Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam prebacio na cryptsi oko 00:10 i jos uvijek nije stiglo. Nisam obracao nesto paznju ali mislim da mi ni proteklih dana nije prikazivao u pending-u nista, s tim sam i jucer poprilicno cekao da mi DRK stigne na cryptsi.
 
Sad sam povuko pare sa demo naloge i nije mi skinulo 30%,izgleda da za demo nema 30%.Po nalogu sam povlacio 2.5e
 
kupljen novi demo, pustio miner samo da kopa sa njega...znaci jedan IP jedan demo...i evo rezultata... jedna velika nulaaaa....
zakljucak se namece sam...
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    24.5 KB · Pregleda: 87
dobro je da bar demo ne sankcionisu nego cemo moci da pokupimo zaradu sa njega ...nema fee ni kod mene za demo-e...testiram dva naloga po ip-u trenutno da vidim sta kaze ?

Ne dobijas poruku i ne umanji ti po automatizmu 30% na demo nalozima??

Meni da.

Pa niko vas ne tera da podizete svako vece. Sacekajte da se skupi 10e pa podignite.
A ja vidim da mi nesto malo stiglo novca.. Sto je najgore, necu uspeti da skupim 10e dok mi ne istekne demo tako da ode 30% i na ostatak. Da sam na vreme video poruku ostavio bih to da lezi i imao bih preko 10 za 5 dana. Sad je gotovo. Ovo vise nije za nas sitne ribe. Pogasio sam grafike ;)

Poslao sam nakon 2 minuta. Prebacujem 8 naloga i na 9-om op fee...

Sad sam povuko pare sa demo naloge i nije mi skinulo 30%,izgleda da za demo nema 30%.Po nalogu sam povlacio 2.5e

Kako objasni mi?
 
U pravu si umanjuju 30% i na demo,sad sam izracuna kolko treba da se dobije,ali odmah automacki ti skinu ne vidi se u livebalans.
 
U pravu si umanjuju 30% i na demo,sad sam izracuna kolko treba da se dobije,ali odmah automacki ti skinu ne vidi se u livebalans.

Sad ispada da ako uzmes demo i dignes nesto pre kraja onda si u minusu.:mad:

Ko rece da skupljamo pare za expert, moze al pod uslovom da zakacim moju grafiku na njega! :d
 
znaci sada samo starteri mogu da kopaju
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    33.5 KB · Pregleda: 81
Poslednja izmena:
Ja to nisam ni gledao ali sad tek vidim da mi je leglo jos 44K doga, izgleda da sam ipak prosao bez provizije.
 
Sad ce i za HELD-ove da nas krate, klasicna prevara, menjanje pravila u hodu. Ok menjas pravila jer su ljdi nasli rupu moze, nije problem ali od novih naloga stare ne smes dirati.
 
@pmfrulez
Brate ti izgleda jos nista nisi naucio, prvo peh sa BC-om i opet sada sa kerovima... Jel si video onaj moj post da su u out-u sto se tice novcanika...nista vise tamo ne salji...
 
+1 izgleda ko je u koju turu uleteo meni je stiglo 0.08btc 30 posto je dosta manje tako da je ovo ok, sigurno bez provizije
 
ja jos uvek nijednu dogu nisam video....beni cryptsy
I meni su doge kasnile sa isplatom zadnjih par dana medjutim uvek su stizale. Sto se tice Cryptsy menjacnice i pouzdanosti iste, uskoro cu sve sto imam prebaciti ili u BTC Multibit wallet ili u $ na Btc-e.
Izgleda u crypto svetu ne mozes nikada pogresiti sa shortom
 
nije raspad , nego prave reda i mislim da ce za koji dan traziti da se kopa samo sa njihovim minerom
 
nije raspad , nego prave reda i mislim da ce za koji dan traziti da se kopa samo sa njihovim minerom

Bas tako, i sa ovih 30% su smanjili broj bespotrebnih transakcija koje usporavaju isplate svima
A naravno, jedan demo i jedan miner po IP normalno radi, zaradjuje i od naloga i od kopanja
mining.PNG
 
Znači sa free nalog možemo da se slikamo, mora da se kupi demo, pošto sa free nemože više od 9.9999e da se povuče :( kako su nas usrali, pa dobro ima ljudi kojima je i 70% odlična zarada, što realno i jeste....
 
Ma naravno. Samo sto mora svakih 7 dana da se pravi po 300 naloga ako imas 200 aktivnih... polako i ovo je jos par dana. Ali skupice se za neko dobro skijanje i letovanje.
 
Bas tako, i sa ovih 30% su smanjili broj bespotrebnih transakcija koje usporavaju isplate svima
A naravno, jedan demo i jedan miner po IP normalno radi, zaradjuje i od naloga i od kopanja
Pogledajte prilog 157651

cekaj, da razjasnimo , od kada ti je ovaj nalog th demo ? da li si ga sada napravio? ili je od pre neki dan, jer izgleda da se mora praviti jedan NOVI nalog na 1 IP i nista vise i onda radi, ali samo kao novi nalog, jer stari koji su imali vise naloga (demo-a) ne rade , pa cak i ako se ostavi samo JEDAN miner da kopa po 1 IP adresi
 
nalog je od pre 15tak dana, al je na njega uplacen demo malopre, jer je bio nakopao preko 10e free
 
na cryptsu isplatio sa dema sinoc oko pola12, leglo sad, nisam imao poruku za taj 30% fee
 
Ni meni nije naplaceno tih 30%. Istina leglo je menje doga nego obicno jer je zarada od kopanja manja ali ostalo sve kao i do sada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno