Šta je novo?

Koji je najpovoljniji tarifni paket sa telefonom

sakiboj

Slavan
Učlanjen(a)
27.10.2008
Poruke
974
Poena
320
Kao sto naslov kaze, zanima me koji je najpovoljniji tarifni paket uz koji bih uzeo neki android telefon?
 
Za gledanje u zvezde ili bajanje u pasulj?:) (Kako mi da znamo koliko trosis pa da ima smisla pricati :))

Ranije je bio Smart1100 kod VIP-a vrlo verovatno. Sada... nijedan :)
 
ja imam u telekomu mix net m paket i za 1200din dobijam 300min razgovora prema svim mrezama,300poruka mislim..nisam siguran posto ih slabo koristim
i 600mb sto je za moje potrebe na android tel sasvim dovoljno.E da sve sto ne iskoristis prebacuje ti se za sledeci mesec
nadam se da sam ti pomogao...pozz
 
Vidi prvo koliko trošiš mesečno za kredit ako si na pre paid-u i uzmi paket sa tom cenom ili malo većom, sve zavisi koliko pričaš i koliko poruka šalješ. Što se telefona tiče, skuplji paket jeftiniji telefon i obrnuto, mada mogu i na rate da se uzimaju telefoni što je dosta povoljnije. Moj ti je savet da probaš neki paket koji misliš da bi ti odgovarao bez uzimanja telefona i ugovorne obaveze, pa ćeš onda videti da li ti odgovara ili ne, pa onda menjaj i uzimaj fon.
 
Mts mix net m paket ti je moja preporuka, jeftin a dobar. Uz njega mozes da dobijes alcatel ot 995 ja mislim uz neku malu doplatu od par hiljada dinara.
 
Nije los ni Prva droid ako imas nekoga jos sa tim paketom, uz njega ide huawei u8500.
 
Mts mix net m paket ti je moja preporuka, jeftin a dobar. Uz njega mozes da dobijes alcatel ot 995 ja mislim uz neku malu doplatu od par hiljada dinara.

Ali zaboravljas da onda ne moze da dobije popust od 50%, pa taj telefon ne ispada prilicno jeftino kad se to doda :)
 
i da alcatel 995 nema vec neko vreme ...
 
Sve zavisi od raspodele tvoje potrošnje.
Ja recimo poruke ne koristim i ništa mi ne znači kad mi neko da 200min. i 2000poruka (lupam) Zato su meni najbolji smart paketi, jer mogu da trošim onako kako ja hoću, a ti gledaj šta tebi najviše treba.
Da li su ti bitni minuti u nekoj mreži ili ne, koliko poruka šalješ, koliko minuta razgovaraš i na to računaj još min. 300-400mb za neku prosečnu potrošnju (naravno ako kod kuće imaš net)
 
Nazad
Vrh Dno