Šta je novo?

Kuciste&5870

q3railer

Slavan
Učlanjen(a)
21.06.2004
Poruke
503
Poena
330
Interesuje me koliko je dovoljno prostora u kucistu za ATI 5870 gledano od kraja kartice kad se postavi do metalnog dela koji drzi HDD-ove, posto su sa te strane usisnici vazduha za graficku. Kuciste je Chieftec BX midi, i koliko ja izmerih, kad bi se postavila kartica, ostane oko 1-1,5cm od drzaca za hardove. Da li je to dovoljno da ne bude problema za hladjenjem graficke? Hvala unapred!
 
Interesuje me koliko je dovoljno prostora u kucistu za ATI 5870 gledano od kraja kartice kad se postavi do metalnog dela koji drzi HDD-ove, posto su sa te strane usisnici vazduha za graficku. Kuciste je Chieftec BX midi, i koliko ja izmerih, kad bi se postavila kartica, ostane oko 1-1,5cm od drzaca za hardove. Da li je to dovoljno da ne bude problema za hladjenjem graficke? Hvala unapred!

Nisam te najbolje razumeo u vezi hladjenja karte, ali mislim da problem mogu da ti prave 6-pinski konektori za napajanje graficke koji su kod ovog modela koliko znam na zadnjem delu karte, pa ako imas vise hardova mozda nece biti dovoljno prostora izmedju da ih ubodes u kartu.

edit: sad videh da imas jedan hard koji ces verovatno morati da premestis ako je u visini karte. :)
 
Poslednja izmena:
Konektori za napajanje su sa strane karte, tako da ne bi trebalo nikakvih problema.
 
Nazad
Vrh Dno