Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Samo neka vrate sliku kakva je bila od pre 15 dana i sve je ok. Ne moram da znam sve... Sad treba da proučavam kablovsku za 1750 mesečno koliko plaćam...
 
Slažem se, to je suština i treba ih kritikovati za svako pogoršanje kvaliteta.
 
I dalje nema tv signala. Nestao je oko 12:30.
 
Ma slika na tv-u, tj. kabloska nikada nece biti kao bluray snimak, zato cemu drama, kome se gleda serija ili film, zna se.. Netflix takodje dobra opcija za malo para, ko ima 4K, jos bolje.. Jedina mana kao i HBO je to sto se brzo pogleda i onda ide sve i krug, a to je opet do nasih prostora i nema ulaganja.

Merite vi bitrate na RTS, idi bre.. Juce stavili HD logo a kad krenu vesti ili reklame, slika u kockama, 240p... Idi bre...g...
 
Od jeseni NBA na areni,tako da ako ostanemo bez SK ima gde da gledamo...
Ide info na areni,mada nije 100% tacna informacija...
Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kopernikus Akcije Ускоро ће бити свима дуплирана брзина и биће додат ХБО цео пакет у великом тв пакету. Ко буде нашао све те канале код било ког другог оператера на тржишту, плус за тако мало новца на више ТВ уређаја нека се јави.
 
Koliko si siguran u ovo sto pises?

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Daj Boze da je istina...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
@petar1982
Isla je reklama na areni,a i na drugom forumu sam video,zato sam napisao da nije 100% sigurno,cekamo neko zvanicno obavestenje...
@shamanNS
ne pravi se pametan kad nisi,nije ti prvi put da uleces na podforume sa nekim glupim doskocicama..


Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Evo nešto sa fb...
472087e23795b803e921953b7fba3454.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Od jeseni NBA na areni,tako da ako ostanemo bez SK ima gde da gledamo...
Ide info na areni,mada nije 100% tacna informacija...
Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока

I ja sam to čito o NBA kako su kupili prava za prenos 8 mečeva nedeljno a da jedan ide na B92 i kako je to sjajno pošto je SK imo najlošiji paket za prenos iste. A neshvataju ako je to istina da je to isto ono sran!e od ugovora što je imo i SK.Pošto SK verovatno nije kupio eksluzivno pravo za prenos NBA verovatno su i ovi AS mogli da kupe isto nešto što ima SK pa će verovatno biti prenosi i kod jednih i drugih.
 
@dejan#7 Ovo su i meni rekli preko CC,mada im ja ne verujem jer dosta puta su davali kontradiktorne informacije,dok ne stignu bele koverte ne verujem im nista.
@jok e to,nesto se mulja,videcemo sta ce biti na kraju..

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Naravno, kad stigne zvanična ponuda onda ćemo videti da li je to to...Pa možemo da diskutujemo.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Naravno,nadamo se najboljem,videcemo na kraju kako ce ispasti...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Jos samo i Premijer Liga da predje na Arenu pa neka gase SK.. :D
 
Da pitamo Makarenu [emoji23]

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
@petar1982
Isla je reklama na areni,a i na drugom forumu sam video,zato sam napisao da nije 100% sigurno,cekamo neko zvanicno obavestenje...
@shamanNS ne pravi se pametan kad nisi,nije ti prvi put da uleces na podforume sa nekim glupim doskocicama..


Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока

To je isla reklama za neku aplikaciju NBA za telenor korisnike...
 
NBA Pass?

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
vidi ovaj pass, pa ovo dzabe covece? :O
 
Nazad
Vrh Dno