Šta je novo?

Kupovina resivera za EON

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima, instaliraj veriziju koja ide za mobline. Nadji ne na nekom apk mirror ili alicnom sajtu. Ima dve 'vrste' eon aplikacija, cini mi se da je tv verzija 3.7 (ili nesto tako) a mobilna 2.x. Trebace ti i neki air mouse ds bi mogao da koristis, jer nije bas prilagodjena tvu, ali ce raditi u okviru onih 5 aplikacija za mobilne uredjaje. Ja tako koristim na vikendici, nije bas elegantno ali za vikendicu je ok.
Hvala na odgovoru. Probao sam to ranije ali mi te mobilne EON verzije javljaju da ne mogu da se instaliraju na moj uređaj tj. da uređaj nije podržan (očito prepoznaju da je u pitanju TV Box). To ie npr. verzija sa Google Playa. Zato me zanima da li mogu nekako da ih slažem da je u pitanju običan mobilni telefon ili ako postoji neka verzija koja ne proverava, jer sam uveren da imam prava da gledam sve na TVu ali SBB ne deli to mišljenje :-(
 
Probaj vise verzija aplikacije. Meni je na boxu proradila tek cetvrta ili peta verzija unazad. Imas na tim sajtovima 10ak razlicitih verizja svake...
 
Digao sam ruke. Gledam preko Browsera kad baš hoću i to je to. Hvala puno na odgovorima. Sve najlepše!
 
već je pisano:





 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno