Šta je novo?

Kućna multimedija Koji smart tv do 55''?

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

alakay

Poštovan
Učlanjen(a)
17.12.2016
Poruke
51
Poena
60
Najbitnije su smart funkcije, zbog dece, celodnevni youtube, disney+,netflix, i ko zna sta ce jos biti aktuelno u buducnosti...
Tv kablovsla - su*ernova. mozda sat dva uvece.
Da li se moze proci sa vox televizora sa lg-ijevim sistemom ili kako vec ili se ipak mora odresiti kesa za nesto skuplje
Plan je da smart funkcije rade lepo bar narednih 5 godina.
Ako ima neko savet ili jos bolje iskustva, zamolio bih da podelite to sa mnom kao i sa ostalima koga bude interesovali
Dijagonala nije presudna, moze i 50'', zena je za manju dijagonalu, ja sam ipak za malo vecu, garnitura je udaljena oko 3m od tv-a mozda i vise... trenutno imamo neki non smart lg 32' ali odradio je svoje...
 
Ja imam FOX 55WOS630E 4K Ultra HD, imas ga sada na raznim akcijama, koliko sam video, on je oko 35000 + - , meni licno se svidja, sada, ukusi su razliciti. Naravno, ima boljih, ali i dosta skupljih

 
Evo napravih neku listu, koliko sam skapirao, svaki ce da odradi smart funkcije, sto sam uspeo da vidim grunding poseduje neznatno bolju sliku od navedenih... Koji je za preporuku:

Hisense 58A6K​

Samsung 50CU7172U​

Grundig GHU 8590​

VOX 55WOS315B​

 
Vrh Dno