Šta je novo?

Koji od ovih monitora?

freestyler87

Slavan
Učlanjen(a)
05.09.2007
Poruke
107
Poena
319
Viewsonic VX2235wm 285e dvi, speakers, 5ms
Dell E228WFP 280e dvi,hdcp, vesa mount 5ms
AOC 2217Pwc 240e dvi,microphone, webcam, usb, glossy 5ms
Philips 220WS8FS 225e dvi 5ms

Ako imate iskustva sa nekim od ili nekoliko navedenih monitora, bicu veoma zahvalan za bilo kakvu informaciju. Hvala unapred
:type:

edit: koristicu ga za surf, gaming i filmove
 
Poslednja izmena:
Ja bi ti preporucio od ovih sto si naveo :

1.- Dell E228WFP 280e dvi,hdcp, vesa mount 5ms ( 100% neces se prevariti dell je vrhh od ovih navedenihh )

2.- Viewsonic VX2235wm 285e dvi, speakers, 5ms ( tu placas 5e vise samo zbog zvucnika i nista vise a dell je dalje bolja i poznatija marak )

3.- Philips 220WS8FS 225e dvi 5ms ( monitor ok nista posebno standard ko voli philips ali mana mu je satavlja se de se stigne...)

4.- AOC 2217Pwc 240e dvi,microphone, webcam, usb, glossy 5ms ( previse nabudjen za te pare znaci i takav kvalitet kamera ako je 1.3 jos moze da prodje .. mic krss nije realna cena za monitor.. )

a posto vidim da nisi favorit za LG tako da nebih ti napisao koji model meni su LG-ji ok zbog dizajna i cene ali svako ima svoj ukus ali najbolje bi ti bilo neki sa 2ms ako mozes sebi prijustiti pozdrav nadam se da sam ti pomogo...
 
Poslednja izmena:
za dell :

General
Display Type Flat panel display / TFT active matrix
Width 20.1 in
Depth 5.9 in
Height 16.1 in
Weight 15.4 lbs
Enclosure Color Black
Display
Diagonal Size 22" - widescreen
Viewable Size 22"
Dot Pitch / Pixel Pitch 0.282 mm
Max Resolution 1680 x 1050 / 60 Hz
Color Support 24-bit (16.7 million colors)
Response Time 5 ms
Display Positions Adjustments Tilt
Signal Input DVI-D, VGA
Features HDCP
Image
Image Brightness 300 cd/m2
Image Contrast Ratio 800:1
Image Max H-view Angle 160
Image Max V-view Angle 160
Video Input
Analog Video Signal RGB
Digital Video Standard Digital Visual Interface (DVI)
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x DVI-D - 24 pin digital DVI 1 x VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15)
Miscellaneous
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm
Compliant Standards EPA Energy Star 4.0
Power
Form Factor Internal
Voltage Required AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Power Consumption Operational 40.6 Watt
Power Consumption Stand By / Sleep 2 Watt
 
sorryy colt ali ja nevolim philips iz tog razloga svugde ga sklapaju po citatu kontam dati imas bas philipsa ali od ovih navedenih monitora sto je dato philips nazalost nije u toj klasi po kvalitetu da su neki drugi mozda bi se popeo kod mene na vecu listu ali stvar je ukusa ja samo zelim da pomognem oko izbora to je moje misljenje znaci dell number one na ovoj listi hehehheh
 
sorryy colt ali ja nevolim philips iz tog razloga svugde ga sklapaju po citatu kontam dati imas bas philipsa ali od ovih navedenih monitora sto je dato philips nazalost nije u toj klasi po kvalitetu da su neki drugi mozda bi se popeo kod mene na vecu listu ali stvar je ukusa ja samo zelim da pomognem oko izbora to je moje misljenje znaci dell number one na ovoj listi hehehheh

Nemam Philips. A ti mislis da se Dell sklapa samo u USA pa je zato kvalitetan ?
 
Dell se bas i nije proslavio sa TN panelima, i nikako u ovoj kombinaciji nije bolja kupovina od Viewsonic-a, ali mislim da za novac koji "planiras" da das mozes da pogledas i samsung, LG, asus monitore, na kraju ti se svodi sve na subjektivni stav koji tebi monitor vise odgovara, no koji god da uzimas trazi da ti ukljuce pogledaj uporedi ako mozes modele izmedju kojih se dvoumis pa odluci. Ali ako mozes da biras samo izmedju ponudjenih modela moj izbor bi pao na Viewsonic.
 
Nazad
Vrh Dno