Šta je novo?

koji jeftiniji gps

ralekrusevac

Cenjen
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruke
18
Poena
154
odlucio sam da kupim gps ali posto kao i vecina srba nema se dovoljno novca. koji jeftiniji uredjaj preporucujete?hvala unapred
 
Mio 330 imas u Metrou na akciji od juce za 14.000 i nesto din.
 
Imas ovde u oglasima korektne ponude sa korektnim cenama. Pogledaj malo
 
Naravno...za te pare neprevaziđen! Svaka preporuka :)
 
Danas uzeo Goclever 4384 za 8300-extra spravica za taj novac -ugradjeni Cardinale je manje-vise ok,imao je nekoliko lapsusa na putu BG-Sd..
 
Poslednja izmena od urednika:
dal neko zna gde osim u tehnomaniji ( nestalo ) ima da se uzme taj goclever ?
 
Ja uzeo Mio Moov 200 za 9,5k...radi odlicno za sada, otkljucan i ubacen iGO :)
 
Pozdrav
planiram da uzmem Goclever 4384, e sad zanima me da li u njega mogu da se ubacuju mape? vidim da stize samo sa mapom srbije i cg.

Tj da li ja mogu sam da ubacujem ili moram da platim nekom?

Hvala
 
imas ovde u oglasima decko prodaje sky drive! ja sam uzeo mogu ti reci da je odlican. otac ga koristi, radi kao taksista i kaze da je super!!!!
 
Ovaj uredjaj sto GoClever 4335 koristi,je koristio "Symorp",prijatelj ih je prodavao,od 100kom 96 se vratilo na reklamaciju :p uletela bila neka losa serija.Ja bas nemam nekog iskustva sa GoClever-om sto se tice pouzdanosti ali ipak mislim da mu je visoka cena s obzirom da nema bluetooth i stalak nije sa dva zgloba :)
 
aj ja se ne razumem - vidim da su Bleberry mega jeftini, al to pretpostavljam da su kinezi u saradnji sa novosadjanima.

koji je jeftin, da valja, i da ima widescreen format ?


i zanima me, kad pishe - Windows CE .Net 6.0, jel to znachi da on zapravo ima operativni sistem koji je podlozan modifikacijama, i moze li se instalirati na GPS uredjaj da pushta i filmove ?


stvarno sam noob po ovom pitanju, pitam zato shto je kum kupio Hondu CR-V, u kojoj je dobio fabrichki GPS, koji pritom sluzi kao plejer filmova, sa jednostavnim USB portom, al sam pretpostavio da je to neko napredno izd*kavanje :d
 
Koja je to mega jeftina cena za Blueberry moze neki link? :)
Ja bi ti napisao koji su najeftiniji i najbolji uredjaji ali nesmem jer ce ispasti da se reklamiram.Mogu ti reci na PM :)
Podlozan je modifikacijama ali nece svaki softwer raditi,sa tim treba experimentisati.Vecina uredjaja vec ima u sebi muzicki i video player tako da mozes odma da gledas filmove,slusas muziku itd ali ti treba i memoriska kartica za to.
 
^^^ Moze meni na PM ?
 
i zanima me, kad pishe - Windows CE .Net 6.0, jel to znachi da on zapravo ima operativni sistem koji je podlozan modifikacijama, i moze li se instalirati na GPS uredjaj da pushta i filmove ?

Da, naravno http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Embedded_CE_6.0 .. Uglavnom svi ti GPS-ovi sa WinCE sistemima se mogu otkljucati na raznorazne nacine.. Licno znam da se za Mio, Becker koristi MioPocket 3.0 unlock program koji ih otkljucava i daje im bas te mogucnosti pustanja muzike,filmova i sl.

Imas ovde vise detalja: http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=126303

Kao i ovde: http://www.wincesoft.de/
 
Poslednja izmena:
fala care!

ja kolko sam imao prilike da vidim, Mio widescreen su mi najbolji za gledanje, komande i slushanje. ne znam garmin, nikad ga nisam ni video, pa pricham amaterski, al eto .. da prenesem iskustva. :)
 
Nazad
Vrh Dno