Šta je novo?

Koju tastaturu imate?

lobanja

Cenjen
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruke
17
Poena
155
Pozdrav narode vidim da se tema za misa zavrtela ali nigde nevideh za tastature. Podelite po neku sliku i neko vase midljenje za istu..
Ja trenutno koristim 2:
RAZOR Ornata V3X-niskoprofilna,tiha i sa jako dobrim pozadinskim osvetljenjem,nazalost zone nisu adresibilne tako da nije moguce da svakom slovu dodlelite drugu boju>RGB je zonski to bi jedino naveo kao manu. Dolazi sa plasticnim ali jako udobnim osloncem za dlanove koji nije spojen sa plasticnim zabicama nego se samo prisloni do tastature.

REDRAGON K530 PRO-60% tastatura sa red switchvima,skorija kupovina tako da zasda nemam neko kokretno misljenje.Ovo mi je prva tasatura ovog tipa tako da mi je malo cudno bez Funkcija tastera i strelica ali se privikavam. Dobar RGB i jako kvalitetna izrada je krase .

A ovo je deo moje male kolekcije zasada sa svim vrstamakoje sam sakupio
 

Prilozi

  • PXL_20231116_211142006.jpg
    PXL_20231116_211142006.jpg
    197.9 KB · Pregleda: 68
2010. sam kupio K800 i trajala mi do pre par godina. Za mene je to savrsena tastatura i dalje, nije gejmerska ali meni po ukusu.
Jedina mana je da ako se nesto zezne sa bilo kojim tasterom mora da ti narucuju u servisu. i tesko je za ciscenje.
Posto je bas dotrajala nakon 10g narucio sam pre jedno 3g istu, isti model ali kvalitet izrade je uzasno opao a cena naravno gore.
 
Kinesis freestle2 blue Mac, potpuno sam oduševljen tastaturom, jedva sam je dovukao iz amerike pošto u evropi ne postoji BT verzija. Jedina šteta je što je ne prave mehaničku ali valjda ce napraviti u nekom trenutku.
 
Tvrd rad TRK1 💪

Trebalo je malo vremena da se naviknem na Alice layout, ali sad je prilično pesma :)
 

Prilozi

  • IMG_3857.jpg
    IMG_3857.jpg
    239.4 KB · Pregleda: 30
Nazad
Vrh Dno