Šta je novo?

Kuler za Asus 8800gt

antec

Cenjen
Učlanjen(a)
31.01.2010
Poruke
730
Poena
180
Pozdrav ljudi :)

Polako je poceo da mi umire stock fan na 8800gt (ne znam ni kako je do sad izdrzao) pa hocu da ga zamenim nekim cudom.

Ne zelim nista skupo ali ne zelim bas ni neko s*anje, po tome se vodite. Inace ne pratim bas redovno desavanja u svetu kompjutera a pogotovo ne o kulerima zato dajte predloge pa da vidimo.

I ako moze predlog za s775 kuler, trenutno imam c2d e6550 (konfiguracija iz potpisa) sa box kulerom. Ista situacija sto se tice finansija kao iza grafiku. Ovo je sekundarno, kupujem ako imam para.

Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Da, primetio sam da su ti l2 popularni ali nema ih nigde, ni polovnih cak nema. Pogledacu jos ali mrka kapa.

Jel postoji neka alternativa za ovaj l2?

Za cpu je ve moguce naci, hvala.
 
Poslednja izmena:
Znam da smaram ali moram jos malo.

Posto ne mogu da nadjem normalno aktivno hladjenje mislio sam da stavim coolviva z1 + neki 8cm fan. To je vec mnogo lakse naci.

Moje pitanje je da li se bilo koji 8cm fan moze montirati na ovaj hladnjak ili moram nesto posebno traziti.

Molim za odgovor, hvala.
 
Ma jok, skoro cela ta accelero serija je discontinued sem accelero l2 plus koga u Srbiji nema. Ostao je samo ovaj twin turbo pro ali on je 30 eura, mnogo mi je.

Ovo mogu da sklopim za 1500 din (coolviva z1 + neki ac f8) a verujem da ce biti ok.

Ako imas jos neki predlog pucaj, posto sam ja ostao bez ideja.
 
Ne.

Compatibility list:
specs.jpg

Cooler inače izgleda kao kopija AC NV Silencer 5 koji se koristio za GF 6800 seriju tamo negdje u 2004. ;).

Uglavnom, AC je najpovoljniji ako ga ima. I obično bude best buy za ono što nudi. Možeš još potražiti neki ZeroTherm.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno