Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Obavestite me o mestu sastanka [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@miki92
Ostavicu njihov internet i preci na nekog drugog kablovskog operatera.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Kako ćeš ostaviti njihov net? Baš me zanima i ja bih tako.. [emoji16]

Vi koji ste u zgradi negde u Nišu ok vi imate izbora, ali većina gradova gde je Kopernikus ima samo Telekom kao alternativu, a oni nisu ni Vdsl sredili da radi većini, tako da opet vecina ne moze net 20/2, i to je opet pitanje za priblizan protok... Tako da se nadamo da neće biti tako i da je Telekom samo suvlasnik i da neće mnogo uticati na programsku šemu..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ostavićeš samo Kopernikusov net i preći kod drugog operatera?

Ajd javi i meni kako to da uradim.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako ćeš ostaviti njihov net? Baš me zanima i ja bih tako.. [emoji16]

Vi koji ste u zgradi negde u Nišu ok vi imate izbora, ali većina gradova gde je Kopernikus ima samo Telekom kao alternativu, a oni nisu ni Vdsl sredili da radi većini, tako da opet vecina ne moze net 20/2, i to je opet pitanje za priblizan protok... Tako da se nadamo da neće biti tako i da je Telekom samo suvlasnik i da neće mnogo uticati na programsku šemu..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ne znam kakav je exenet? Oni su alternativa u mom mestu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa po pitanju neta su bolji od Kopernikusa jer ipak koriste optiku, a za kanale ne znam...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pre 10-tak dana je bio neki Telekomov promoter bio kod mene i kaze da ce uskoro biti i Telekomove optike, bas da vidimo.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nezna se koliko rate ima ali se zna da je u sredu uplacena rata i ne samo to vec da je uzeto i posta net i jos drugi valjda ce objaviv spisak
 
I ja sam za to da koristim Kopernikus net a TV od Totala. Za Arene ću se snaći online... Javite kad bude moglo...

Послато са Redmi Note 5
 
Svaka čast, uzeo bi i ja, ali za najmanje 12 rata [emoji23]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nego kako na adult kanalima ukucati parental kod,piše mi scrambled,imam Veliki TV i net paket i na kartici koja je u PCMCI slotu radi bez problema otključavanje ali na STB Boxu neće?
 
Nego kako na adult kanalima ukucati parental kod,piše mi scrambled,imam Veliki TV i net paket i na kartici koja je u PCMCI slotu radi bez problema otključavanje ali na STB Boxu neće?
Probaj da ukucas cetiri nule (0000). Ukucas i "uzivas"...


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Nemam gde da ukucam,kad pritisnem 0 aktivira tajmer za gašenje boxa...
 
Ne znam kakav je exenet? Oni su alternativa u mom mestu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka




Ne može exenet da bude alternativa, može da bude prvo mesto a Kopernikus alternativa. :D Slobodno pređi na exenet, ja sam dugogodišnji korisnik njihove optike, ping mi je 0-1ms. i NIKAD se to nije promenilo. A o brzini downloada/uploada da ne pričamo... Samo u zadnjih 3, 4 meseca su povećali brzine a cene ostale iste.

Ja sam koristio kopernikus tv dok nisam saznao da me ograničavaju za uređaje koliko ću koje povezati. Oteram to u k - dodam u exe televiziju. Exe ne ograničava. U exe možeš koliko hoćeš da priključiš. Evo uredno su mi 6 televizora priključena i sve radi besprekorno.
 
Exe Net je juče opet povećao brzine, tako da je brzina u najjeftinijem paketu 70/25.
 
Ove godine samo Kopernikus nije povećao brzine koliko mi se čini [emoji16]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Kol'ko se meni čini, nije povećavao ni prošle.
 
Kol'ko se meni čini, nije povećavao ni prošle.

Kol´ko se i meni čini još pre godinu dana kopernikus je imao paket od 60/4 Mb/s, a nedugo zatim taj isti paket smanjio na 50/4 Mb/s u novim ugovorima!

Tako da svi idu napred a samo Kopernikus jedan korak napred a dva nazad!:d
 
Pa da :D Zato što to njihova mreža ne može da izdrži/podrži kako god... To mi operateri rekli o_O Zamisli...
 
Nije tacno da ne moze da podrzi ali se zato i gase analogni kanali, da se oslobodi opseg. Ubrzanje kako rekose od nove godine, samo nisu rekli od koje :D
Meni je bitno da radi stabilno, nista mi ne znaci veca brzina od 30mbit ako ne radi kako treba.
 
Internet od 30mbs u zgradi svima koji su korisnici radi max do 4mbs! Brukeee!
U Cupriji Kopernikus je na nivou amatera i ne zele, ne trude se i ne znaju da poprave i rese problem!
Pitanje:
Da li vi koji koristite exe net znate da li je moguce preko EONa ili D3i moguce gledati SBB kanale npr SK ili TOP itd?
Mts adsl dozvoljava ulazak na EON ali ne dozvoljava da se gledaju kanali koji nisu u njihovoj ponudi.

Ima li alternativa za ovaj javasluk dudjera i Kopernikusa!!!
 
Naravno da ima. Imas drugog operatera, uzmes adsl 10/20 mega i d3i i uzivas.
 
Ti ocigledno ne citas. Adsl ne dozvoljava da se gleda Sportklub preko d3i ili Eon. Pise "kanal nije u nasoj ponudi".
 
Naravno da ima. Imas drugog operatera, uzmes adsl 10/20 mega i d3i i uzivas.

Koji ti je to paket 10/20 na adsl-u?Pišeš samo da bi napisao neku glupost?I milion puta je rečeno da kod telekomovog neta ne rade SportKlubovi i ti opet isto?Stvarno ne razumem...
 
Preko D3i i EON-a (kada se kupi ona opcija van SBB mreže) rade apsolutno svi kanali bez obzira koji internet provajder se koristi.
 
Koji ti je to paket 10/20 na adsl-u?Pišeš samo da bi napisao neku glupost?I milion puta je rečeno da kod telekomovog neta ne rade SportKlubovi i ti opet isto?Stvarno ne razumem...

mislio je na pakete 10 i 20mb... i mora da radi EON svi kanali jer je to zasebna platforma, kao telekomov IPTV...
 
Imao sam d3i i net 10/1 kod telekoma i znam dobro kakvo je to mučenje bilo dve godine...
 
Vrh Dno