Šta je novo?

Koje miševe imate?

a4tech swop-45pu (star okruglo 10 godina) i radi kao sat! mogu da mslm kakvi su ovi novi modeli a4tech-a.. kod mene nema nigde za kupiti, pa se spremam kupiti GIGABYTE GM-M6880 Gaming. (povoljna cena+dobar kvalitet).. :)

kupio pre par dana bloody v7 -prezadovoljan..
 
Gigabyte 6800 vise od godinu dana, ok mis za taj cenovni rang.
 
Ja imam RAT9 , i zadovoljan sam. Baterija se menja jednom dnevno uz maksimalno koriscenje.Odlicno radi , nema kasnjenja. Jedino je probirljiv za podloge.
 
A4Tech XL-740K
Star 4.5 god i radi sve kao prvog dana. Neverovatan mis !!!
 
Razer Mamba...sve u svemu zadovoljan...
 
Pored MX1000 stigao i M185 za lap top :)
 
Logitech rx1000 black, sluzi me bez ikakvih problema vec vise od 3 god :)
 
Logi G400 evo vec mesec dana, radi kao i moj pokojni MX510 :)
 
Logitech g400, prezadovoljan :) mada sam ga ja platio 2200, a sad vidim da kosta ruku i nogu xD
 
Cooler Master Xornet - odlican odnos cene i kvaliteta :)
 
Ponosan vlasnik Corsair m90 misa... Odlucio se za njega jer sam imao Logitech g700 do pred kraj Oktobra 2012, koji je bio kupljen Decembra 2011, i pokvario se. Cuveni "Double click" problem, i mogu da vam kazem da sam se neprijatno iznenadio kad sam video koliko je g700 felerican. Nepunih godinu dana i - kvar :p Hteo sam da ga zamenim za, takodje, g700, ali kad sam poceo da citam koliko su se ljudi zalili na njega, na problem duplog klika, pa je vise njih cak menjalo dva g700 misa zbog istog problema... Jednostavno nisam mogao da verujem. Taj problem jeste cest generalno, pogotovo kod Razera, ali i Logitech ne zaostaje :p nazalost. Onda sam morao da nadjem neko pouzdanije resenje jer mi se ne isplati da na svakih nekoliko meseci menjam misa. Istrazio i video da m90 hvale na sve strane i rekoh ajd njega cu. Posto je generalno manji od G500/g700 serije, a ja imam malo vece ruke, trebalo mi je neko vreme da se naviknem, ali sad iskreno mislim da nisam pogresio. Izrada vrhunska, laksi je od g700, iako sam na nekim sajtovima procitao da je "mnogo" tezak za misa, sto se ispostavilo da nije bas tako... Laser je veoma precizan, i odlicno prati pokrete. To sto je manji mi omogucava bolje manevre kad igram neki FPS jer ga lakse hvatam i premestam sa strane na stranu, a g700 je imao i dosta krut kabl kad je spojen sa racunarom tako da je ovaj pravo osvezenje. BTW, mis je uvezen iz Austrije, posto ga ovde nema, i mislim da je prava steta sto ljudi ne mogu da isprobaju i odaberu ovakvog misa...
 
Logitech® Marathon Mouse M705 - bežični, precizan (laserski), odlično klizi (velike klizne površine s donje strane), gomila dugmića, baterija baš dugo traje... Nije prevelik i odlično leži u šaci i ljudima sa šakama srednje i manje veličine. Preporuka za sve korisnike, osim za zagorele igrače FPS igara koji traže ultraprecizne žičane gaming miševe.
21434.png
 
Poslednja izmena:
E da od letos Razer Naga Epic ;)

Stvarno Epic mis u svakome pogledu. Razer Synapse 2.0 ne bas tako epic to znate...
 
Hteo bih uzeti ss wow miša zbog svih onih silnih dugmića koji nisu samo pod palcem, ima li neko njega da kaže nešto o njemu kakav je?
 
Hteo bih uzeti ss wow miša zbog svih onih silnih dugmića koji nisu samo pod palcem, ima li neko njega da kaže nešto o njemu kakav je?

Mnogo bolje resenje ti je Razer Naga. Svi modeli osim Hex, znaci modeli Nage sa 12 tastera na palcu.

Ako igras Wow i slicne igre videces ogromnu razliku. Npr imas modifikatore alt, ctrl i shift i za svaki modifikator taster napravis na misu 12 tastera za palac. Ako se uvezbas moci ces u svakom trenutku da raspolazes sa 36 komandi na palcu :)
Sa Synapse 2 driverom imas 5 tabova kao Shift na misu. Pa onda dobijes mogucnost da na palcu imas 60 komandi po profilu sto znaci sa 3 modifikatora 180 "tastera" za palac :D Ovo je samo teorija nisam probao, dovoljno mi je 36 kao i svima.

