Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
probaj manje od 10e da ukucas,tipa 9.99 pa smanjuj...dok ti ne dozvoli...
 
Kad pokrenem cgminer, a prisutan je ovaj problem sa pool-om, miner pokušava da se nakači neko vreme, a onda prestane i ostane blank prozor. Postoji li neka komanda koja će ga naterati da pokušava beskonačno, sve dok se ne nakači? Ovo je smorno peške raditi, sve iznova i iznova... Zanimljivo je da cuda miner nema taj problem. On pokušava na svakih 15 sekundi, sve dok se uredno ne nakači.
 
skini cgwatcher i podesi njega da pokusava dok se ne nakaci...ima dosta opcija, veoma koristan program...
 
Kad pokrenem cgminer, a prisutan je ovaj problem sa pool-om, miner pokušava da se nakači neko vreme, a onda prestane i ostane blank prozor. Postoji li neka komanda koja će ga naterati da pokušava beskonačno, sve dok se ne nakači? Ovo je smorno peške raditi, sve iznova i iznova... Zanimljivo je da cuda miner nema taj problem. On pokušava na svakih 15 sekundi, sve dok se uredno ne nakači.

Koji cgminer koristis?
Meni 3.7.3 radi, sam se pokusava nakacit cak i kad nestane interneta i net dodje ponovo samo nastavi kopat.
 
Znas kako ja otvaram naloge:
Napravim prvo 4 email adrese
Registrujem prvi nalog
Promjenim ip registrujem drugi nalog
promjenim ip reg. treci nalog
promjenim ip reg. 4 nalog

Promjenim opet ip za svaki slucaj i pustim prvi miner svom snagom graficke karte sacekam 15 min pa drugi pokrenem, pa sacekam 15 min, pa tako treci, pa i cetvrti i onda pustim sve 4 zajedno.
Furam 4 naloga free bez ikakvi problema.

tek sad ovo videh!!

WTF?! :zgran:

chemu to sve?

jedna nebanovana IP, otvoriti 4 free naloga. kad istekne 10e, poberesh, otvorish nova 4 naloga na istoj toj IP i cepash dalje i tako u krug?
ili, uplatish demo-e za ta 4 free naloga na chistoj IP i cepash i preko 10e.
otvaranje naloga i kupljenje kajmaka sa iste IP gde se i kopa.
 
Poslednja izmena:
Znas kako ja otvaram naloge:
Napravim prvo 4 email adrese
Registrujem prvi nalog
Promjenim ip registrujem drugi nalog
promjenim ip reg. treci nalog
promjenim ip reg. 4 nalog

Promjenim opet ip za svaki slucaj i pustim prvi miner svom snagom graficke karte sacekam 15 min pa drugi pokrenem, pa sacekam 15 min, pa tako treci, pa i cetvrti i onda pustim sve 4 zajedno.
Furam 4 naloga free bez ikakvi problema.

e majtore pa ti postade gori od nesica
 
@nesic mi je idol :d nego zna li se hoce li za vikend biti isti fee, trenutno se za 10€ dobije otprilike kad se doge pretvore u btc, a btc u evre oko 8€, tako da je isplata uredu mogla bi se isplata odradit ko zna sta ce im pasti na um za vikend uvjek pravila mjenjaju.
 
Non stop mi mineri pucaju, nisam napravio nista 2 dana ni 0,1 eur.

Sta to moze da bude, rade mi inace najnormalnije karte. Probao sam i 280x i 7950 i isto puca, svi cgmineri svi bfgmineri sgmineri....
 
Sta se desili nocas u 1h niko nista ne pise svi mineri zakucali u 1h evo sad nema sanse da krene da se zakaci, imate li vi problem?
 
Evo prva masina na koju sam se logovao uredno baca serove.
 
Zarada je nesto malo manja, tesko do 11 da ce izvuci pola dnevnog proseka.
 
Ok znaci nesto se ipak desavalo mada je kod mene druga ip vjerovatno je nesto pukao net ko ce mu ga znat sad radi, ali cesto izbaca ono pool interupted i gpu odlazi u idle.
 
Mislim da iste izraze (zakucao miner) koristite za različite stvari, to može da zbuni neke neiskusnije članove. Nije isto kad miner "ne bace šerove" (zbog pool-a) i kad "zakuca" (pool radi normalno ili isprekidano a miner ne radi)...
Meni se desilo 22/23.01 da mi je zakucao miner a ja nisam obraćao pažnju (nedeljama radio bez zakucavanja) i imao sam manju zaradu (samo 0.47e) a od sinoć do sada i pored ovih isprekidanih šerova imam 0.52e... Zato kad god možete proveravajte minere da ne bude problem do vas....;)
 
Jeste zna da zakuca miner i kod mene jednom u nedelju dana ali gore sta je rekao goldi za ono pool interupted to nema veze sa minerom niti pak sa netom do nih je
nego kasni li isplata kod vas jos uvek po 12+ sati
 

Prilozi

  • Screenshot - 24.01.jpg
    Screenshot - 24.01.jpg
    24.9 KB · Pregleda: 67
Kasni svima... sva sreća pa su se kerovi pokazali kao najstabilniji coin.
 
Mislim da iste izraze (zakucao miner) koristite za različite stvari, to može da zbuni neke neiskusnije članove. Nije isto kad miner "ne bace šerove" (zbog pool-a) i kad "zakuca" (pool radi normalno ili isprekidano a miner ne radi)...
Meni se desilo 22/23.01 da mi je zakucao miner a ja nisam obraćao pažnju (nedeljama radio bez zakucavanja) i imao sam manju zaradu (samo 0.47e) a od sinoć do sada i pored ovih isprekidanih šerova imam 0.52e... Zato kad god možete proveravajte minere da ne bude problem do vas....;)

U mene se bas druze desilo nocas (prvi put da se ovo desava) da je bas miner zakucao zadnji share u 1h bacio i tako je stajalo dok jutros nisam vidio, ocito je pool radio... logicno od 1h do jutros nisam nista zaradio :D, kasnije sam vidio da je sve ostalo radilo, ali ovde na jednoj masini je zakucao miner, pokrenuo sam ga i proradilo je hbga desilo se po noci ja spavao :D, nista idemo dalje :D

Kerovi nisu ni meni stigli od juce doce valjda zima pa se pascad uspavala :D
 
meni kad se to desi pomaze samo reset rutera
 
Drugari kako pustate minere??? Ovo nema sanse da krene... po 50 puta pokrecem bat file. Ima li neki recept?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno