Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da ... jer sad postoje samo 4 proizvodjača auta na svetu .
 
Hoce to tako... :)


p.s. Da me ne shvatis pogresno, ja sam ljubitelj Japanaca :)
 
Ako do sada na 164 strane nije receno sve o TV-ima, onda da ga... :d
 
Nisam nepoverljiv vec i ja razmisljam da kupim tv iz Madjarske pa me na momenat uhvatila "panika" da dam pare ( a znate kako obican narod zaradjuje) a ono repariran tv. Nije to 10 evra vec se meri stotinama. Znate kako se kaze dva puta meri jednom seci. Ne bi voleo da isecem pogresno ili na pogresnom mestu. U svakom slucaju hvala.

I jos nesto..
Ja sam od Madjara dobio TV sa A panelom..znaci, SAMSUNG-ov panel,a preve ih jos neka 2-3 proizvodjaca!
 
Kako si, tačnije gde si pročitao koji je panel?
 
Meni je 46p1uf3e

SGS2 Tapatalking
 
Jel zna mozda neko da li ce i kod Samsunga moci da se regulise velicina fonta kod prevoda ili ostaje kao i ranije. Pre neki dan sam gledao u radnji sa mojom USB-om film sa prevodom. Cini mi se da bi slova u prevodu mogla biti za nijansu veca, mada i kao takva bi mogla da prodju.
 
moze li se naterati Samsung C550 za pusta flv filmove ?
 
Koji plazma uredjaj od navedenih je najbolji prilikom reprodukcije SD signala (SBB pre svega pa onda DVD i DivX) posto ce se to gledati bar 2/3 vremena. Ostalih 1/3 je HD sa kompa i ponekad neka igra. Udaljenost je od 3 do 5 metara (zavisi jel se sedi ili lezi :))

PANASONIC TX-P42C3E
PANASONIC TX-P42UX30E (full hd)
LG 42PT353

Hvala.
 
Ako razmisljas o plazmi, panasonic je bez konkurencuje ,,42ux30e,naravno ,pa 42 c3e,pa lg ,mada bi pre lg-ija ,stavio samsung 43 d450,malo je kvalitetniji ,a i inch viska nije na odmet ,
 
Plazma ce biti definitivno i to neki entry model posto je tv prvenstveno za zenu i decu pa nema smisla trositi se preterano na nesto sto ce uglavnom pustati SD. Znaci da je sto vece pre svega za razuman iznos:) Znam da je Panasonic plazma tu najjaca, jedino sto me odbija od nje je sto nema USB multimediju pa tu moram da kacim komp, a malo me nervira i sto je duplo deblji od konkurencije pa nece bas tako lepo da cucne na zid (ide na zid 100%).
Jedino nisam nasao kako se ponasa taj FullHD model tj kako radu upscaling sa kablovske recimo (u odnosu na C3E)?
LG mi opet ne odgovara potpuno posto nema audio out (a mislio sam da nakacim Logi 2.1 sistem koji vec imam).
Samsung nema tu internacionalnu garanciju, a posto tv planiram da dovezem iz komsiluka ovog meseca, nisam siguran...
 
Ako ces gledati uglavnom sd na njemu onda plazma je najbolji izbor ;)
 
Plazma ce biti definitivno i to neki entry model posto je tv prvenstveno za zenu i decu pa nema smisla trositi se preterano na nesto sto ce uglavnom pustati SD. Znaci da je sto vece pre svega za razuman iznos:) Znam da je Panasonic plazma tu najjaca, jedino sto me odbija od nje je sto nema USB multimediju pa tu moram da kacim komp, a malo me nervira i sto je duplo deblji od konkurencije pa nece bas tako lepo da cucne na zid (ide na zid 100%).
Jedino nisam nasao kako se ponasa taj FullHD model tj kako radu upscaling sa kablovske recimo (u odnosu na C3E)?
LG mi opet ne odgovara potpuno posto nema audio out (a mislio sam da nakacim Logi 2.1 sistem koji vec imam).
Samsung nema tu internacionalnu garanciju, a posto tv planiram da dovezem iz komsiluka ovog meseca, nisam siguran...

Na P42UX30E SD kablovska izgleda sasvim dobro. Ne znam da li se to može kvalitetno fotografijom prikazati da ti slikam?

Puštanje videa sa SD kartice je moguće samo ako je video stvorio neki od Panasonic uređaja. Totalno bv.

I ja sam nakačio 2.1 sistem na P42 i ima jedna glupost.
Ako zvučnike nakačiš na audio-out ne možeš preko daljinskog TVa da kontrolišeš jačinu zvuka.
Zato su kod mene zvučnici na izlazu za slušalice, ali se on kontroliše iz Sound menija. U isti mah rade i zvučnici TVa.
Usput, sam TV ima neki surround, ali bez dodatnih zvučnika je zvuk bez dubine.

Ako budeš kačio HDMI ne zaboravi da na PCu podesiš TV izlaz da radi na 50Hz jer se u suprotnom vidi "tearing".
 
Jel zna mozda neko da li ce i kod Samsunga moci da se regulise velicina fonta kod prevoda ili ostaje kao i ranije. Pre neki dan sam gledao u radnji sa mojom USB-om film sa prevodom. Cini mi se da bi slova u prevodu mogla biti za nijansu veca, mada i kao takva bi mogla da prodju.

kod kog samsunga? serija d6500 i visa to imaju ;)
 
2 bmibmc

Ajd' slikaj ako te ne mrzi. Slikaj fotku u vecoj rez pa stavi link. Takodje kakva je refleksija kod ovog konkretnog modela?
Ako je za zvuk tako onda je to totalno bzvz, u tom slucaju ce 2.1 zvuk ici sa kompa, a kad se gleda kablovska bice zvuk samo sa tv-a.
Hvala za info.
 
pozdrav, da li neko zna kako se kod LG ld650 sortiraju digitalni kanali
kablovska digitalna je u pitanju, na tabu analogne televizije ima zeleno dugme move
a kod digitalne mi se samo jednom pojavilo, tad sam sortirao, i poslije ga nema
da li neko zna nesto o ovome?
 
2 bmibmc

Ajd' slikaj ako te ne mrzi. Slikaj fotku u vecoj rez pa stavi link. Takodje kakva je refleksija kod ovog konkretnog modela?
Ako je za zvuk tako onda je to totalno bzvz, u tom slucaju ce 2.1 zvuk ici sa kompa, a kad se gleda kablovska bice zvuk samo sa tv-a.
Hvala za info.


Slikam ti sutra. Kasno je sad.

Refleksije ima, vidljiva je. Meni ne smeta. Ja gledam film/utakmicu i ne primećujem.

Audio... Meni nije problem pojačati 2.1 na Phones (isto preko daljnskog tva, ali kroz sound meni). Najbolje da probaš, pa vidiš da li ti je smaranje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno