Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Jesu. samo je 706000 bez kanala, nadam se da je cuvaju za sk i eurosport.
 
Nadam se da nije ovo kraj sa digitalnim kanalima.
Neznam koliko je moguce da bude smesteno programa na jednoj frekvenciji ako je to 20 onda kod nas je sledeca situacija
714000-16 programa,730000-12,722000-19,738000-17,698000-17,682000-14,690000-10,706000-0.
Ako je tako onda imamo prosirenje za jos 55 programa.
A sada o trenutnom izboru programa nista se nije dogodilo spektakularno nista vredno paznje.
Kanali koji bi se mogli naci u digitalnoj ponudi u KCN-u:
Rtl hr paket,N1,SK1,SK2,SK3,Eurosport,Eurosport2,
Ultra,Mini ultra,Travel,Prva plus,Nova hr,AXN,Klasik tv,Cinemania,Univerzal,Mtv,Vh1,Disney,Nova.rs.itd.
P.S. Nema SK i Eurosport kanala u digitalnoj ponudi.....
Mogucnost ti je 20 kanala po prefrekciji a 706000 cuvaju za sportcke kanale bili su danas u naselje majstori iz kopernikusa
 
Miki, i sta jos kazu majstori iz Kopernikusa, kad ce Leskovac i Vlasotince doci na red...

Ove nedelje izgleda da nece... :(
 
U Boru nema ni signala na novim frekvencijama a o sport klubu u dtv je i suvisno pricati.Mada kakva je situacija sa kablovskom u Boru ni ovo kasnjenje me uopste ne cudi,naprimer cartoon network neradi vise od godinu i po a ima ga u zvanicnoj ponudi kanala na kopernikusovom sajtu,sport klub 1 je toliko los da gledanje tenisa a pogotovo na sljaci je kao slusanje radio prenosa jer lopticu nema sanse da vidis,studio B je izbacen jos pre godinu dana i nikad vise nije vracen,dtv signal TV Bor jos uvek nije ubacen ni posle vise od mesec dana od pustanja.Ipak jedna i jedina dobro stvar kod kopernikusa je po meni stvarno dobar internet i tu nemam nikakve zamerke.Samo me zanima da li postoji jos koji grad u kome jos nisu ubaceni novi kanali?
 
U Boru nema ni signala na novim frekvencijama a o sport klubu u dtv je i suvisno pricati.Mada kakva je situacija sa kablovskom u Boru ni ovo kasnjenje me uopste ne cudi,naprimer cartoon network neradi vise od godinu i po a ima ga u zvanicnoj ponudi kanala na kopernikusovom sajtu,sport klub 1 je toliko los da gledanje tenisa a pogotovo na sljaci je kao slusanje radio prenosa jer lopticu nema sanse da vidis,studio B je izbacen jos pre godinu dana i nikad vise nije vracen,dtv signal TV Bor jos uvek nije ubacen ni posle vise od mesec dana od pustanja.Ipak jedna i jedina dobro stvar kod kopernikusa je po meni stvarno dobar internet i tu nemam nikakve zamerke.Samo me zanima da li postoji jos koji grad u kome jos nisu ubaceni novi kanali?
Naravno da postoji to je Leskovac vajda ce da se rese sledecu nedejlju da ih pusti
 
u Arandjelovcu dodati kanali na frekvenciji 706000 khz

- Sport klub (1)
- Sport klub + (2)
- Sport klub prime (3)
- Eurosport HD
- Eurosport 2 HD
 
Svaka čast... Pozdrav iz Kopernikusove zone sumraka...
 
U Smederevu na frekvencijama 682 i 706 isti kanali,nadam se da ce na frekvenciji 706 biti ubaceni potpuno drugi kanali.
 
Poslednja izmena:
Ma nema veze Miki, doduse, ako malo bolje pogledas nisam ni Gojko, nego Cojko. Nije to ni vazno. Vazno je kad ce se Leskovac, Vlasotince, Novi Sad i Bor iskobeljati iz Kopernikusove crne rupe...
 
Ma nema veze Miki, doduse, ako malo bolje pogledas nisam ni Gojko, nego Cojko. Nije to ni vazno. Vazno je kad ce se Leskovac, Vlasotince, Novi Sad i Bor iskobeljati iz Kopernikusove crne rupe...

Samo da nas ne uhvate prvomajski praznici i to je moguce sto ne pitas kod u Vlasotince da vids sta ce ti kazu
 
Samo da nas ne uhvate prvomajski praznici i to je moguce sto ne pitas kod u Vlasotince da vids sta ce ti kazu

Evo ovako. Bio sam danas u korisnickom centru u Vlasotincu, tamo su mi rekli da se nadaju da ce vrlo brzo nakon prvomajskih praznika i Vlasotince i Leskovac dobiti nove digitalne kanale.
Posle sam zvao i korisnicki centar u Beogradu, operaterka mi je rekla da se intezivno radi na tome da i ostali gradovi dobiju nove digitalne kanale, vrse se razna podesavanja, povezivanja mreze... Nije mogla bas precizno da mi kaze, ali za otprilike mesec dana trebalo bi svi preostali gradovi da dobiju nove digitalne kanale.
 
Nazad
Vrh Dno