Šta je novo?

Koji monitor 27" oko 300e

Ultimo

Čuven
Učlanjen(a)
27.11.2003
Poruke
1,822
Poena
660
Pozdrav,

dosta vremena gledam u monitor dnevno imam ovaj lg 222ws pa je bio red da ga menjam. Kad mi vec donosi pare to sto gledam u njega, onda necu da se mucim sa dva stara nego lepo uzmem jedan nov.

Oko 80% vremena na monitoru je phpstorm i chrome browser. Igre me ne zanimaju igram samo Dotu2 , zanima me prostor i treba da ima HDMI :)

Cena negde oko 300e ne bih vise od toga da dajem.

Video sam ima onih AOC-a i za 23000 kakvi su oni?
 
I mene to dugo muci a nisam imao priliku da naletim kod nekog na dobar tv pa da probam. Jednim udarcem dve muve tv i mon. na jednom mestu a iskoristen u dve svrhe. Molili bi za odgovor :)
 
I ja sam danas video u jednoj radnji taj viewsonic, a pored njega je stajao Dell U2412M IPS koji kosta 25 hiljada. U tom trenutku mi se Viewsonic cinio kao mnogo bolja kupovina. Jel postoji nesto terribly wrong sa viewsonicom?
 
ja sam uzeo taj viewsonic bio je oko 25k, osim sto ima zesca probijanja osvetljanja po svim stranicama i sto je stigao brisan sugavom krpom ocigledno stajao negde pa ovi iz e*** meni uvalili kao nov...u sustini to probijanje je jako i primeti se belo po uglovima na crnoj pozadini, ostalo je ok
 
Ja trazim monitor od 27" ali da je brzzz, znaci da bude odziv i glatkost kao na starom dobrom CRT monitoru. Jel ima tako nesto a da se ne plati papreno? Kada igram fudbal da nema ghostina i blura...
 
Ja trazim monitor od 27" ali da je brzzz, znaci da bude odziv i glatkost kao na starom dobrom CRT monitoru. Jel ima tako nesto a da se ne plati papreno? Kada igram fudbal da nema ghostina i blura...

Da bude kao CRT, 27 inca, a jeftino -> nema.

U principu imas nekoliko varijanti (u odnosu na CRT):
1. 120Hz 1080p monitor (tipa Asus VG278H, Samsung S27A950...);
2. 120Hz 1440p IPS (tesko/skupo/nesigurno dovuci do nas, neki korejski modeli i manji proizvodjaci);
3. Najblize CRT monitorima je trenutno Lightboost hack sa NVIDIA kartama i odredjenim monitorima, mozes vise da procitas ovde:
http://hardforum.com/showthread.php?t=1734114.

To ti je manje vise to.

PS: naravno, sve to podrazumeva i graficku koja moze da izgura tih 120 frejmova u sekundi, ili sto blize.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno