si ga video uzivo i svidja ti se naruci onlajn sa nekog drugog mesta.
 
Izlozeno nikad ne uzimam, a retko kada ce kod nas neko da ti da popust na isto. Na zapadu je to normalno jer smatraju outlet robom.
 
Pa i ja smatram da izlozen proizvod ne moze da ima istu cenu,ali kod nas niko ne daje popust tako da to je sto je
 
Pa i ja smatram da izlozen proizvod ne moze da ima istu cenu,ali kod nas niko ne daje popust tako da to je sto je

zovi sedište prodavca, i dogovori se, verovatno poslovodja to razmišlja da ili uzme za sebe
ili da prijavi da je prodao kupci po nižoj ceni, a tebi prodao po skupljoj...
to niko neće kupiti i šta će na kraju biti sa tim? šta kao završiće na otpadu?? sve se plašim...
 
Jednom sam uzeo Sony Soundbar koji je bio izlozen i crkao je prvo jednom u garanciji a zatim i drugi nakon garancije. Ja bih batalio to izlozeno ako nema dobar popust. I novi LG koji sam uzeo posle je crkao posle garancije godinu dana ali je popravka od 3000 din pomogla. Rekao bih prema skromnom iskustvu da je u pitanju veoma kvarljiva roba. A trebala bi da traje 10 godina jer nema tu sta da se menja kada uklopis u prostor jednom.
 
Nazad
Vrh Dno