Šta je novo?

Komercijalna banka

Звао сам кориснички центар за кодове, јер ми је јуче три пута одбио исправни пин и блокирао мбанк. Кажу да мбанк и даље не ради и не могу да ми направе кодове. Неће ни из ебанк-а да реактивира.
Можда само некима не ради.

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Imaju problem. I meni trebaju ti kodovi, ne stižu. Odliv takodje ne stiže. Popravljaju.
 
Idi sad na ebank i aktiviraj...
 
Meni je stiglo jutros nekoliko obaveštenja za odliv kao i obično sa "KOMBANK" (što je ok, sinoć kasno sam plaćao), zatim oko 14:00 platio sam nešto karticom sa "KomBank" ? Menjaju nešto.
 
И код мене је тако.Можда мијењају само име,не знам.Нису круцијалне промјене.:)
 
Imaju neki bag. Ovo se već par puta dešava, podignem novac, zaduži duplo, i tako stanje stoji celu noć. Sutra se vrati u normalu,ali..


7VZST2O.png
 
Stvarno zaduzi duplo ili samo 2x pise transakcija?
Poceli da prepisuju od Telenora :D
 
Stvarno duplo zaduži i 2 puta piše. Ovo gore na slici je isti bankomat i jedno podizanje. Kažem sutra dan se to vrati u normalu i izgleda ovako. nestane jedna :D



tJ4ya3j.png
 
Od kad su uveli proviziju 15rsd za placanje online!

evo, od 1.4. novi tarifnik.

Jel ima neka banka da je besplatno?
Dal da pređem u MTS?
 
Poslednja izmena:
Besplatno je prvih 25 mesecno.
Nisi valjda vec stigao do 25?
 
Jok, samo komunalije, ali ja nemam paket, možda je to.
 
Sigurno je to, uvodjenjem naplate primoravaju sve da prelaze na pakete, klasicno uterivanje u troskove.
 
Јесте,имам и ја тај основни рачун од 200 дин.,зато и прелазим у МТС банку и чекам картицу дуго,дуго.Међутим отворићу негдје још,највјероватније АИК.
 
A zasto ne set paket za 100 dinara vise?
 
Јесте,имам и ја тај основни рачун од 200 дин.,зато и прелазим у МТС банку и чекам картицу дуго,дуго.Међутим отворићу негдје још,највјероватније АИК.
Preskoci AIK.... pao im je juce sistem skoro ceo dan, sve filijale nisu radile nista :)
A nije da je prvi put od preuzimanja Alphe, samo sto nije ni blizu toliko dugo trajalo.
Ali OK nije to cesto stvarno :) Ali ako ti je filijala AIKa bivsa filijala Alphe, izbegni ih definitivno.

Radnici bivse Alpha banke jos uvek nista ne umeju da urade u AIKu izgleda... po 15 minuta uplacujem na racun! Ne cekam u redu 15 minuta, nego 15 od kako im dam novac i karticu dok ne podjem sa saltera! SAMO UPLATA! Pravih 15 minuta, merio je telefon.
 
A zasto ne set paket za 100 dinara vise?
Мислио сам да ће прелазак на МТС банку бити бржи и једноставнији,али пошто то није тако ,нек они стоје са стране а отворићу у некој другој.Не волим условљавања од Комерцијалне(ако хоћете ово ,морате прећи на оно),иако би била мала и безначајна разлика од 50 динара само,између АИК-а и Комерц.
@Алфа,ово је стара експозитура АИК-а и требали би да знају посао.Мислим да нема гужве а и немам потребе ићи у пословницу,сем оног неопходног на почетку.Видјећу,нисам још дефинитивно преломио али размишљам да тако урадим.
 
^treba nam tema o bankama generalno, gde ce biti vesti i slicne diskusije koje nisu toliko bitne za samo online placanje, ali mogu biti korisne ljudima koji su vec u nekoj banci, da procene gde ce dalje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Podneo sam zahtev u MTS banci.
Telefon sam platio preko mts portala, kako obična visa nije za online plaćanje, koristio sam master card standard kreditnu koja ima poček od mesec dana.
Planiram da račun ugasim do kraja meseca, da li će to biti problem?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Рачун можеш угасити под условом да измириш све обавезе.
 
Hoce li se i u Komercijalnoj banci uvesti naplata odrzavanja tekuceg racuna cak iako nema nikakvih transakcija na racunu u toku jednog meseca?
 
Ja plaćao račune pre neki dan online intesa nije bilo provizije.
 
Podneo sam zahtev u MTS banci.
Telefon sam platio preko mts portala, kako obična visa nije za online plaćanje, koristio sam master card standard kreditnu koja ima poček od mesec dana.
Planiram da račun ugasim do kraja meseca, da li će to biti problem?
Рачун можеш угасити под условом да измириш све обавезе.
Ako je kreditna vezana za tekuci, verovatno ce morati 40 dana da saceka da se proveri da nema jos transakcija. Pa se odmah gasi kreditna (nakon izmirivanja dospelih obaveza), a kroz 40 dana moze da gasi racun ili vrati depozit, ako je kroz depozit.
 
Znas li sta je Giropay ili Sofort Uberweisung?
 
Pretpostavljam drugi naziv za istu uslugu, ali koja je upotrebna vrednost toga?
 
Vrh Dno