Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Koji paid vpn preporucujete,treba mi poljski ip i neogranicen protok.
 
Zaboravio sam da kazem da mi treba vpn za igranje jedne igrice koja ima server u poljskoj
 
Ovako drugari koristim Ivacy VPN premium nalog, ulogujem se na united states za Paramount Plus i JAKO TO SPORO ide, znaci nema te brziniew otvaranja, loadinguje dosta! Sta treba da se uradi da to otvara normalnom brzinom ?
 
Ping, brzina? Promeni server i vidi koji je najbrži. Mada za te streaming servise ti ni ne treba više od 20-30Mbps, jer im je bitrate očaj.
 
Biraj istočnu obalu, jer je bliže Evropi samim tim ping i dl/up će biti bolji. Naravno kao i svaki VPN streaming servisi gledaju da zapuše rupe pa tako neki serveri neće raditi, pa menjaj.
 
Društvo,sko kome treba PIA VPN,pišite mi na pp.Radi EON pošto vas to vrv zanima.
 
ima li neko dobar španski vpn
 
Preporuka za vpn provajdera koji nudi wireguard i openvpn?
 
@CR77 , pa ovaj moj što nudim😉
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-19-13-56-42-586_com.privateinternetaccess.android.jpg
    Screenshot_2024-04-19-13-56-42-586_com.privateinternetaccess.android.jpg
    33.3 KB · Pregleda: 47
Meni treba neki dobar spanski vpn jos nista dobro nijesam nasao osim hola
 
španski serveri
 
Španske servere imaš na svim ovim poznatijim VPN operaterima, tipa CyberGhost. Čini mi se da si spomenuo da ti to treba da gledaš neki sadržaj koji je dostupan samo na Netflixu u Španiji? Ako je tako, to ne možeš da postigneš sa VPN-om:

1713948602568.png
 
Španske servere imaš na svim ovim poznatijim VPN operaterima, tipa CyberGhost. Čini mi se da si spomenuo da ti to treba da gledaš neki sadržaj koji je dostupan samo na Netflixu u Španiji? Ako je tako, to ne možeš da postigneš sa VPN-om:

Pogledajte prilog 439604
Zamisli radi hola ali prekida ponekad.Radio mi prije IPVanish ali nemam više premium a žao mi zbog jedne serije da kupim sad premium
 
The Boarding School Laguna negra ili Internado Laguna negra 2007-2010
 
Treba mi pomoc oko Iris tv instaliran na lg tv sa webos-om.Nalazim se u BiH i treba mi pomoc oko vpn instalacije i koji vpn da se uopste koristi da bi radio Iris na lg tv-u.Citam da treba staviti neki smart dns ili controlid.Trebala bi mi pomoc oko toga i oko vpn-a samog koji bi radio preko samog tv-a.Hvala unapred i javite mi u pp molio bi vas.
 
Nema vpna za LG televizore
 
Nema vpn-a kao app to znam i sam pitao sam za nacin ubacivanja preko smartdns ili controlid da mi neko objasni jer u njega se ubacuje dns od vpn servera koliko sam ja ukapirao tako da mi za to treba neko ko je imao iskustva sa tim na lg tv-u.
 
St. Google:

Set up Smart DNS on your LG TV
  1. To begin with, go to Network Settings of your TV.
  2. If your TV is connected to the internet via Wi-Fi, click the Wi-Fi Connection tab. ...
  3. Go to Advanced Wi-Fi (or Ethernet) Settings.
  4. Click the red EDIT button. ...
  5. Uncheck Set Automatically.
  6. Enter the DNS address of one Smart DNS server. ...
  7. Click Enter.
 
Ima li neko srpski dns na kojem bi radio Iris tv? Ili postoji li nacin da se dodje do njega da se kupi.Molio bi ako ko ima srpski dns da podeli neka posalje na pp.Unapred hvala.
 
Nazad
Vrh Dno