Šta je novo?

Kupovina komponenti on-line i placanje debitnom/kreditnom karticom ima li?

Mare

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2002
Poruke
5,445
Poena
780
Ima li neki domaci shop koji omogucava da se on-line i plati roba (ne pouzecem, virman ili ostale gluposti), kao na Amazonu isl. sajtovima?

Ako treba moze i na pp (ili bese sme, valjda sme :)).

P.S. Nemojte da predlazete e-bank (placanje opste uplatnice), to me ne zanima.
 
Poslednja izmena:
Koliko je meni poznato, na žalost, odgovor je još uvek NE.
 
Verovatno zbog velikih provizija banaka, a malih marži prodavaca.

U većini radnji ne možeš ni platiti karticom (osim Dine), ili ako platiš, računaju ti cenu bez "popusta za gotovinu".
 
Uh... video sam tehnomanija/market pominju ovu opciju... ali ono sto sam hteo tamo nema... apropo ovoga secam se da covek nije hteo da mi naplati dopunu za mob dinom i da nije verovao da nemam kesh... jedva sam ga nagovorio da provuce karticu.
 
Uh... video sam tehnomanija/market pominju ovu opciju... ali ono sto sam hteo tamo nema... apropo ovoga secam se da covek nije hteo da mi naplati dopunu za mob dinom i da nije verovao da nemam kesh... jedva sam ga nagovorio da provuce karticu.

Pa kad banke uzimaju od 2-5% na placanja karticom a MTS firmi daje 2% od uplacene cifre.
Matematika je prosta, covek ti je platio sto si dopunio kod njega :D
 
ne sekiram se oko toga, robu iz metroa prodaju sa 100% marzom... nego od ovoga zaista nema nista?
 
Tehnomanija - provereno, sljaka OK.
 
^
Izgleda da može, samo je usluga malo specifična (kao i sve što se implementira u zemlji Srbiji).
Najpre se uradi porudžba online, onda čekate da vas pozovu telefonom da potvrdite da se niste šalili, a potom se ulogujete na svoj nalog na sajtu tehnomanije, kliknete na plaćanje, a potom vas link vodi na stranicu Banca Intese gde se vrši plaćanje.
Ovo mi je malkce neobično (šta će ovde Banca Intesa???), ali eto, i mi konja za trku imamo.
 
Poslednja izmena:
jes da je nevezano, imaš na sajtovima za grupnu kupovinu kupone koji se tiču kompjuterske opreme i galanterije i tu možeš direkt sa kartice ali kao što je neko napomenuo Intezu ne možeš izbeći.......
 
Nazad
Vrh Dno