Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Najverovatnije ces morati sam da slazes kako ti odgovara. Na dosta televizora ne ide po redu i ne moze drugacije...
 
Šta je sa sajtom Kopernikusa?

Ni jedan cenovnik nije dostupan, a forum nikako da proradi!?:trust:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    302.1 KB · Pregleda: 91
Ovo je sve samo ne sajt.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Da, to je lokalni kanal iz Bojnika kod Leskovca...
Nego, nešto se pitam, zašto ne digitalizuju TV Palmu Plus? Ne pitam zato što je mnogo gledam, nego ima je godinama na analognoj, samo nju nisu ubacili u digitalnu...
 
Treba iz kablovske mi dodju, dal da uzmem ci ili recivere, jedan tv je Vox Jedan LG treći je kljunas stari.
 
Na treci moras stb :D A prva dva je logicno CI da uzmes, ali najvise od tebe zavisi dal ti treba visak kablova i daljinski upravljac plus...
 
Ne treba mi, već jel bolja slika na stb, kažu na b kategorije tv bolje stb ili je to žvaka od KCN
 
Da, to je lokalni kanal iz Bojnika kod Leskovca...
Nego, nešto se pitam, zašto ne digitalizuju TV Palmu Plus? Ne pitam zato što je mnogo gledam, nego ima je godinama na analognoj, samo nju nisu ubacili u digitalnu...

Palma plus je digitalizovana odavno, mozda i prva od svih lokalnih televizija, na podrucju Pomoravlja je u digitalnoj ponudi bas odavno, kao sto rekoh, medju prvima
 
Kod nas na jugu nije, a ima je na analognoj dugo...
 
Zbog čega pratiš i analognu i digitalnu televiziju?
 
Palme+ nema ni u SD, mada i nije neki kanal za gledanje. Bolje je pitanje zasto nema RT Vojvodine, bar za nas u centralnoj Srbiji...
 
Zbog čega pratiš i analognu i digitalnu televiziju?

Ne pratim analognu, ali znam da je Palma Plus u analognoj ponudi od kad sam Kopernikusov korisnik (od 2012 godine), samo se pitam što je ne ubace u DTV.
A znam ljude koji imaju po pet, šest televizora u kući, pa silom prilika na nekima od njih prate analognu.

Slažem se sa Banetom!, što se tiče RT Vojvodine.
 
Jel ima neko od vas motorolu modem za internet koja nema wi-fi u sebi već se povezuje na netis ruter?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
U Jagodini kod burazera ima epg a kod mene nema. Jel treba nesto da ukljucim na LG tv-u da bi radio?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Druže kako te ne mrzi da sve to proveravaš i ovde pišeš?Koga je briga za kineski i šugave ruske kanale?Pa za ove pare treba da puste HBO i bar pola sportskih kanala u HD kvalitetu pa da onda napišeš ne radi ovo,ne radi ono...Ja sam kod njih prešao samo zbog neta,koristio sam TotalTV koji je dve svetlosne godine ispred Kopernikusa...

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Pustite ljudi Rasu na miru,on je jedini izvor informacija od strane kopernikusa.Ako vec ne rade te stvari oni koji trebaju da ih rade neka to radi Rasa.Raso nastavi da nas informises!
 
Kod mene u Paraćinu nema tv-a jutros od 9h

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Zašto nema epg na svim kanalima preko kartice u tv a preko resivera ima i da li moze to da se reši
 
Nazad
Vrh Dno