Šta je novo?

Mobilni telefon Koji nov telefon do 400e ima najbolji video 4k?

Koji mobilni telefon kupiti

Nikola mJet

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2018
Poruke
2,029
Poena
235
Kao sto naslov kaze , sta predlazete, a sa ste bas zadovoljni kako snjima?
Gledao sam:
RD 13 pro plus - nema opt.stabilizaciju
Honor 90 - takodje
Galaxy A55 - ima, jedan kolega kaze da je zadovoljan ali me zanima vise misljenja
Iphone 12/13 su u A1 na snizenju, ali bi supruga radije android.
Hvala na predlozima.
 
Iphone 12/13 su bolji što se tiče kamere i snimanja od svih tih androida sa spiska.
Redmi bi odmah eliminisao jer mu je snimanje loše (fokus brljavi), honor 90 koliko sam imao prilike da vidim je korektan za snimanje a A55 je nešto bolji, i ima one opcije prebacivanja sa kamere na kameru u toku snimanja koje nemaju redmi i honor.
Nijedan od tih androida nema 4K60 ako joj je to bitno.
 
Iphone 12/13 su bolji što se tiče kamere i snimanja od svih tih androida sa spiska.
Redmi bi odmah eliminisao jer mu je snimanje loše (fokus brljavi), honor 90 koliko sam imao prilike da vidim je korektan za snimanje a A55 je nešto bolji, i ima one opcije prebacivanja sa kamere na kameru u toku snimanja koje nemaju redmi i honor.
Nijedan od tih androida nema 4K60 ako joj je to bitno.
Jeste, izmedju ostalog 60fps je bitno. Vidim sa sad ima i Pixel 6 Pro za 370e nov, 7a za 390, zanimaju me i oni .
 
Nov telefon, a da mu je izrazito dobra stabilizacija na 4K 60fps pa sve to za 400 evra nisu baš mali zahtevi. Ja bih išao na Galaxy A55, on joj je možda sveukupno gledano najbolja priča sa najmanje minusa.
Uostalom pozajmi ga na brzinu od kolege i snimi kratak test video u pokretu pa ga prebaci sebi i pogledaj na pc-u ili tv-u, tako ćete tačno znati na čemu ste.
 
S23fe je ok telefon, ali uglavnom ga ljudi izbegavaju zbog baterije koja je ispod proseka što se tiče trajanja i cena koja je prevelika u ovlašćenim prodavnicama.
 
Nemam ga, ali po specifikacijama je čini mi se ono što tražiš, pogledao sam i neke recenzije. Za razliku od Galaxy A 55 i Redmi Note 13pro + ima 4k u 60 fps, a sa cenom je, koliko vidim, nešto iznad 400 evra kod nekih prodavaca. Ali ja lično ne volim 60 fps, nekako mi je izveštačen uvek biram radije 30 ili najbolje 24 za filmski doživljaj. Imaš još i
Motorola Edge 30 Pro ako nađeš nov ,mislim da se uklapa u budžet a polovni su još jeftiniji.
 
Poslednja izmena:
Pixel 6 pro, pošto ima sad novih za 370e. Mana mu je nedostatak servisa i valjane garancije, ali generalno što se tiče kamere, pa i video snimanja, mislim da za te pare nema ništa bolje. Mana mu je i što će dobiti samo Android 15 plus još 2 god sigurnosnih zakrpa.
Sigurnija opcija bio bi A55 (možda i pomenuti S23fe uz omraženi Exy2200), koji će imati još 4 velike nadogradnje, a ovlašćeni servis postoji, kao i garancija.
Pa sami izvagajte da li se kockati sa Pixel telefonom ili ići na sigurno - na Samsung. Lično bih se kockao i kupio Pixel, 370e nije toliko strašno ako se pokvari, a mala je šansa da će se pokvariti.
 
Pixel 6 pro, pošto ima sad novih za 370e. Mana mu je nedostatak servisa i valjane garancije, ali generalno što se tiče kamere, pa i video snimanja, mislim da za te pare nema ništa bolje. Mana mu je i što će dobiti samo Android 15 plus još 2 god sigurnosnih zakrpa.
Sigurnija opcija bio bi A55 (možda i pomenuti S23fe uz omraženi Exy2200), koji će imati još 4 velike nadogradnje, a ovlašćeni servis postoji, kao i garancija.
Pa sami izvagajte da li se kockati sa Pixel telefonom ili ići na sigurno - na Samsung. Lično bih se kockao i kupio Pixel, 370e nije toliko strašno ako se pokvari, a mala je šansa da će se pokvariti.
Sto se mene tice android 10 i ovaj sad su isti, skin je taj koji pravi razliku, a svaki novi os kao i ios samo donosi probleme .. poceli su i s22 sa finim cenama da izlaze, ulazi i on u uzi izbor. Pixel ima za fotke sliku odlicnu, imao sam 7, ali video i pregrevanje nikako nisu bili dobri. U uzi izbor ulaze za sada s22, ip 13, a55.
 
Vrh Dno