Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Steta a ja danas krenuo da prebacim jedan rig jer nisam stigao prije od obaveza. Znaci vrijeme je da karte idu u oglase :)
 
Ne da nisu izveli nego ja kao nesmisleni pojedinac bi je mnogo bolje smislio.
Tebi u jeku interesovanja ne radi pool krece da zakidas isplate i
upteljavas se sa glupim razlozima i objasnjenjima zasto je to tako.
Umesto pusti sve da radi ko zmaj i kazi:nema vise free,nema demoa od danas,mozete startere pa na gore samo.
I mi normalno pavijani,gde cemo no cemo svi iznauplacivati startere.
I onda kad sve najbolje radi i svi uplatili milione naloga,magla!
mozda ti i par jos ljudi.mene nebi nikako.nema free nema ni mene.
 
Sinoc pravio nove naloge i sa starih ostala jedna sica, na jednom oko 3600 kerova i stigli su u multi dog ostalo nista...
 
nista free nalozi nikome? dobio je danas neko nesto ???? ja sam sada povukao ali nista.. nada
 
ja necu gasiti nek kopa i mesec dana za njihov dzep :) za tolko mogu da im izadjem u susret i castim ih :)
 
Mnogo ljudi ce tako uraditi pustit da kopa neko vrjeme na to oni i kontaju tu ce jos dodatno da zarade :D
Nije mi problem pustit 10 dana, ali nemam vjere da ce ikad ista vise isplatiti, tako da ne vidim poentu.
 
Sve mogu da razumem ali da neko kupi contract od ovih to ne :)
Ne radi uopste o tome da li hoce da prizna ili ne...kada na kraju on opet zna da je kupio :D
 
Sve mogu da razumem ali da neko kupi contract od ovih to ne :)
Ne radi uopste o tome da li hoce da prizna ili ne...kada na kraju on opet zna da je kupio :D

recimo jednu IP adresu sa demo nalalogm si koristio 17 dana.. nisi morao da se cimas svakih 6-7 dana sa nabavkom IP adrese

sta nije jasno?

15 IP adres podesavati svakih nedelju dana ili tri nedelje (mislim na otvaranje accaunta)
 
Poslednja izmena:
Sve mogu da razumem ali da neko kupi contract od ovih to ne :)
Ne radi uopste o tome da li hoce da prizna ili ne...kada na kraju on opet zna da je kupio :D

Evo ja sam kupio x demoa (startere nisam) i svi su mi se otplatili do sad i jos zaradili referal.. ne vidim u cemu je problem
cim je pocela da zeza isplata cepao sam samo free i nista im nisam dao. Sad sam u debelom plusu, e sad ko je bio pohlepan, zalim slucaj
 
Pa sta ako je kupio, ne razumem te uopste?

Pa ne mogu da razumem sta kupac contracta ocekuje od toga tacno. Da da 5000e koja ce da mu se vrate za 2 meseca i ostalih 22 ce da zaradjuje?!?
I onda kada nesto krene po zlu da dodje na forum i da filozofira kako su oni lopovi i prevaranti. A mogu da garantujem da nije procitao EULA na njihovom sajtu gde pise jasno da u svakom trenutko mogu da rade sta god hoce,i da menjaju sta hoce.
Nikog nisam imenovao niti prozivam nekoga.
 
recimo jednu IP adresu sa demo nalalogm si koristio 17 dana.. nisi morao da se cimas svakih 6-7 dana sa nabavkom IP adrese

sta nije jasno?

15 IP adres podesavati svakih nedelju dana ili tri nedelje (mislim na otvaranje accaunta)

Ne pricam ja druze o 15 eura i demo nalogu....
 
Ne pricam ja druze o 15 eura i demo nalogu....

ne ti si general posle bitke...
ovi sto nisu imali mosnice da uloze i pokusaju da zarade se uvek slade tudjom nesrecom, da ti znas kako se leop zaradelo vec sa starterima samo ako si ih uzeo na vreme, jace pakete i da ne spominjem... :d

ovde niko ne kuka sto vise ne placaju a imaju pravo ljudi da se pozale, ovde kukamo zato sto smo zeleli jos malo ovo SLATKO da kusamo .... :p
 
Poslednja izmena:
ne ti si general posle bitke...
ovi sto nisu imali mosnice da uloze i pokusaju da zarade se uvek slade tudjom nesrecom, da ti znas kako se leop zaradelo vec sa starterima samo ako si ih uzeo na vreme, jace pakete i da ne spominjem... :d
Svaka cast svakome ko je kupio starter ili jaci paket,njegova stvar i to je to. Nadam se da je bio svestan rizika koji to nosi i kraj price.
 
Svaka cast svakome ko je kupio starter ili jaci paket,njegova stvar i to je to. Nadam se da je bio svestan rizika koji to nosi i kraj price.

moras imati u vidu da od svih ovde prisutnih i onih koji prate a ne komentarisu preko 90% njih nije izvadilo paru iz dzepa, vecina tih slobodno mogu da kazem investicija je vec ovde na ovaj ili slican nacin zaradjeno tako da je ovo igra u kojoj moze dobro da se zaradi il pukne racun za struju, ne samo u kojin-u vec u celoj kripto prici ...
 
moras imati u vidu da od svih ovde prisutnih i onih koji prate a ne komentarisu preko 90% njih nije izvadilo paru iz dzepa, vecina tih slobodno mogu da kazem investicija je vec ovde na ovaj ili slican nacin zaradjeno tako da je ovo igra u kojoj moze dobro da se zaradi il pukne racun za struju, ne samo u kojin-u vec u celoj kripto prici ...

"Cointellect" uopste ne racunam kao deo kripto price i uopste cele price o kriptovalutama zato sto su to prevaranti kakvi nasi mozgovi ne mogu da shvate ni 1%. To sto smo svi mi dobili priliku da uzmemo lepe pare od njih to je skroz druga strana medalje.
 
Pa oni su bili veci optimisti nego sto sam ja ikada bio. Zamisli ideje, mi smo se nadali da ce cena skociti pa cemo onda prodavati novcice koje smo kupovali vasim novcem da vam isplatimo zaradu. Sjajan plan :d
Nadam se samo da ste ostali u plusu svi. Ja sam ucario 140 drk-a od njih, rasprodao hw na vreme... Sad ce tek oglasi da budu prepuni :(
 
Ako nestanu pod ovim nazivom, ocekujem od njih da naprave nesto slicno...tako da cemo opet ''saradjivati''... Mislim da nisu ispunili cilj, pa ce na popravni... :)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Priznaces, ovo bi bio najgluplji nacin da se ugasi sema. Ne verujem da neko ko ima toliko para da nas finansira vec par meseci ovako glupo odigra na kraju. Kasnjenje isplata nije nista novo, takodje ni ova vest nije proverena.
Ja prognoziram da smo za par dana opet u sedlu, samo sa mozda 30% provizije ili ce pool opet krenuti da zabada
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno