Šta je novo?

Koji PDF reader koristite?

Zvezdaš™

Cenjen
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruke
570
Poena
170
Ja sam do sad uvek koristio FoxIt reader, još uvek ga koristim...

Da li vi koristite originalni Adobe reader ili neku od alternativa (FoxIt, Sumatra...)?
 
acrobat pro :)
 
PDF-XChange Reader, od verzije 2.0 je bolja alternativa od Foxit-a, brz je, ima multicore podršku i razume kolor profile u pdf dokumentima. Prava zamena za tromi Acrobat Reader
 
Acrobat Reader.
Iskreno, nisam ni probao neki drugi, ali AR mi radi sasvim zadovoljavajuće.
 
koristio Foxit, ali poceo da mi pravi problem sa Firefoksom... probacu sada ovaj Xchange
 
FoxIt jos od prve verzije, bio je jedno 50x brzi od tadasnje verzije Acrobat readera.
 
Uglavnom koristim Adobe Reader - ranije sam isprobavao i FoxIt, ali tada nije neke stvari prikazivao kako treba, pa sam odustao (mada uvijek imam portable verziju FoxIt-a za slučaj da Adobe nešto zabaguje).
 
XChange Reader, pre njega FoxIt, a pre njega Adobe Reader, u stvari prva dva uporedo.
 
Foxit, do pre koju godinu sam od kad imam računar koristio Acrobat, ali sam shvatio koliko je Foxit brži :smash:
 
FoxIt već više godina i to onu verziju koja se ne instalira.

XChange nisam probao, nisam ni čuo za njega :), a kako vidim da ga hvale pogledaću šta nudi.
 
Koristim Foxit PDF reader, i razlika izmedju Adeobe-jevog ceda i ovoga je ogromna, prosto ne znam kako sam pre mogao da trpim predugo ucitavanje dokumenta kod Adobe Reader-a! :p
Sto se tice XChange-a, nisam ga probao ali cu ga verovatno probati u narednom periodu, mozda mi se jos vise svidi od Foxit-a.
 
Meni Adobe Reader 9 Lite prilicno brzo otvara dokumente. :)
 
Koristim FoxIt jer me mrzi da se bakćem sa Acrobatom, ali probaću i XChange.
 
Koristio sam adobre reader do 6.5 čini mi se, od tada foxit, a zadnjih, možda, godinu dana XChange. Odličan je.
 
Poslednjih skoro 2 godine PDF-XChange Viewer portable. Izvanredan je.
 
Ja takodje u poslednjih godinu dve koristim iskljucivo Foxit reader. Medjutim, ovde vidim pominje se xchange reader pa cu ga rado isprobati.
Foxit je inace divota koristiti. Ako podrazumevamo brzinu, 2 najvece pogodnosti kod njega u odnosu na AR su 1) sto otvara vise pdf-ova u vidu tabova i 2) kad imam neki template pdf u koji moze da se upisuje nesto, Foxit hoce da ga sacuva sa novim sadrzajem dok AR nece.
 
foxit reader od samog pocetka....imao sam krs masinu i novije verzije acrobat-a su bile pravo mucenje....cak nekad ni instalacija nije prolazila :D
 
Foxit zadnjih par godina i prezadovoljan sam
 
Foxit Reader i Phantom.
E sada sam probao i ovaj PDF XChange i stvarno se oseti multicore i 64bitna podrska pogotovo na zahtevnim dokumentima tipa casopis Play! Samo jos da mu je ikona lepsa :p
 
Foxit je vise od 50 % brzi od Adobe, probaj, neces se pokajati + ima neke napredne opcije edit-a teksta.
 
Nazad
Vrh Dno