Inace mis nije dobar samo za igre vec i za deskop, dizajn i ostalo. Napravis copy, paste, find, rename... zameni tastaturu tako reci...
 
Jelu cemu ta Mamba ?? Imam Deathadder-a i nesto se razmisljam da uzmem Mambu... Cak sam je koristio 1 dan i malo mi se cini da mi Deathadder bolje lezi ili je to zbog navike ?

Pa nije losa...jako su slicni,samo sto je mamba bezicna... Mada bi je najradije menjao za nagu (pozeljno hex,treba mi za dotu)...tako ako neko zeli da se menja neka se javi...
 
LOGITECH MX1100
 
Logitech G500 malo manje od godinu ipo dana, prezadoviljan u svakom pogledu!
 
Meni nije jasno zasto moj gigabyte 6980 tako lose radi na crnoj platnenoj steelseries qck podlozi(koja je vrh btw)?
Preskace, zapinje ko oni najjeftiniji kancelarijski misevi....i sto je najgore bolje radi na drvenom stolu:banghead:
 
Microsoft sidewinder x1 i x5
 
Pre neki dan stari A4Tech X-755FS zamenio sa bežičnim A4Tech G9-730FX. Za sada sam veoma zadovoljan.
 
Mnogo bolje resenje ti je Razer Naga. Svi modeli osim Hex, znaci modeli Nage sa 12 tastera na palcu.

Ako igras Wow i slicne igre videces ogromnu razliku. Npr imas modifikatore alt, ctrl i shift i za svaki modifikator taster napravis na misu 12 tastera za palac. Ako se uvezbas moci ces u svakom trenutku da raspolazes sa 36 komandi na palcu :)
Sa Synapse 2 driverom imas 5 tabova kao Shift na misu. Pa onda dobijes mogucnost da na palcu imas 60 komandi po profilu sto znaci sa 3 modifikatora 180 "tastera" za palac :D Ovo je samo teorija nisam probao, dovoljno mi je 36 kao i svima.

Inace mis nije dobar samo za igre vec i za deskop, dizajn i ostalo. Napravis copy, paste, find, rename... zameni tastaturu tako reci...

Razmišljam se između nage i wow miša. Al mi je wow primamljiviji zbog rasporeda dugmeta, nisam uživo video nijedan ni drugi jer kod mene u gradu nema nigde, gledao sam review-ove za oba al niko nije spominjao toliko mogućnosti kombinacija dugmića, hvala za info...
 
ja sam neki dan uzeo neki a4tech x7 oscar,onako nije los mogli su malo bolje da naprave
 
Razmišljam se između nage i wow miša. Al mi je wow primamljiviji zbog rasporeda dugmeta, nisam uživo video nijedan ni drugi jer kod mene u gradu nema nigde, gledao sam review-ove za oba al niko nije spominjao toliko mogućnosti kombinacija dugmića, hvala za info...

Nema na cemu. Te tabove za ludacki broj tastera za Nage su tek kasnije dodatno ubacili u driver, pre nekih 6 meseci. Pa ih zato ne spominju u testovima.

Najbolje ti je da probas uzivo koji ti oblik misa lezi. SS Wow (prvi) mis je malo veci i siri, spada u glomazne a Nage spadaju u medium miseve cak i u manje da kazem, zavisi sa kojim ga poredis. Na slikama izlgedaju vece ali su u stvarnosti manje nego npr Deathadder. Ako drzis mis sa Palm stilom onda ti Nage mogu biti male ako imas vecu saku. Ja drzim Claw pa mi super lezi. Inace kod Naga 2012 i Naga Epic dobijes 3 maskice za desnu stranu misa da ga prilagodis drzanju.

Inace za koju verziju Wow misa se dvoumis?
 
Da li je LOGITECH Performance Mouse MX dobra kupovina ako se uzme u obzir cena/kvalitet?

Potreban mi je wireless miš, uglavnom za Photoshop, Illustrator i ponekad za gaming. Čitao sam dosta utisaka kako na našim sajtovima tako i na stranim i vidim da se mnogi žale na kvalitet levog i desnog tastera, odnosno da se isti veoma često kvare. Na svaki peti-šesti User Review vidim negativne komentare upućene za spomenuti problem.

Dobra stvar je garancija od 3 godine i kvalitetan (tako sam barem čuo) Logitech servis u Beogradu za ne daj bože :)
 
Vrh Dno