Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Koliko kanala je ostalo u analognoj ponudi? Kod mene našao samo 55 u analognoj

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Nismo mi te sreće.[emoji45]
 
SNS's first world problems. [emoji16]

Sent from my omni_oneplus3 using Tapatalk
 
Kopernikus je strasno poceo da zeza bili su najbolji u samom startu sad su najgori buduci korisnici raMislite jos jednom pre nego se odlucite za ovu kompaniju

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
jel zna neko ovde koje frekvencije treba da podesim za pretragu tv kanala?? i da li treba ukljuciti sortiranje preko LCN ?
 
Pa što ne ideš na automatsku pretragu?

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Koji tv imaš. Treba da ima dvb-c tjuner za kablovsku da bi mogao da pretražiš digitalne kanale

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
A da li ima dvb-c tjuner u sebi? Ako nema potreban ti je set top box da bi gledao digitalne kanale

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Probaj frekfrenciju 612

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Al proveri za svaki slučaj ja imam stariju verziju tv sa slotom i morao set top box jer nema dvb-c tjuner

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
ima naravno, ubacena kartica u slot
Ovako
e161b5c1de32d8a16a4ad32769d3bcd3.jpg


Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Ma neverovatno, uspem ja to nekako da odradim (opcija pretraga digitalnog kabla, frekvencije ostavim po defaultu), nego sad je veci problem raspored tv programa. pre su isli redom RTS1, RTS2, RTS3, itd... a sad sve razbacano i pocinje sa PARTIZAN HD . ima li ko ideju kako da vratim na pocetni raspored?
 
Ideš ponovo pretragu samo umesto da ti zemlja bude Srbija stavi Nemačku ili Italiju

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Ideš ponovo pretragu samo umesto da ti zemlja bude Srbija stavi Nemačku ili Italiju

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka

svaka cast majstore, podesio nemacku (potom ih sortirao preko lcn) sad je to ok. Jedino jos cudno je sto cetiri HD programa nemaju zvuk *1 discovery showcase HD europe 2. discovery science HD 3. ID Xtra HD 4. Animal Planet HD , dok na kutijasima koji idu preko risivera sve fercera bez greske.
 
To nisam ni gledao iskreno. Verovarno je nešto do njih

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
To nisam ni gledao iskreno. Verovarno je nešto do njih

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka

nije do njih sigurno, rade mi pomenuti programi bez greske na kutijasima koji idu preko risivera, a ovaj koji me siluje je lcd tv. no da ne smaram dalje primarni problem je resen. Jos jednom hvala PUNO.
 
I ja sam se dosta razocarao u Kopernikus pre nego sto sam i postao njihov korisnik. Pre dva meseca provukli kablove kroz ulicu i od tada nigde ih nema. Dva puta sam od tada bio u njihovoj poslovnici i dobio odgovor da bas za nasu ulicu fali neki deo i da se ceka da se nabavi. Loznica je u pitanju. A citam po ovom forumu da se i drugi zale po raznim osnovama. Debelo sam se zapitao da li da uopste postanem njihov korisnik.
 
Moze li vas par koji imaju net kod kopernikusa da mi kazu kad odu na speedtest sta im pise pod provajder ono iznad ip adrese,meni pise da imam IP od telekom.
 
Moze li vas par koji imaju net kod kopernikusa da mi kazu kad odu na speedtest sta im pise pod provajder ono iznad ip adrese,meni pise da imam IP od telekom.

Meni piše Kopernikus i njihova IP adresa
 
Zaglupi Speedtest,idi na sajt MyIP pa pogledaj tamo šta piše.
 
Ha ha meni pokazuje grad Beograd a ja u Paraćinu

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno