Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Kod mene zeza. I danas dok je bio na N1 u jednom trenutku ga je nazvao Unkown Channel pa neki broj a kanal radi, morao da preskeniram da bi vratio ime. Izgleda da ovaj STB pocinje da umire.
Mislim da je nesto kod njih,i meni nekih 30ak kanala nema ime i prebaceni su na pzociju od 900 pa nadalje. Preskenirao sam i opet isto...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da je nesto kod njih,i meni nekih 30ak kanala nema ime i prebaceni su na pzociju od 900 pa nadalje. Preskenirao sam i opet isto...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
I kod mene na tv-u lokalni i jos poneki kanali su od 900 pa nadalje a radio kanali 1901 pa nadalje. Da li sad to do podesavanja tv-a ili kopernikusa.
 
Ovo mi se desava samo na stb-u,na druga dva tv-a je sve normalno

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
A rts 1 i 2 što su u 1080 to nikom ništa?
Vidim nešto mi lepa slika..

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 
Još odavno, i zauvek [emoji16] Prebaci na Arene ili Superstar Tv isto lepa slika sad [emoji16]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Snimio sam arene, a rts izgleda gledam često [emoji1]

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 
SuperStarTv radi...do pre pola sata The Hobbit: The Desolation of Smaug...sada ide The Revenant
 
Da li vam radi EPG na Super star tv?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Meni je trenutno crko CI modul, ne otvara ni jedan zatvoreni kanal. Slicno je pre par dana bilo na jednom boxu pa su sami proradili.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je trenutno crko CI modul, ne otvara ni jedan zatvoreni kanal. Slicno je pre par dana bilo na jednom boxu pa su sami proradili.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Kod mene ovaj box ima dosta bagova pola kanala nema signal i dosta mu treba da ocita kanal
 
Boxovi su vrlo loseg kvaliteta, ja sam vec jedan morao da nosim na reklamaciju.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
I kod mene zeza modul. Moram da ga izvadi i vratim. Tad proradi. To se desilo 2 ili 3 puta do sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovako, imam kopernikusovu kablovsku i internet 30/3 (Nis, Durlan opstina Pantalej). X puta u toku dana mi se desi da upload nestane, bukvalno ne postoji ili bude 0.05. Tako na svakih sat vremena nestane, nemoguce je igrati online igrice, ili strimovati nesto. Evo bas sada punih sat vremena mi je brzina 15/0. Zvao sam korisnicki centar kazu da je sve ok kod njih, u Nisu mi kazu da postoje sumoviu i da ce popraviti, tako pricaju mesec dana.
Sta da radim? Koje je resenje? Hvala
 
Ovako, imam kopernikusovu kablovsku i internet 30/3 (Nis, Durlan opstina Pantalej). X puta u toku dana mi se desi da upload nestane, bukvalno ne postoji ili bude 0.05. Tako na svakih sat vremena nestane, nemoguce je igrati online igrice, ili strimovati nesto. Evo bas sada punih sat vremena mi je brzina 15/0. Zvao sam korisnicki centar kazu da je sve ok kod njih, u Nisu mi kazu da postoje sumoviu i da ce popraviti, tako pricaju mesec dana.
Sta da radim? Koje je resenje? Hvala
Piši agenciji za zaštitu potrošača. Pre svega sve slikaj šta i kako se dešava da imaš kao dokaz

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Piši agenciji za zaštitu potrošača. Pre svega sve slikaj šta i kako se dešava da imaš kao dokaz

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
Hvala. Da li to da uradim na Retelovom sajtu?
Ne podnosljivo je, letos sam produzio ugovor i povecao brzinu na 30/3. Potrebana mi je konstantna brzina interneta. Da li postoji mogucnost da ponistim ugovor sa internet a da placam samo kablovsku? Ne znam kako da resim
.
 
Hvala. Da li to da uradim na Retelovom sajtu?
Ne podnosljivo je, letos sam produzio ugovor i povecao brzinu na 30/3. Potrebana mi je konstantna brzina interneta. Da li postoji mogucnost da ponistim ugovor sa internet a da placam samo kablovsku? Ne znam kako da resim
.
Da da na ratelovom. Sa njima samo tako možeš

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Неки непланирани апдејт или слично? Комшија који уме да провали лозинке на бежичној? Вирус?
 
Tv je PANASONIC TX-L32B6 LED A CI onaj njihov. Ne znam oznaku


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kopernikus ima tri vrste CI modula.Dva zelena i jedan plavi sa led diodama.Vidi da ti zamene za neki drugi.Obicno sa tv tipa Sony Panasonic LG Samsung lepo rade sa plavim CI modulom.
 
@Raf991
Identican slucaj (i lokacija, i paket, i problem). Napravio sam printscreenove sa speedtesta i podneo prigovor Ratelu (preporucujem da uradis isto). Dobio sam odgovor od Ratela da mogu da trazim umanjenje racuna za periode kada usluga nije bila odgovarajuca. U petak su zvali iz Kopernikusa (iz Nisa) i dobio sam info da znaju za problem, da nije samo kod mene (kao da od toga treba da mi bude lakse :) ) i da ce u toku naredne nedelje da provere "to cvoriste".
 
Poslednja izmena:
Oni taj problem imaju na nivou cele mreže,ni kod mene u zadnje vreme SpeedTest ne prolazi,odnosno nema uploada.Neko je pisao da imaju problema sa DNS-om,ne znam da li je to u pitanju.Možda je problem što su nas gurnuli iza NAT-a...Nemam pojma...
 
@Raf991
Identican slucaj (i lokacija, i paket, i problem). Napravio sam printscreenove sa speedtesta i podneo prigovor Ratelu (preporucujem da uradis isto). Dobio sam odgovor od Ratela da mogu da trazim umanjenje racuna za periode kada usluga nije bila odgovarajuca. U petak su zvali iz Kopernikusa (iz Nisa) i dobio sam info da znaju za problem, da nije samo kod mene (kao da od toga treba da mi bude lakse :) ) i da ce u toku naredne nedelje da provere "to cvoriste".

Hvala druze. Poslao sam prijavu.
Meni su pocetkjom ovog meseca rekli da ce da podele mrezu na pola i resiti problem za 5, 6 dana i nisu resili. Ceo dan skoro i da nemam net danas. Jel kod tebe ok barem sada?
Ili da se raskine ugovor nekako, ili ce neko da napravi haos u firmi.
 
Kad smo vec kod CI modula, letos kad su sredjivali celokupan sistem, nisam mogao preko CI modula da otvaram kanale iako je do tada sve normalno radilo. Doneli su mi risiver i morao sam tako da gledam programe. Ja se posle toga malo zalio ali nista nije pomoglo. Da li se u medjuvremenu nesto promenilo? Posedujem LG 37LF2510.
 
Znam da su pojedini tv LG 32LF561V imali problema sa CI modulom.Mislim da je u pitanju bila neka cpu ploca na TVu
 
Nazad
Vrh Dno